کوزوو آسانسور 100 درصد تعرفه در صربستان; بلگراد خواستار این خبر جعلی’

پریشتینا — کوزوو می گوید این است که بلند کردن اجسام 100 درصد تعرفه کالا از همسایه صربستان اما بلگراد آن را به نام “خبر جعلی” و ادعای پریشتینا در واقع افزایش اقدامات تنبیهی.

کوزوو نخست وزیر Albin Kurti گفت: در یک کنفرانس خبری در مارس 31 است که با شروع در مارس 1, تمام کالاهای وارداتی از صربستان خواهد شد و تنها نیاز به اسناد و مدارک است که “باید مطابق با قانون اساسی جمهوری کوزوو و قانون قابل اجرا است.”
https://kryeministri-ks.net/en/incumbent-prime-minister-kurti-we-will-commence-gradual-application-of-reciprocity-as-a-substitute-to-the-tariff/

او گفت: مستندات مسابقات بلگراد مورد نیاز برای کوزوو کالاهای رفتن به صربستان است. که می تواند این نیاز به واژه “جمهوری کوزوو” در اسناد و مدارک که نشان دهنده عملا به رسمیت شناختن استقلال کوزوو با صربستان.

Kurti همچنین خواستار “عمل متقابل” در تمام امور برخورد با صربستان.

“ما می خواهیم برابری از آنجا که ما احساس تبعیض” او گفت: در حالی که تهدید به بازگرداندن واردات هزینه بسته به صربستان ،

اعمال 100 درصد تعرفه در صربستان ناشی از پریشتینا تقاضا که بلگراد رسمیت شناختن حاکمیت و پایان دیپلماتیک خود کمپین برای تشویق برخی از 110 به علاوه کشورهایی که به رسمیت شناخته اند کوزوو پس از اعلام استقلال از صربستان در سال 2008 به عقب به موقعیت خود را.

این تعرفه اعمال شده در نوامبر 2018 شده است تفرقه داخلی که منجر به سقوط Kurti دولت و خشمگین کرده است کوزوو را حامیان در غرب و به ویژه متحدان نزدیک ایالات متحده و اتحادیه اروپا است.

پس از قدرت گرفتن Kurti مقاومت کرده است, از بین بردن تعرفه و به جای آن پیشنهاد کرده است بخشی از بلند کردن اجسام — چیزی رد کوزوو جمهور هاشم Thaci یک رقیب Kurti است.

در مارس 31 اخبار کنفرانس Kurti گفت: صربستان باید رفع تمام موانع مانند ممنوعیت خودروهای با کوزوو پلاک و مسدود کردن مسافران خارجی که از کوزوو و یا در صورت بازگشت از 100 درصد تعرفه.

“این تصمیم باید در نیروی باقی می ماند تا 15 ژوئن و پس از آن ما خواهد شد یک ارزیابی جامع از چگونه به خوبی این تصمیم گیری پیشرفت کرده است از نظر اجرای” Kurti گفت.

“دوره اما حداقل یک بار در ماه از این تصمیم بررسی می شود جمع آوری داده ها از ما مقامات آداب و رسوم در نظر نحوه عمل متقابل عملکرد.”

اما صربستان را قبول نمی کند این حرکت از رقیب سرسخت و سابق استان است.

“Kurti را لغو نمی هزینه. گرفتار نیست در سینه ی جعلی, اخبار” سخنگوی دولت Marko Djuric گفت.

اقدامات اعلام شده توسط Kurti او گفت: آن را تنها تعلیق مالیات و مشروط است “در حالی که معرفی جدید اقدامات تنبیهی برای شهروندان ما و اقتصاد است که او به تماس های متقابل است.”

“این نه د-تشدید این وضعیت و بازگشت به وضعیت قبل از مقدمه” از مالیات است.”

“پریشتینا همچنان به بازی با این موضوع و…این تصمیم یک بازی در نظر گرفته شده برای جامعه بین المللی” او اضافه شده است.

دولت آمریکا مخالف با مشتقات جزئی یا شرطی بلند کردن اجسام از تعرفه و خواستار آن بود کاهش یافته است به طور کامل. در بیانیه هفته گذشته آن را در ارتباط با مبارزه با کروناویروس با تعرفه.

“ما معتقدیم که تعرفه ها در حال آسیب رساندن به مردم کوزوو با مانع همکاری های منطقه ای در برابر COVID-19 — از جمله به تعویق انداختن ورود به کوزوو از لوازم مورد نیاز — و مانع رشد اقتصادی است ،

در ضمن Kurti همچنین گفت که مشابه واردات هزینه برداشته خواهد شد کالا از بوسنی و هرزگوین و “وجود خواهد داشت یک حذف کامل تعرفه ها” که از کشور همسایه.

“ما نمی خواهیم به درمان بوسنی و هرزگوین در همان شیوه ای که ما انجام صربستان” Kurti گفت: اگر چه او به نام در بوسنی رهبری برای لغو رژیم ویزا برای شهروندان کوزوو. او اضافه کرد که بوسنی نیز شده بود یک “قربانی” از صربستان.

با گزارش AP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im