قزاقستان کاهش نرخ وام در میان غوطه وری قیمت نفت بیش ویروس ترس

نگرانی از گسترش یک بیماری تنفسی منشاء آن در چین منجر شده به طور متوسط قطره از 25 درصد در قیمت نفت و باعث غنی از نفت قزاقستان بانک مرکزی برای افزایش آن سیاست نرخ به 12 درصد از 9.25 درصد است.

در جلسه دولت در مارس 9, نخست وزیر عسکر Mamin گفت که او با محرومیت شرکت های دولتی از خرید ارز خارجی مگر اینکه آن لازم بود تا به تعهدات خود.

بازارهای سهام سقوط کرده در سراسر جهان با آمریکا میانگین صنعتی داو جونز با داشتن بدترین حالت آن بعد از سال 2008 در حال سقوط بیش از 2000 نقطه و یا 7.8 درصد در مارس 9.

غرق شدن قیمت نفت همراه شیرجه رفتن به عنوان آنها سقوط کرد و به پایین ترین علامت پس از سال 2016 ضبط بزرگترین یک روز در صد کاهش از 17 ژانویه 1991 در ابتدا از ایالات متحده در جنگ خلیج فارس.

پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز برنامه ای برای کاهش مالیات و دیگر در اطراف گوشه ای از اقدامات برای کاهش درد و بازارها در آسیا منعکس در صبح روز 10 مارس.

هنگ کنگ معیار شروع به پریدن کرد و نزدیک به 2 درصد در حالی که سیدنی اضافه 1.2 درصد و شانگهای لبه جلو با 0.6 درصد است.

بازار در توکیو و سئول منحرف عقب و جلو.

بیش از 114,300 مردم کاهش یافته است بیمار با COVID-19 ویروس در سراسر جهان و بیش از 4000 نفر کشته شده اند.

مغولستان بلغارستان و آلبانی ثبت اولین مورد در مارس 9-10.

مغولستان ملی اضطراری کمیسیون در بیانیه ای گفت: تنها خود را بیمار سفر به مغولستان از فرانسه و ترانزیت از طریق روسیه به گزارش رویترز،. دولت به شناسایی 42 نفر بیمار ملاقات با یکی دیگر از 120 افرادی که تماس نزدیک با فرد است.

ایران دارای بیش از 7,100 موارد و 237, مرگ و میر, سومین پس از چین و ایتالیا است. دولت در تهران به طور موقت آزاد شده 70,000 زندانیان در تاریخ 9 مارس به دلیل این ویروس جدید است.

“آزادی زندانیان به نقطه ای که آن را نمی کند ایجاد ناامنی در جامعه خواهد…ادامه” رئیس قوه قضائیه ابراهیم Raisi گفت: در 9 مارس.

در همین حال دفتر رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای اعلام کرده است که او را لغو کرده است سالانه سخنرانی به مناسبت آغاز سال نو ایرانی به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس.

“مراسم سخنرانی مقام معظم رهبری که می گیرد هر سال در آرامگاه مقدس امام رضا (ع…برگزار خواهد شد در این سال” و خامنه ای نمی خواهد سفر به شهر مشهد دفتر او در بیانیه ای گفت.

با گزارش AP, dpa, CNN, NPR, PBS, Reuters, The Wall Street Journal و بی بی سی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im