قزاقستان لغو نوروز نظامی جشن برای دفع Coronavirus

قزاقستان راه اندازی کرده است اقدامات پیشگیرانه در برابر ممکن است coronavirus گسترش از جمله لغو تعطیلات نوروز جشن و رژه نظامی اختصاص داده شده به 75 سالگرد پیروزی بر آلمان نازی است.

رئیس جمهور Qasymzhomart Toqaev در مارس 12 جلسه با چند مقامات دولتی به بحث در مورد چنین اقدامات ریاست جمهوری سایت گفت.

به گزارش وب سایت, وزیر بهداشت Elzhan Birtanov مطلع Toqaev در مورد وزارت اجرای سازمان بهداشت جهانی (WHO) توصیه های پس از آن اعلام کرد شیوع بیماری در حال حاضر یک بیماری همه گیر.

Toqaev گفت که تمام مجامع عمومی مانند فرهنگی و رویدادهای ورزشی, همایش ها و نمایشگاه ها در حال حاضر به طور موقت ممنوع در آسیای مرکزی کشور است.

علاوه بر سخت کنترل بهداشتی بودن اعمال شده در مراکز خرید bazars, رستوران ها, ایستگاه های حمل و نقل, فرودگاه ها و سایت های دیگر از افراد توده گرفته است.

Berik Uali, Toqaev سخنگوی نوشت: در Facebook که نوروز جشن تعطیلات, برنامه ریزی برای ماه مارس 21-23 و رژه نظامی, برنامه ریزی برای مارس 9, لغو شد و همچنین.

بهار می شکند در مدارس متوسطه شروع خواهد شد در تاریخ 16 مارس به جای مارس 22 در حالی که دانشجویان دانشگاه را تبدیل به یک خارج از دانشگاه آموزش رژیم است. نامشخص محدودیت های بین المللی برای پروازهای هوایی نیز معرفی ریاست جمهوری سایت می گوید.

Toqaev تاکید کرد که شهروندان ارائه خواهد شد با مواد غذایی و دیگر اقلام ضروری حتی در بدترین سناریو اضافه کرد که کوچک و متوسط کسب و کار رنج می برند باید از اقدامات پیشگیرانه است.

از مارس 12, هیچ رسما تایید coronavirus موارد در قزاقستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>