نیویورک (AP) — بانوی دل شکسته است و امتناع از پرداخت $260,000 در اجاره و هزینه رستوران خود را در شهر نیویورک ترمینال مرکزی گفت: جمعیت بی خانمان است که صدمه زدن به کسب و کار خود را.

جو Germanotta صاحب هنر پرنده & ویسکی بار گفت که او می خواهد متروپولیتن حمل و نقل که نظارت مشغول رفت و آمد در ایستگاه قطار به مذاکره مجدد خود را اجاره و یا آزادی او را از اجاره نامه خود را که منقضی می شود در 2028, The Wall Street Journal گزارش روز شنبه.

Germanotta و دیگر صاحبان کسب و کار در ترمینال پایین اجتماع گفت: آنها در حال تلاش به دلیل بی خانمانی مشکل هجوم جوندگان و منسوخ مبلمان و امکانات.

“من می خواهم به ماندن” Germanotta گفت. “من فقط نمی توانیم در این شرایط.”

چندین رستوران گفت که آنها پشیمان تامین و اجاره و پرداخت های ماهانه مصرف 30 درصد یا بیشتر از درآمد ناخالص — دو برابر آنچه آنها انتظار می رود به پرداخت در محل دیگری در شهرستان مجله گزارش در ماه دسامبر.

مجله بررسی یک نامه از MTA به Germanotta گفتن او اگر بدهی خود را پرداخت نمی شد در عرض دو هفته اقتدار آغاز خواهد شد روند repossessing اموال.

اگر توافق نمی تواند توان با MTA Germanotta گفت: او قصد دارد به دنبال بیش از 1.5 میلیون دلار برای سرمایه گذاری در رستوران ساخت و ساز و از دست دادن کسب و کار.

Germanotta با حضور یک MTA جلسه هیئت مدیره روز شنبه و گفت: کمیسیون به بی خانمانی و دولت از دستشویی های عمومی باعث شده است صاحبان کسب و کار در ترمینال به مبارزه است.

MTA عضو هیئت مدیره نیل زاکرمن اذعان به بی خانمانی در ترمینال با استناد به “loitering و رک و پوست کنده آزار و اذیت” از مسافران است.

اما MTA رئیس پلیس Al Stiehler گفت: ماموران نمی خواهد بیرون راندن افرادی که مطیع ترمینال قوانین.

“این مردم هستند آنها درد و رنج آنها نیاز به کمک آنها نیاز به کمک دارند و ما همه چیز را ما می توانیم هر روز به آنها ارائه کمک است که آنها نیاز دارند” Stiehler گفت. “ما بسیار آگاه به حفاظت از حقوق خود را.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im