منتقد کرملین Navalny دستور به ترک مسکو در طول تحقیقات به ارسال ویدئو

مسکو — سیاستمدار مخالف روسیه آلکسی Navalny می گوید او شده است و دستور به ترک مسکو به عنوان تحقیقات ادامه متصل به یک پرونده جنایی در راه اندازی بیش از نظرات او در رسانه های اجتماعی.

Navalny در توییتر نوشت که محقق در این مورد گفت: او در مورد محدودیت طول بازجویی در ژوئیه 17.

کمیته تحقیقاتی گفت: در اواسط ماه ژوئن که Navalny شده بود متهم libeling جنگ جهانی دوم کهنه که به ویژه در یک ویدئو کلیپ با دیگر روس ها برای ابراز حمایت خود از پیشنهاد اصلاحات در قانون اساسی.

در یک رسانه اجتماعی پست در ژوئن 2, Navalny یکی از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور را اکثر منتقدان توصیف کسانی که در این فیلم به عنوان “خائن” “مردم با هیچ وجدان” و “فاسد و نوکران.”

کمیته تحقیقاتی گفت: نظرات موجود “عمدا اطلاعات نادرست بدنام افتخار و عزت” از کهنه.

Navalny چهره مجازات اعم از جریمه 1 میلیون روبل ($14,255) به 240 ساعت خدمت به جامعه اگر محکوم کرد.

در اوایل سال جاری, روسی, رسانه دولتی پخش ویدئوها از جنگ جهانی دوم جانبازان مشاهیر و مردم عادی ابراز حمایت خود را از اصلاحات قانون اساسی که تصویب شد با رای کشور در ژوئیه 1.

در میان دیگر تغییرات و اصلاحات اجازه می دهد پوتین به دنبال دو انتخابات ریاست جمهوری از نظر بعد از ترم جاری به پایان می رسد در سال 2024.

Navalny, 44 نیز محکوم شده است چندین بار در سال های اخیر محروم از در حال اجرا برای رئیس جمهور و تا به حال یک پیشنهاد برای اجرا به شهردار مسکو مسدود شده است.

در ماه مارس Navalny و دیپلم خود ایوان Zhdanov گفت که حساب های بانکی خود شده بود خالی و تمام کارت های پرداخت و کسانی که از بستگان مسدود شده در آنچه که آنها به عنوان یک حرکت را بی اعتبار و رسوا سازد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر

کفش اسپرت