قزاقستان FM می گوید مذاکرات در نورسلطان به احتمال زیاد به تعویق افتاد

قزاقستان وزیر امور خارجه مختار Tileuberdi می گوید بعید است به اصطلاح “آستانه فرمت” مذاکرات صلح در سوریه در پایتخت قزاقستان خواهد شد در این ماه به عنوان برنامه ریزی شده.

Tileuberdi خبرنگاران گفت: در 10 مارس که هنوز روشن نیست که دقیقا در زمانی که دور بعدی مذاکرات برگزار خواهد شد.

یک پیشنهاد برای برگزاری مذاکرات در ماه مارس “در دسامبر ساخته شده اما در حال حاضر وضعیت تغییر کرده است…. آن است که به احتمال بسیار زیاد است که این مذاکرات برگزار نمی شود” در ماه مارس Tileuberdi گفت: بدون دادن هر گونه اطلاعات دیگر.

ماه گذشته رئیس جمهور ترکیه سخنگوی ابراهیم Kalin گفت که دور بعدی مذاکرات در آستانه فرمت برگزار خواهد شد در ماه مارس ،

در اوایل ماه مارس قزاقستان معاون وزیر امور خارجه Shakhrat Nuryshev گفت که آسیای مرکزی کشور معرفی کرده بود محدودیت ها برای ورود به کشور برای نمایندگان کشورها رو به گسترش مرگبار coronavirus.

آستانه فرمت برگزار شده است در پایتخت قزاقستان پس از 2015 به صورت موازی با سازمان ملل متحد-حمایت از مذاکرات با هدف پایان دادن به درگیری های سوریه در حال حاضر در نهمین سال است.

مسکو و آنکارا بازگشت طرف های مختلف درگیر در مناقشه اما باید گفت آنها می خواهند یک راه حل سیاسی است که به ارمغان می آورد پایان دادن به جنگ که به کشته شدن بیش از 370,000 مردم آواره میلیون و ویران سایت های تاریخی در سراسر کشور است.

روسیه و ایران داده اند, رئیس جمهور سوریه, بشار اسد, مهم حمایت نظامی در طول جنگ آغاز شد که با سرکوب معترضان در ماه مارس 2011. ترکیه و ایالات متحده پشتیبانی های مختلف گروه های شورشی.

بر اساس گزارش ریانووستی و اینترفاکس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>