قزاقستان فعال در درمانگاه اعصاب و روان پس از ‘اقدام به خودکشی’ در طول خدمت نظامی

نورسلطان — قزاقستان حقوق مدنی که فعال را به ارتش فراخوانده شد جلوتر از سال گذشته انتخابات ریاست جمهوری قرار داده شده در یک کلینیک روانی پس از او اقدام به خودکشی مادرش می گوید.

Alimzhan Izbasarov, 24, تلاش برای کشتن خود را پس از یک قربانی متوحش کننده و فشار توسط افسران و سربازان خود فعالیت مادرش نوشت: در Facebook در آوریل 13.

پس از آن او قرار داده شده بود در یک کلینیک روانی در جنوب شهر تراز, Zhaukhaz Izbasarova گفت.

کلینیک معاون رئیس پزشک Gulmira Karimova گفت: RFE/RL که Izbasarov آورده بود به تسهیلات در مارس 5 بود و در حال حاضر در حال درمان به دلایل روانی.

Karimova نگفت که Izbasarov که سربازی می رود که در پایان ماه ژوئن خواهد بود مرخص از درمانگاه.

Damir Qasymov یک فرمانده در واحد نظامی در تراز که در آن Izbasarov خدمت شد و گفت: فعال بودن “درمان توسط پرسنل پزشکی است.” او حاضر به ارائه اطلاعات بیشتر است.

Izbasarov یکی از بسیاری از فعالان جوان که بودند ناگهان پیش نویس به ارتش در میان تظاهرات گسترده در مارس-آوریل 2019 در برابر انتخابات ریاست جمهوری زود هنگام است که به دنبال استعفای ناگهانی از اولین رئیس جمهور قزاقستان نورسلطان Nazarbaev.

Qasymzhomart Toqaev یک متحد نزدیک Nazarbaev به راحتی برنده ژوئن 9 رای.

Izbasarov دریافت خدمت اطلاع رسانی پس از اتمام 15 روز حبس به اتهام شرکت در یک unsanctioned مارس 1, تجمع در پایتخت نورسلطان.

در زمان فعال گفت که او به احتمال زیاد تدوین شد چرا که مقامات دولت خواست “به مطمئن شوید که فعال جوانان دور نیست” به عنوان کشور در حال آماده شدن برای انتخابات ریاست جمهوری.

تحت قزاقستان در تمام مردان بین سنین 18 و 27 ملزم به خدمت در نیروهای مسلح. وجود دارد بسیاری از معافیت ها از جمله آموزش عالی و بهداشت ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de