کیف فرودگاه یادبود پرده برداری در خاطره قربانیان

کیف – مقامات اوکراین پرده برداری از یک بنای یادبود در کیف های بین المللی برای بزرگداشت قربانیان اوکراین هواپیمای که سقوط ایران در ماه گذشته.

این خطوط هوایی بین المللی اوکراین (UIA) Boeing 737-800 سقوط کرد و در ژانویه 8 بعد از تهران اصلی فرودگاه بین المللی, کشتن تمام 176 نفر سرنشین. سه روز پس از فاجعه انقلاب اسلامی (سپاه پاسداران) اعتراف کرد که پرواز PS752 شده بود به ضرب گلوله “ناخواسته” توسط این کشور دفاع هوایی در میان افزایش تنش ها در منطقه است.

سنگ یادبود با کتیبه “ص 752, 08.01.2020” رونمایی شد در تاریخ 17 فوریه در Boryspil International Airport خارج از پایتخت اوکراین.

این مراسم با بستگان قربانیان و همچنین به عنوان وزیر امور خارجه اوکراین Vadym Prystayko دبیر سرویس امنیتی اوکراین Oleksiy Danilov و UIA جمهور Yevhen Dyhne.

نمایندگان کشورهای دیگر که خود را از دست داد شهروندان در سقوط — افغانستان, بریتانیا, کانادا, آلمان, ایران و سوئد — نیز حضور داشتند.

پرداختن به خبرنگاران Prystayko گفت: رسیدگی به تصادف شد و هنوز هم در جریان است.

“دادستان خطاب طرف ایرانی با یک درخواست برای ایجاد یک مشترک گروه تحقیق که در نتیجه مجازات تمام کسانی که گناه-و نه فقط کسی که فشار دادن دکمه” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>