کوچما واریز شده به عنوان ریاست جمهوری ایران در گروه برای حل و فصل درگیری در اوکراین

کیف — رئیس جمهور سابق اوکراین لئونید کوچما به ترک پست ریاست جمهوری ایران در سه جانبه گروه تماس در حل و فصل درگیری های جاری میان روسیه و حمایت از جدایی طلبان و نیروهای مسلح اوکراین در این کشور شرق.

رئیس ولدیمیر Zelenskiy دفتر گفت: در تاریخ 28 ژوئیه که کوچما تا به حال تصمیم به پایان دادن به فعالیت های خود در این گروه است. دفتر را به هر دلیل برای این تصمیم است.

کوچما که زد این کشور بین سال 1994 و 2005 به عنوان اوکراین ریاست جمهوری ایران در گروه سه جانبه متشکل از نمایندگان اوکراین و روسیه و سازمان امنیت و همکاری در اروپا (OSCE) از سال 2014 تا 2018.

در تاریخ 3 ژوئن سال گذشته و چند روز پس از Zelenskiy افتتاح شد به عنوان رئيس جمهور اوکراین کوچما بازگشت به گروهی که درگیر در مذاکرات در یک راه حل مسالمت آمیز برای مناقشه در شرق اوکراین است مناطق لوهانسک و دونتسک شناخته شده به طور مشترک به عنوان Donbas. برخی از بخش هایی از این منطقه بوده و تحت کنترل کرملین حمایت جدایی طلبان پس از مارس 2014.

درگیری های مسلحانه در Donbas آغاز شده و پس از روسیه به زور ضمیمه اوکراین در منطقه کریمه در مارس 2014. کیف و دولت های غربی را متهم کرد مسکو از افراد مسلح حمایت از جدایی طلبان طرفدار روسیه.

روسیه اصرار دارد آن را تا به چیزی برای انجام با درگیری و گفت که برخی از “داوطلبان” از روسیه رفته اند ممکن است به مبارزه در Donbas.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت