زنان قزاقستان خواستار حمایت مالی به زور قرنطینه

نورسلطان — قزاقستان مقامات زور قرار می گیرد گروهی از زنان خانواده های کم درآمد بودند که اینجا وزارت کار و حمایت اجتماعی برای افزایش کمک های دولت به قرنطینه.

تصویری posted on Facebook نشان داد یک گروه بزرگ از افراد با پوشیدن تجهیزات حفاظتی swarming زنان در وزارت در نورسلطان پایتخت در ژوئن 10 و زور از بین بردن آنها را در یک هرج و مرج صحنه مربوط توسط فریادهای معترضان.

زنان که در اعتراض خارج از وزارت پس از 8 ژوئن گرفته شد به یک هتل در نزدیکی.

زمانی که RFE/RL خبرنگاران وارد هتل برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد وضعیت افراد در لباس محافظ و ماسک اجازه نمی دهد آنها را برای ورود و گفت که هتل شد و در حال حاضر “یک قرنطینه ساختمان است.”

برخی از زنان 20 راه اندازی به اصطلاح “تظاهرات سکوت” پس از مقامات قزاقستان آغاز لغو برخی از محدودیت های اعمال شده برای کاهش coronavirus گسترش یافته است.

زنان پوشیده بودند و بهداشتی ماسک هایی که با “X” آنها که گفتند نماد “واقعیت این است که ما مجاز به صحبت کردن.”

آنها نیز برگزار شد پوستر و گفت: “وام مسکن ارزان قیمت برای خانواده های نیازمند” “حمایت مالی برای هر کودک” “عفو برای خانواده های فقیر’ بانک اعتبارات” و “ما در اعتصاب غذا است.”

تظاهرات و اعتصاب علیه اشتغال توسط زنان فقیر شده اند به طور منظم برگزار شد در نورسلطان و دیگر شهرستانها قزاقستان از فوریه سال گذشته پس از پنج فرزند از یک خانواده کشته در آتش سوزی در شب هنگامی که پدر و مادر خود را مشغول به کار بودند.

این فاجعه باعث خشم سراسر کشور و تظاهرات که در آن معترضان خواستار افزایش حمایت دولت به خانواده هایی که چند فرزند بود.

تظاهرات برگزار شد به صورت دوره ای تا زمانی که محدودیت های به سرعت گسترش coronavirus معرفی شدند در اواسط ماه مارس.

آغاز اعتراضات در سال گذشته دولت قزاقستان اعلام کرده است برنامه های ویژه ای برای حمایت از خانواده های دارای بیش از سه فرزند.

در ابتدا خانواده ها از جمله ارائه شد با اضافی کمک هزینه ماهانه 21,000 tenges (50 دلار) برای هر کودک. اما در مجموع از آن زمان قطع شده است دو بار. از ژانویه کمک هزینه داده شد تنها به خانواده ها به رسمیت شناخته شده به عنوان در فقر زندگی می کنند.

زنان خواستار بازگشت مزایای به سطوح اولیه و همچنین برای منافع بیشتر می شود با توجه به تمام خانواده ها با بیش از سه فرزند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de