کیف نام درخت بید پس از اتحاد جماهیر شوروی راک افسانه ویکتور Tsoi

کیف شورای شهرستان اعطا قدیمی دهه بید وضعیت یک گیاه شناسی یادبود افتخار شوروی سابق و افسانه سنگ ویکتور Tsoi در همان محله که در آن او فیلم برداری در یک فیلم به ضرب گلوله در پایتخت اوکراین.

تصویب اهدای وضعیت در 18 متر قد و 60-سال-درخت اعلام شد توسط این شهرستان در بخش محیط زیست و منابع طبیعی بیش از آخر هفته.

خود را با وضعیت جدید به معنی ساخت و ساز و برش و حتی زیبایی و پیرایش ممنوع است بر روی درخت که دارای سه تنه هر یک با قطر بیش از یک و نیم متر و گفت: سر گروه آندری Malyovaniy.

آن می ایستد در نزدیکی دریاچه Telbin در این شهر Dnipro منطقه واقع در شرق رودخانه Dnieper که bisects شهرستان از 3.7 میلیون نفر است.

در ماه جولای سال 1986 تنها چند هفته پس از چرنوبیل حادثه هسته ای نوازنده بازیگر و رهبر Kino گروه راک به نظر می رسد در این فیلم تا پایان تعطیلات به کارگردانی اوکراین مدیر Serhiy لیسنکو.

فیلم بافت چهار قطعه که همه آنها به Kino ها.

برای محله “و آن مهمان Tsoi درخت در منطقه است و نه فقط یک فضای سبز آن است که یک بنای تاریخی منحصر به فرد با ارزش تاریخی است که باید حفظ شود” گفت: آندری Strannikov یکی از پروژه دو شرکت حامیان مالی در شورای شهر.

Tsoi و گروه خود بسیار محبوب شد در اتحاد جماهیر شوروی در اواخر دهه 1980 ،

آهنگ های خود را ایستاده به عنوان نماد امید برای آزادی و تغییر سیاسی.

Tsoi بود که از کره و روسیه, منشاء, کشته در یک تصادف ماشین در شوروی سابق و جمهوری لتونی در اوت 15, 1990, سن 28.

در ماه ژوئن سال 2018 یک بنای تاریخی رونمایی شد به Tsoi در آلماتیبزرگترین شهر قزاقستان که در آن هنرمند نوشت: بسیاری از آهنگ های خود را در آخرین آلبوم و, است که این کشور که در آن پدرش متولد شد.

Tsoi در نظر گرفته سنت پترزبورگ دومین شهر پایه خود را در طول توانمند سال های خود را کوتاه حرفه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

کفش اسپرت