کوزوو مجلس برای رای عدم اعتماد به حرکت در برابر دولت

پریشتینا — پارلمان کوزوو است به رای عدم اعتماد به نفس حرکت علیه دولت تحت فشار قرار دادند دموکراتیک لیگ کوزوو (LDK) یک عضو از ائتلاف حاکم به رهبری نخست وزیر Albin Kurti.

رای اگر درآمد حاصل از آن را به عنوان برنامه ریزی شده در ساعت 11 صبح در 25 مارس به طور بالقوه می تواند غرق در کشور به یک بحران سیاسی و حتی آن را به عنوان جنگ همراه با بقیه جهان برای محدود کردن بیماری همه گیر کوروناویروس.

LDK رهبر عیسی مصطفی واصل حرکت پس از Kurti در مارس 18 اخراج وزیر کشور Agim Veliu, ظاهرا برای گسترش “ترس و وحشت” پس از او حمایت ریاست جمهوری تماس بگیرید و برای یک وضعیت اضطراری بیش از این بیماری همه گیر.

اگر چه یک عضو ائتلاف حاکم این LDK مخالف Kurti خود عزم حزب در مورد مسائل مختلف از جمله اعلام وضعیت اضطراری و اعمال 100 درصد تعرفه های صربی واردات است.

آن را نیز آب پز را به یک نبرد قدرت بین Kurti و رئیس جمهور هاشم Thaci ناظران می گویند.

Thaci در اواخر مارس 17 به نام برای وضعیت اضطراری.

اما Kurti را رد کرد و این حرکت گفت: این امر علت “غیر ضروری وحشت” و اخراج Veliu ساعت پس از Veliu گفت: او پشتیبانی تماس اضطراری.

وضعیت اضطراری را عطا گسترش قدرت به رئیس جمهور که در حال حاضر عمدتا تشریفاتی پست.

اضافه کردن به سردرگمی Thaci در مارس 24 گفت: شهروندان به احترام coronavirus مربوط به حکومت اعلام Kurti دولت.

Thaci گفت که حکومت را خلاف قانون اساسی می شود و تنها اعلام شده تحت یک حالت اضطراری است.

“شهروندان موظف به احترام به این تصمیم. نه پلیس و نه مقامات امنیتی باید در اجرای این تصمیم دولت گفت:” Thaci که خواسته است دادگاه قانون اساسی به قانون در این زمینه است.

مقامات کوزوو را تایید کرده اند 63 coronavirus عفونت و حداقل یک مرگ که از 82 سال با زمینه مسائل مربوط به سلامت.

این کشور مرزهای خود را بسته همراه با تمام مدارس و مغازه ها و رستوران ها. فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها باز باقی می ماند.

با گزارش توسط AFP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im