قزاقستان دیگر طول می کشد اقتصادی آمار به عنوان Coronavirus آلوده نفت و مس و معادن

قزاقستان در حال تجربه یک دو حمله به coronavirus گسترش می یابد و قیمت های جهانی سقوط نفت-یکی از کشور های مهم صادرات است.

در حال حاضر در تلاش برای مقابله با از دست دادن درآمد به علت سقوط قیمت نفت در بازارهای, دولت قزاقستان را وضعیت بد اقتصادی در حال تشدید شیوع COVID-19 موارد در زمینه های عمده نفت و معادن است.

بلومبرگ گزارش داد در تاریخ 27 مه که شورون پارسیان اصلی ذینفعان در Tenghiz نفت از میدان پروژه اعلام کرد که ارسال صفحه اصلی دو سوم از کارگران آن در سایت.

Tenghiz است قزاقستان بزرگترین خشکی میدان نفتی با ذخایر تخمینی از 25 میلیارد بشکه مجموع ذخایر قابل بازیابی در جایی بین 6 میلیارد دلار به 9 میلیارد بشکه است.

این عملیات در Tenghiz حساب برای حدود یک سوم از قزاقستان تولید نفت.

نفت امیدوار عمده کاهش در نیروی کار خود را متوقف خواهد شد این ویروس از گسترش و حفظ سودآور سایت از خاموش کردن.

Tenghiz به نظر می رسد به یک کانون coronavirus در قزاقستان با حدود 950 موارد گزارش شده در میان کارگران در این سایت همانطور که از مه 20. که بیش از 10 درصد از ثبت نام coronavirus موارد در قزاقستان در آن روز.

در 25 مه روابط عمومی مدیر در TengizChevroil, Rzabek Artygaliev گفت: برخی از 18,500 از شرکت کارگران و سازمانهای طرف قرارداد شده بود تخلیه از مزارع.

“عفونت گسترش بسیار سریع که در آن وجود دارد بسیاری از مردم” Artygaliev توضیح داد. “بنابراین لازم است به منظور کاهش تعداد افراد در این زمینه است.”

این TengizChevroil کنسرسیوم — شورون پارسیان اکسون موبیل قزاقستان لوک اویل روسیه و قزاقستان دولتی KazMunaiGaz — منتشر شد بیانیه یک هفته قبل گفت که “تولید همچنان بدون وقفه و ما همچنان با تمرکز بر حفظ امن و قابل اعتماد ،

Coal miners enter the shaft at the Kostenko mine in Qaraghandy.


کارگران معدن زغال سنگ وارد شفت در Kostenko معدن در Qaraghandy.

مس بسته شدن ؟

Kazakhmys-که متعلق به ولادیمیر کیم, یک دوست نزدیک از قزاقستان اول رئیس جمهور نورسلطان Nazarbaev — قزاقستان است, بزرگترین تولید کننده مس و یکی از بزرگترین در جهان است.

این شرکت با این نسخهها کار در مرکزی, Qaraghandy استان که در آن همچنین دارای معادن زغال سنگ و عمل چندین نیروگاه از جمله نیروگاه های برق آبی و یک نیروگاه برق خورشیدی با توجه به شرکت. آن را نیز استخدام 46,000 مردم است.

Kazakhmys گفت: آن را به ثبت رساند اولین coronavirus مورد در سایت معدن در مارس 6. چگونه تولید می شود مجاز به ادامه دارد و معلوم نیست که سایت های معدن در کشورهای مختلف شده اند آمار واقعا سخت COVID-19 شیوع است.

قزاقستان ارشد بهداشت Aizhan Yesmagambetova صحبت on May 20 مورد شیوع بیماری در Tenghiz سایت و دیگر بخش معدن و نفت مناطق اطراف قزاقستان. او گفت: اگر میزان عفونت به رشد خود ادامه دولت ممکن است مجبور به منظور توقف عملیات.

“تعداد [coronavirus] موارد در Tenghiz رشد کرده است به 935 در چیمکند در PetroKazakhstan وجود دارد 101 مورد و در میان پیمانکاران [برای سایت] 23 نفر و 69 مورد در میان تماس با گروه” Yesmagambetova گفت. “در Qaraghandy استان وجود دارد که 34 مورد در Kazakhmys معدن است.”

هم اضافه شده است که می تواند 1,162 موارد در این سه سایت در همان روز که قزاقستان Tengrinews.kz سایت همچنین گزارش داد که در مجموع 6,969 موارد در قزاقستان است.

یک هفته بعد در 27 مه وزیر بهداشت Yerlan Birtanov به آنلاین نشست خبری در مورد گسترش coronavirus در قزاقستان و گفت: وجود دارد که در آن زمان 1,063 موارد در Tenghiz, 219 موارد در PetroKazakhstan و 350 در معدن سایت در Qaraghandy استان است.

Birtanov اضافه شده که 80 موارد ثبت شده در میان کارگران در سایت های ساخت و ساز در نورسلطان و در ترکستان استان که در چیمکند واقع شده است و در مورد به عنوان بسیاری از موارد در پایگاه های نظامی در ژمبیل و Aqtobe استان.

وزارت بهداشت گزارش داد پیش از آن روز که در آنجا بودند 9,304 موارد در سراسر کشور.

مقامات بهداشتی دولت و مدیریت در این سایت متوجه خیلی از این مشکل ناشی از این محل زندگی در مناطق نفت و گاز و عملیات استخراج از معادن در سراسر کشور است.

شرکت های عامل نفت و معادن در Qaraghandy قول داده اند که برای اجرای یک سری از اقدامات برای جلوگیری از ویروس از گسترش بیشتر مانند ایجاد “غلاف” و یا تیم های که زندگی می کنند در محل در گروه های کوچک که به اندازه کافی از یکدیگر جدا برای محدود کردن تماس.

Kazakhmys گفت: آن را به طور موقت توقف تولید کار در آن Nurkazgan معدن به جز برای تعمیر و نگهداری کار “انجام شده توسط 100 نفر در هر شیفت” همه آنها خواهد بود به طور منظم مورد آزمایش قرار.

PetroKazakhstan کانادایی-بر اساس شرکت همچنین قول داد به افزایش اقدامات برای جلوگیری از گسترش ویروس اما در یک پست در وب سایت این شرکت از آوریل 21 ارائه شده تنها ابتدایی اقدامات مانند استفاده از مواد ضد عفونی کننده و یا شستن دست برای 20 تا 30 ثانیه پوشش دهان و بینی در هنگام سرفه لمس کردن صورت و نه تف کردن در مناطق عمومی و غیره.

یکی دیگر از ضربه

در حالی که دولت هشدار درباره قطع عملیات در سایت های که در آن گسترش coronavirus به نظر می رسد خارج از کنترل در حال محتاطانه مقامات خواهد بود سخت و فشرده به واقع را از جمله اقدامات است.

این Tenghiz نفت در زمینه تولید برخی از 29.79 میلیون تن نفت در سال 2019 یک سال که قزاقستان مجموع تولید شد 90.4 میلیون تن است.

و Karachaganak گاز و میعانات گازی میدان در غرب قزاقستان استان است که تولید برخی از 11.27 میلیون تن در سال گذشته فقط گزارش آن برای اولین بار coronavirus مورد در مارس 26.

اما مقامات در قزاقستان و در Atyrau استان که در آن Tenghiz میدان نفتی واقع, هستند , کاهش, استان گسترده قرنطینه وجود دارد که از 1 ژوئن.

قزاقستان مقامات شناخته شده برای هفته که در سال 2020 خواهد بود یک سال سخت برای کشور است. اعلام اولین موارد ابتلا به کروناویروس در قزاقستان آمد حدود یک هفته پس از آنکه قیمت نفت nosedived در بازارهای جهانی است.

قیمت نفت ممکن است کم باشد اما قزاقستان هیچ چاره ای اما برای حفظ پمپاژ آن را. قیمت مس اندکی پایین در بازارهای جهانی اما قزاقستان هیچ چاره ای اما برای ادامه استخراج آن است.

تعلیق از کار در هر یک از زمینه های عمده نفت و یا عمده معادن مس خواهد نشان دهنده اضافی و از دست دادن درآمد دولت بیمار می توانیم در این لحظه.

در همان زمان دولت قزاقستان نمی تواند به عود بیماری در محل کار سایت های که با تهدید به گسترش جمعیت های محلی.

همانطور که از ژوئن 2, قزاقستان گزارش شده بود 11,571 عفونت کروناویروس اما فقط 44 مرگ یک شماره است که به طور گسترده ای مورد بررسی قرار توسط ناظران به عنوان بسیار underreported.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de