خرده فروشی بزرگ کارکنان قربانی شده اند COVID-19

سریع نگاهی به

ویروسی پست به دروغ ادعا می کند خارج, آمازون, Kroger, هدف و Costco — در حالی که ماندن در طول COVID-19 pandemic — “اند و نه تا به حال هر گونه موارد گزارش شده” از کارکنان پیمانکاری coronavirus. شده اند وجود دارد گزارش های خبری در سراسر ایالات متحده از کارگران در این شرکت تبدیل شدن به آلوده یا در حال مرگ از بیماری است.

داستان کامل

این بیماری همه گیر کوروناویروس رسیده گریم نقطه عطف بیش از 1 میلیون نفر در ایالات متحده که تشخیص داده شده اند با COVID-19 اواخر مارس به عنوان برخی از ایالت ها به آرامی شروع به کاهش قوانین کسب و کار و اقامت در خانه محدودیت.

اما به تظاهرات علیه دولت محدودیت در کسب و کار افزایش گمراه کننده رسانه های اجتماعی ارسال به دروغ ادعا می کند برخی از فروشگاههای جعبه بزرگ اند که مجاز به باز بماند در طول همه گیر — گزارش کرده اند هیچ موردی از این بیماری در میان کارکنان خود را. این پرسش که چرا “کسب و کارهای کوچک هنوز هم مجاز به باز کردن.”

محتوای این پست که به اشتراک گذاشته شده است به طور گسترده ای در Facebook, است, اشتباه در چند نقطه.

آن را ادعا می کند که حتی با صدها نفر از هزاران نفر از کارکنان در تعامل با هزاران نفر از مشتریان در خارج, آمازون, Kroger (غلط املایی “Kroeger” در پست), هدف و Costco (غلط املایی “Cosco” در پست) “این شرکت باید به هر حال نمی موارد گزارش شده در اخبار است.”

این غلط است. شده اند وجود دارد گزارش های خبری در مورد عفونت و مرگ و میر ناشی از COVID-19 در فروشگاه ها در این زنجیره در سراسر ایالات متحده

دو نفر از کارکنان در خارج در شیکاگو درگذشت از این بیماریبا توجه به آوریل 6 مقاله در واشنگتن پست. خارج شده در کلرادو به حال هشت نفر از کارکنان با تایید موارد از جمله دو نفر که فوت کرد زمانی که آن را بسته توسط مقامات محلی در آوریل 24, بلومبرگ گزارش داد. چهار کارکنان در خارج در شمال لاس وگاس آزمایش مثبتاین Las Vegas Review-Journal گزارش شده در مارس 8.

آمازون اعلام کرد در مارس 14 که یکی از کارکنان خود را تا به حال از درگذشت این بیماریفوربس گزارش شده است. و حداقل 74 آمازون انبارها تا به حال گزارش شده آلوده کارگران تا اواسط مارس به واشنگتن پست گزارش شده است.

کارکنان در فروشگاه هدف در ایلینوی و میشیگان را آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به اخبار محلی رسانه ها.

یک Costco کارمند در تگزاس درگذشت از COVID-19فاکس کسب و کار گزارش شده در آوریل 10 و دو نفر از کارکنان در فروشگاه های کاستکو در Henderson, Nevada, آزمایش مثبتبه لاس وگاس را نقد کنید-Journal گزارش شده در مارس 31.

ویروسی پست همچنین ادعا می کند که “هیچ کدام از این شرکت ها را بسته فروشگاه های” به دلیل COVID-19 — اما این نیز نادرست است. همانطور که در بالا اشاره شد خارج شده در کلرادو مجبور شد به نزدیک توسط مقامات محلی پس از چندین تایید موارد COVID-19. آمازون نیز تعطیل یک انبار به طور نامحدود در کنتاکی پس از سه کارگران آزمایش مثبت در ماه مارس است.

پست سپس ادعا می کند که با وجود این ادعا عدم تعطیلی در زنجیره های خرده فروشی بزرگ “همه از ناگهانی تمام گوشت بسته بندی گیاهان در حال بسته شدن و کسب و کار کوچک هنوز هم مجاز به باز کردن. هیچ کدام از این ها باعث می شود هیچ حس در همه…”

این خصوصیات نیست دقیق است یا نه.

ملت را 2,700 کشتارگاه, 13 بسته بندی گوشت می آمد و پردازش مواد غذایی گیاهان متوقف عملیات بیش از دو ماه گذشته پس از کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19. برخی از این تعطیلی موقت بود برای تمیز کردن امکانات و آزمون کارکنان. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صدور یک فرمان اجرایی در 28 آوریل تعیین گیاهان پردازش گوشت “زیرساخت های حیاتی” به منظور بازگشایی و یا نگه داشتن امکانات عامل.

در علاوه بر این به عنوان برخی از ایالت ها به تدریج لغو محدودیت اجرا به منظور کاهش گسترش coronavirusآنها مجاز برخی از کسب و کارهای کوچک به بازگشایی. همچنین شایان ذکر است که “ضروری” کسب و کارهای کوچک مانند فروشگاه های مواد غذایی محلی و سخت افزار و فروشگاه ها و مراکز مهد کودک شده اند مجاز به باز باقی می ماند حتی در طول اقامت در خانه سفارشات.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

موارد در ایالات متحده آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. دیده 30 May سال 2020 است.

Bhattarai, ابها. “خواروبار کارگران آغاز به مردن از coronavirus.” واشنگتن پست. 6 Apr سال 2020 است.

تاونسند متی. “وال مارت فروشگاه بسته های کلرادو پس از سه Coronavirus مرگ و میر.” بلومبرگ. 24 Apr سال 2020 است.

آلمانی جف. “چهارم Walmart کارگر تست مثبت برای coronavirus در همان فروشگاه است.” Las Vegas Review-Journal. 14 Apr سال 2020 است.

Sandler, راشل. “برای اولین بار شناخته شده آمازون کارگر انبار می میرد از COVID-19.” فوربس.15 Apr سال 2020 است.

گرین جی. “آمازون آتش سوزی دو tech کارگران که با انتقاد از شرکت انبار محل کار شرایط است.” واشنگتن پست. 14 Apr سال 2020 است.

Clojure, Jermaine. “2 شیکاگو هدف, کارکنان, تست مثبت برای COVID-19.” شیکاگو سان تایمز. 5 آوریل سال 2020 است.

بaerren اریک. “یکی دیگر از خانه سالمندان مرگ را تایید کرد; هدف می گوید: کارکنان آلوده.” آفتاب صبح. 22 Apr سال 2020 است.

Genovese, Daniella. “Costco کارمند که تست مثبت برای coronavirus می میرد پس از نزدیک به چهار ماه نبرد.” فاکس کسب و کار. 10 May سال 2020 است.

آلمانی جف. “Costco کارکنان در هندرسون تست مثبت برای کوروناویروس.” Las Vegas Review-Journal. 31 Mar سال 2020 است.

همیلتون Isobel آشر. “آمازون تا در نهایت بسته ما انبار نامحدود پس از 3 کارگران آزمایش مثبت برای COVID-19.” خودی کسب و کار. 26 Mar سال 2020 است.

گالاگر دایان و پاملا کرکلند. “گیاهان پردازش گوشت در سراسر ایالات متحده در حال بسته شدن با توجه به همه گیر. مصرف کنندگان احساس تاثیر?” سی ان ان کسب و کار. 27 May سال 2020 است.

سوانسون, آنا و دیوید Yaffe-Bellany. “مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد عرضه گوشت ‘بحرانی’ با هدف بازگشایی گیاهان است.” نیویورک تایمز. 28 Apr سال 2020 است.

جفری آدم و هانا میلر. “بسیاری از کسب و کارهای کوچک به بازگشت به کار به عنوان برخی از کشورهای آسانسور اقامت در خانه محدودیت.” CNBC. 27 May سال 2020 است.

جیانگ, ایرنه. “در اینجا تفاوت بین یک ‘ضروری’ کسب و کار و یک “غیر ضروری” کسب و کار به عنوان بیش از 30 متحده را به اعمال محدودیت.” خودی کسب و کار. 31 Mar سال 2020 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de