Kudlow ادعا در مورد COVID-19 گسترش

با وجود هشدارهای زودهنگام در مورد چگونگی آسیب رساندن COVID-19 می تواند برای آمریکایی ها, کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow دفاع از خود را در اواخر ماه فوریه در بیانیه ای اعلام کرد که ایالات متحده تا به حال “موجود” ویروس, گفته, on May 3 که رمان کروناویروس “گسترش تصاعدی در راه است که تقریبا هیچ کس نمی تواند پیش بینی کرده اند.”

فقط در یک مثال اخبار سازمان گزارش داد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا تجارت مشاور پیتر ناوارو نوشت یادداشتی در اواخر ماه ژانویه ارائه مشاوره به مقامات فدرال که شیوع جهانی می تواند تبدیل به یک بیماری همه گیر است و بیش از نیم میلیون نفر از آمریکایی ها می میرند در سناریوهای متعدد. ناوارو سپس نوشت: یکی دیگر از یادداشت مورخ Feb. 23 گفت: این بیماری می تواند ادعا می کنند زندگی از 1 میلیون تا 2 میلیون آمریکایی, اخبار, گزارش های خود را که شامل تصاویر و یادداشت ها و گفت.

Kudlow مدیر شورای اقتصاد ملی ساخته شده این ادعا ممکن است 3 در مصاحبه با جیک Tapper در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”. در نشان دادن Kudlow دفاع داشتن قبلا اعلام شده در Feb. 25 CNBC مصاحبه که ایالات متحده تا به حال “موجود” coronavirus “بسیار نزدیک به مهر و موم شده.”

Tapper, آوریل 3: من حدس می زنم دلیل قطع است که گاهی افرادی که طبعا می خواهند اقتصاد را به بالا و در حال اجرا شده است گفت: چیزهایی که در تناقض با آنچه که برخی از افرادی که کارشناسان بهداشت و درمان در دولت می گویند.

برای مثال در پایان ماه فوریه دکتر نانسی r. schultze ، که ظاهرا در لانه سگ گفت: در یک کنفرانس تلفنی — doghouse با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن — گفت: در یک کنفرانس تلفنی که آن را یک ماده از اگر اما زمانی که وجود دارد خواهد بود شدید اختلال به مردم آمریکا و راه ما را به زندگی و این که در همان روز به عنوان شما می دانید که شما در این گفت.

بیایید رول که نوار.

(شروع ویدئو کلیپ)

Kudlow: ما باید شامل این من نمی گم مهر و موم شده اما بسیار نزدیک به مهر و موم شده. ما باید یک کار خوب انجام داده در ایالات متحده است.

(پایان ویدئو کلیپ)

دق الباب: بنابراین من حدس می زنم سوال این است که آیا قطع ارتباط بین آنچه که مردم مانند شما که می خواهید همه چیز بهتر از آنها هستند, بنابراین به عنوان برای کمک به اقتصاد می گویند و آنچه که مردم در زمینه بهداشت و درمان می گویند ؟

Kudlow: خوب نگاه جیک برای زمان بی حد و حصر من خواهد گفت: من نقل قول بود و سپس بر اساس حقایق واقعی که در آن زمان وجود داشت تنها 40 یا 50 نفر.

و آن موجود بود و به خصوص پس از رئیس جمهور تهمت شجاعانه قرار داده و محدودیت های مسافرتی با چین است. این چیزی است که داده های من را نمی بینی.

تا کنون — که فقط وجود دارد به سختی هر گونه موارد خوب است ؟ در حال حاضر برخی از پزشکان بیشتر ترس. دیگر پزشکان تا به حال بسیاری از چیزهای مختلف می گویند. من نمی خواهم به بازی این بازی چه کسی چه چیزی گفته و هنگامی که.

رهبران سیاسی یکی از شناخته شده سیاسی و در خانه رفت و به محله چینی ها در سان فرانسیسکو و گفت: همه چیز خوب است, خوب است ؟

یکی از مهم لنگر در شبکه خود را به عنوان اواخر به عنوان اواسط ماه مارس گفت: اصولا COVID-19 ویروس بود هیچ بدتر از یک آنفلوانزای عادی سال است. منظورم مردم وجود دارد گفت: — من نقل قول شد که در آن زمان تعداد بسیار کمی وجود دارد موارد است.

سپس به عنوان ویروس گسترش تصاعدی در راه است که تقریبا هیچ کس نمی تواند پیش بینی کرده اند البته ما تغییر ذهن ما است.

در زمان Kudlow را Feb. 25 مصاحبه وجود دارد 57 موارد گزارش شده از COVID-19 در ایالات متحده و شناخته شده مرگ و میر. اما همانطور که همه ما در حال حاضر می دانم که ویروس عامل این بیماری بود و به دور از “موجود” در کشور است. (به عنوان از آوریل 4 وجود دارد بیش از 1.15 میلیون نفر و بیش از 67,000 مرگ و میر در ایالات متحده با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.)

اما این نادرست است به می گویند که از Feb. 25, “تقریبا هیچ کس می تواند پیش بینی کرده اند” چنین گسترده شیوع در ایالات متحده وجود دارد چند نفر که پیش بینی شده این ویروس می تواند و یا خواهد گسترش برای تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر از جمله اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

Jan. 28با توجه به ایمیل های به دست آمده توسط نیویورک تایمز, کارتر Mecherارشد پزشکی مشاور وزارت امور سربازان سابق با ارسال یک یادداشت به چند اداره و همکاران در Jan. 28 دفاع از بسته شدن مدارس و همچنین کالج ها و دانشگاه ها برای جلوگیری از انتقال بیشتر از coronavirus.

Mecher آذر. 28: پچ در وبلاگ ها در این است که [بهداشت جهانی Organzation] و CDC در حال پشت منحنی. من از دیدن نظرات از مردم پرسیدن چرا که CDC و به نظر می رسد کمرنگ جلوه دادن این. من قطعا هیچ بهداشت عمومی کارشناس (فقط یک dufus از VA) اما مهم نیست که چگونه من به این نگاه به نظر می رسد [به] بد. اگر فرض کنیم همان مورد تحقیق رای به عنوان بهار موج 2009 H1N1 این به نظر می رسد تقریبا به انتقال به آنفولانزا (اما با دیگر دوره کمون و بیشتر Ro). پیش بینی اندازه شیوع در حال حاضر به نظر می رسد سخت به این باور, اما زمانی که من فکر می کنم از این اقدامات که در سراسر چین است که یادآور سال 1918 فیلادلفیا [در طول پاندمی آنفلوانزا] شاید آن اعداد صحیح هستند. و اگر قبول کنیم که سطح توانايی انتقال این CFR [مورد مرگ و میر] در حال نزدیک شدن به محدوده شدید آنفلوآنزای همه گیر. اما اگر فرض کنیم این مورد تحقیق رای دادن بهتر از H1N1 و توانايی انتقال کمتر از آنفولانزا (از آن است که هنوز هم بسیار بیشتر از انتقال از سارس) و CFR می رود بر این اساس (1918 همه گیر محدوده). و اگر فرض کنیم این مورد تحقیق رای است و حتی بدتر از سال 2009 H1N1 این است که واقعا باور نکردنی (بالاتر توانايی انتقال از آنفولانزا). هر راه شما آن را قطع این است که رفتن به بد. شما بچه ها ساخته شده سرگرم کننده از من جیغ, نزدیک به مدارس. در حال حاضر من جیغ, دید از کالج ها و دانشگاه ها.

Jan. 29Navarro که سران کاخ سفید در اتاق تجارت و تولید, سیاست نوشت, یادداشت خطاب به شورای امنیت ملی — که در نگاه به آنچه ممکن است اتفاق می افتد اگر شیوع تبدیل به یک “true بیماری همه گیر.” در بدترین سناریو ناوارو گفت COVID-19 می تواند منجر به از دست دادن حدود 6 تریلیون و مرگ و میر ناشی از 543,000 آمریکایی, با توجه به یادداشت منتشر شده توسط سیاسی سایت Axios.

Jan. 30 — بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر “به طور مستقیم هشدار داد” تهمت “از احتمال یک بیماری همه گیر در طول یک تماس را به … هشدار دوم او تحویل داده شده به رئیس جمهور در مورد این ویروس در دو هفته” با توجه به این زمان.

Feb. 12 — نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: آن را اجتناب ناپذیر بود COVID-19 خواهد گسترش در آمریکا

“بسیاری از این بیماری است که در چین, ما می توانیم و باید آماده برای این ویروس جدید برای به دست آوردن جای پایی در ایالات متحده,” او گفت:. “هدف از این اقدامات ما گرفته اند به تاریخ هستند به سرعت معرفی و تاثیر این بیماری در ایالات متحده, اما در برخی از نقطه ما به احتمال زیاد برای دیدن جامعه گسترش در ایالات متحده و یا کشورهای دیگر است.”

Feb. 14 — به گزارش نیویورک تایمزHHS و مقامات شورای امنیت ملی پیش نویس یک یادداشت مورخ Feb. 14 و با عنوان “دولت ایالات متحده در پاسخ به 2019 رمان Coronavirus” است که به ذکر چند “قرنطینه و جداسازی اقدامات” که ممکن است لازم باشد به سرعت گسترش ویروس در مکان های که در آن وجود دارد “پایدار انسان به انسان انتقال است.”

این تاکتیک ها گنجانده شده است: “به طور قابل توجهی محدود کردن تجمعات عمومی و لغو تقریبا تمام رویدادهای ورزشی, اجرای برنامه های عمومی و جلسات خصوصی که نمی تواند برگزار شده توسط تلفن. … [S]chool تعطیلی. گسترده ‘در خانه بماند’ بخشنامه از سازمان های دولتی و خصوصی با نزدیک به 100% telework برای برخی از.”

همچنین در فوریه. 14به وال استریت ژورنال به نقل از مارک Lipsitchیک دانشگاه هاروارد استاد گروه اپيدميولوژی عنوان کرد و گفت: “من فکر می کنم آن است که به احتمال زیاد خواهیم دید جهانی و همه گیر. اگر یک بیماری همه گیر اتفاق می افتد 40 درصد به 70 درصد از مردم جهان به احتمال زیاد آلوده در سال آینده است. چه تعداد از کسانی خواهد بود علامتی من نمی توانم به تعداد.”

Feb. 21 — در طول مسخره همه گیر ورزش اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار “به این نتیجه رسیدند آنها را به زودی نیاز به حرکت به سمت تهاجمی اجتماعی فاصله حتی در خطر شدید اختلال در اقتصاد کشور و زندگی روزمره میلیون ها نفر از آمریکایی ها،” نیویورک تایمز بعدها گزارش.

که همان روز r. schultze ، گفت: در CDC جلسه که “این امر می تواند غیر ممکن است” به “گرفتن هر مسافر با کروناویروس از چین” تا “هدف ما همچنان به کاهش مقدمه ای از این ویروس به آمریکا این اقدام به خرید ما زمان بیشتری را برای آماده سازی جوامع ما برای بیشتر موارد و احتمالا پایدار گسترش یابد.”

او هشدار داد بیش از حد ممکن است در مورد مدرسه و کسب و کار بسته شدن. “[I]f شما در حال مشاهده اخبار شما ممکن است شنیدن در مورد مدارس تعطیل و بسته شدن کسب و کار در کشور در آسیا به کاهش پتانسیل گسترش این ویروس” r. schultze ، گفت:. “در روز ممکن است که در آن ما نیاز به پیاده سازی چنین اقداماتی در ایالات متحده در جوامع است.”

Feb. 23 — ناوارو با توجه به Axios نوشت: یک دوم یادداشت مورخ Feb. 23 و خطاب به تهمت و گفت: “وجود دارد احتمال افزایش مقاصدشان COVID-19 همه گیر است که می تواند آلوده به عنوان بسیاری از 100 میلیون آمریکایی با از دست دادن زندگی به عنوان بسیاری از 1-2 میلیون روح.”

Feb. 24 — چه کسی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: کشور را به آماده شدن برای اورژانس بهداشت جهانی برای تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر. او گفت: “آیا این ویروس همه گیر بالقوه ؟ کاملا آن است. آیا ما هنوز وجود دارد? از ارزیابی ما هنوز رتبهدهی نشده است. … ما باید تمرکز بر مهار در حالی که انجام همه چیز ما می تواند به آماده شدن برای یک پتانسیل همه گیر.” (در مارس 11, WHO اعلام کرد شیوع جهانی یک بیماری همه گیر.)

Feb. 25 — در همان روز به عنوان Kudlow را CNBC مصاحبه r. schultze ، می گویند “استراتژی مهار” در آمریکا “شده اند تا حد زیادی موفق است.” اما او دوباره هشدار داد که: “در نهایت ما انتظار داریم ما را ببینید جامعه گسترش در این کشور است. این بسیار یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد اما نه بیشتر از یک سوال دقیقا در زمانی که این اتفاق خواهد افتاد و چگونه بسیاری از مردم در این کشور خواهد شد که بیماری شدید.”

همه کسانی که هشدارهای ساخته شد قبل یا بعد از Kudlow ادعا coronavirus شده بود “موجود است.”

علاوه بر این که ما باید قبل از نوشته کارشناسان به مدت طولانی هشدار داد از یک برنامه به طور بالقوه فاجعه بار شیوع جهانی بیماری که آمریکا ممکن است آماده شده است.

FactCheck.org را قبول نمی کند تبلیغات است. ما با تکیه بر کمک های مالی و کمک های مالی فرد از مردم مثل شما. لطفا در نظر اهدا. کارت اعتباری و کمک های مالی ممکن است از طریق ما “اهدا” صفحه. اگر شما ترجیح می دهید را با چک و ارسال به: FactCheck.org, آننبرگ سیاست عمومی مرکز 202 S. 36 سنت فیلادلفیا, بهبهان 19104.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de