منتقد کرملین Navalny فایل های کت و شلوار در برابر روسیه در اروپا دادگاه حقوق

سیاستمدار مخالف روسیه آلکسی Navalny و مبارزه با فساد بنیاد (FBK) باید شکایت علیه روسیه در دادگاه حقوق بشر اروپا این ادعا مقامات “غیرقانونی” مانع فعالیتهای سیاسی.

اروپایی حمایت از حقوق بشر (مرکز EHRAC) است که بخشی از این تیم به نمایندگی از متقاضیان در این مورد در بیانیه ای گفت: در 6 مارس که “بزرگ و تهاجمی تحقیقات جنایی به اتهام پول شویی توسط FBK کارکنان” توسط مقامات روسی است که کمی بیش از تلاش برای غرفه خود را طرفدار دموکراسی تلاش.

“من بارها و بارها با آن مواجه اذیت و آزار توسط مقامات روسی برای فعالیت های سیاسی. این فشار نه تنها در من به کارگردانی اما در سازه هایی که من ایجاد کرده اند و کارکنان این سازه” Navalny در بیانیه ای گفت:.

Navalny, 43, شده است, یکی از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور را اکثر منتقدان برای بخشی بهتر از یک دهه پایدار متعدد incarcerations یک محروم تلاش برای اجرا به رئیس جمهور و صالح پیشنهاد برای شهردار مسکو را به ارسال.

اخیرا Navalny و FBK رئیس ایوان Zhdanov گفت: در مارس 3 که حساب های بانکی خود شده بود خالی و تمام کارت های پرداخت و کسانی که از بستگان مسدود شد آنچه آنها به عنوان یک حرکت را بی اعتبار و رسوا سازد.

“این بسیار مهم مورد برای دفاع از آزادی های دموکراتیک در روسیه و موثر حفاظت از مدافعان حقوق بشر و دیگر صداهای منتقد “که فعالیت های به طور مداوم تهدید خودسرانه رفتار مقامات روسی” EHRAC مدیر فیلیپ صافی گفت.

روسیه تصویب یک “عامل خارجی” قانون — که نیاز به تمام سازمان های غیر دولتی خارجی دریافت بودجه برای ثبت نام — در سال 2012 پس از یک موج بزرگ از تظاهرات ضد دولتی.

وزارت دادگستری برچسب FBK یک عامل خارجی در ماه اکتبر. این FBK حاضر به ثبت نام به عنوان یک عامل خارجی گفت: هرگز دریافت حمایت های مالی از سازمان های خارجی است.

پس از اکتبر FBK است تلاش ناموفق برای تجدید نظر در این تصمیم که مارک یک عامل خارجی. Navalny گفته است که این حرکت در یکی دیگر از راه اعمال فشار بر سازمان است.

سال گذشته “عامل خارجی” قانون اصلاح شد به نام تجاری خبرنگاران که کار برای سازمان های رسمی ذکر شده به عنوان عوامل خارجی به عنوان عوامل خارجی خود را.

پول شویی مورد راه اندازی شد توسط محققان در ماه اوت گذشته به عنوان Navalny تشویق دموکراسی تظاهرات بیش از رد ترین نامزدهای اپوزیسیون در انتخابات شهرداری ها. این تظاهرات که زد برای هفته بودند برخی از بزرگترین در سال است.

Navalny شده است خار در پوتین ، او محروم از در حال اجرا برای رئیس جمهور در سال 2018 به دلیل تقلب مالیاتی اعتقاد است که او را با نام ساختگی. پوتین به راحتی برنده انتخابات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>