قزاقستان مجلس اتاق بالایی تصویب لایحه در مجلس مخالفت’

نورسلطان — قزاقستان مجلس فوقانی مجلسی سنا به تصویب پیش نویس قانون معرفی مفهوم مخالف قانون است که لقب گرفته است در رسانه ها به عنوان “مخالفت مجلس” لایحه و به شدت انتقاد کرد به عنوان گمراه کننده توسط شدیدا کنترل آسیای مرکزی کشور مخالفان سیاسی.

این لایحه تصویب شده توسط سنا در تاریخ 28 است که به انتظار برای دریافت تایید شده توسط رئیس جمهور Qasymzhomart Toqaev.

اقیانوس آرام قزاقستان مجلس عمدتا شامل اعضای جمهور-حمایت Nur-Otan حزب به رهبری رئیس جمهور سابق نورسلطان Nazarbaev و دو نفر دیگر احزاب وفادار به حزب حاکم است.

ایده رسمی مفهوم مخالف بود و پیشنهاد شده توسط Toqaev در دسامبر 2019 در یک جلسه از شورای ملی اعتماد عمومی انجمن آغاز شده توسط Toqaev برای میانجیگری میان مقامات مدنی و فعالان حقوق.

Toqaev برداشت شد توسط Nazarbaev به عنوان جانشین او سال گذشته پس از به طور ناگهانی استعفا از پست او برگزار شد برای تقریبا 30 سال است.

Toqaev رسما برنده انتخابات ماه ژوئن گذشته — یک رای است که صریحا به عنوان انتقاد تقلب-و در تلاش است تا موقعیت خود را به عنوان یک اصلاح طلب به جلو هل دادن پیشنهاداتی که بسیاری در شوروی سابق جمهوری به نام های پوپولیستی.

Toqaev منتقدان توجه داشته باشید که وجود دارد این است که هیچ چشم انداز واقعی برای گروه های مخالف اجازه داده می شود برای دریافت کرسی در پارلمان تحت سلطه Nur-Otan که Nazarbaev همچنان به رهبری و کنترل در حالی که همچنین باقی مانده سر از قدرتمند شورای امنیت و حمل عنوان elbasy یا رهبر ملی.

انتخابات آینده مجلس در حال برنامه ریزی برای 2021.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de