کین نمرات دو بار Blackhawks اسکیت گذشته کوسه 6-2

شیکاگو (AP) — پاتریک کین به ثمر رساند و دو بار الکس DeBrincat تا به حال سه کمک و Chicago Blackhawks ضرب و شتم San Jose Sharks 6-2 در شب چهارشنبه.

دانکن کیت, Brandon سعد الکس Nylander و rookie Dominik Kubalik نیز به ثمر رساند به عنوان Blackhawks دست کوسه نهم خود را از دست دادن در 12 بازی گذشته خود را. جاناتان Toews تا به حال دو کمک و کوری کرافورد ساخته شده 34 موجب صرفه جویی در 10 خود را راست شروع می شود.

“من فکر می کردم ما رو بهتر است که بازی رفت را در” شیکاگو مربی جرمی Colliton گفت. “من واقعا دوست دوم ما دوره. ما افزایش سرعت بازی ما سرعت بازی ما در دوم. من فکر کردم ما ساخته شده است حرکت کند.”

شیکاگو تا به حال دو قدرت-اهداف بازی در وسط قاب در برابر NHL بهترین مجازات قتل, تیم, توقف 0-برای-14 خشکسالی با استفاده. کشویی کوسه وارد با 86.4% نرخ کشتن.

اما حتی پس از شیکاگو, uptempo, برنده, postgame بحث محور در coronavirus و آن تاثیر ممکن است در باقی مانده از NHL فصل. بسیاری از Blackhawks و کوسه بازیکنان و مربیان آموخته بود در طول یا بعد از بازی که NBA تا به حال تعلیق در آن فصل “تا اطلاع ثانوی” پس از یوتا جاز بازیکن تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

“من فکر می کنم که بازیکنان شما می خواهید به نگه داشتن بازی ها, نگه داشتن فصل رفتن گفت:” کین که مشبک خود را 32 و 33 اهداف است. “شما سعی کنید به تمرکز بر آنچه در دست با شما صادق باشد. سعی کنید به فکر می کنم در مورد آن بیش از حد.

“به ما گفته شده است برای شستن دست ما نیست ما را لمس صورت و نوشیدن مقدار زیادی آب است. امیدوارم که به اندازه کافی خواهد بود اما شما نگاه کنید در NBA و وجود دارد برخی از ورزشکاران بسیار مطبوع و همچنین. آن trickled که به لیگ بنابراین من حدس می زنم شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی می افتد.”

Evander کین و تیمو Meier هر حال یک هدف و کمک برای سن خوزه در بازکن از چهار بازی سفر. هارون Dell مسدود 39 عکس.

“ما همه ناراحت از آنجا که ما از دست این بازی 6-2 و سپس شما را در آنچه هر کس دیگری است که رفتن را از طریق در جهان در حال حاضر,” سن خوزه مربی موقت باب Boughner گفت. “شما فقط به خودتان یادآوری کنید این فقط یک بازی و بزرگتر وجود دارد, همه چیز در جریان است.”

سن خوزه در جو Thornton skated در 1,636 هفتم NHL بازی حرکت جلوتر از اسکات استیونس برای نهمین بار در لیگ برتر تمام زمان فهرست. 40 سال به جلو برداشت تا کمک کند.

دو Blackhawks چشم انداز defenseman Nicolas Beaudin و رو به جلو براندون هیگل ساخته شده خود را NHL آغاز بکار پس از این که به یاد می آورد از راکفورد از اهل.

Beaudin انتخاب شد در دور اول از سال 2018 پیش نویس است.

“من فکر کردم که او برای اولین بازی NHL” گفت: Keith بود که زوج با 20 سال.

سن خوزه led 1-0 پس از یک, uptempo, اولین دوره است. کوسه outshot شیکاگو 15-14 و هر دو goalies مورد آزمایش قرار گرفتند.

Evander کین را باز کرد به ثمر رساند در طول 5 بر 3 بازی قدرت در 10:49. مستقر در حافظه او منحرف Thornton خوراک از دایره حق گذشته کرافورد بالا بر روی چوب سمت.

شیکاگو outskated سن خوزه در دوم و outshot کوسه 17-10 در حالی که گرفتن یک 3-1 منجر شود.

کیت آن را در 1 با قدرت-بازی بازی هدف در 4:33. با rookie کربی Dach ارائه یک صفحه در لبه چین کیت شلیک یک گلوله از سمت چپ نقطه گذشته دل دستکش.

کین ساخته شده آن را 2-1 با دیگر قدرت-هدف بازی 3:27 چپ در این دوره است. او darted به لبه چپ چین و مخفیگاه آنان در DeBrincat را با دقت اشاره کردن متقابل یخ خوراک.

“ما بیرون رفت و در دوره دوم و دقیقا آنچه که ما نمی خواهید به انجام آن بود را دو مجازات در هفت یا هشت دقیقه” Boughner گفت. “سپس شیکاگو پسر بزرگ شروع به احساس جن و احساس خوب است.

“هنگامی که پسر بزرگ کردم رفتن آن نگاه مانند ما نیست که یک جواب برای آن صادقانه میگویم.”

سعد بالا برده و آن را به 3-1 فقط 1:25 بعد. پس از مصرف DeBrincat را پاس سعد را فرا گرفت به چین به تنهایی و ضرب و شتم دل با کم شات بین لنت.

Nylander پاره پاره در یک شات از شکاف در 1:31 سوم. مایر قطع آن را به 4-2 فقط بیش از 5 دقیقه بعد از شلیک یک گلوله گذشته کرافورد از یک faceoff.

کین افزود: 33rd هدف خود را تک به تک با 3:41 چپ به آن را 5-2. Kubalik به ثمر رساند خود را 30th هدف 1:57 باقی مانده است.

یادداشت: 36 سال Keith اضافه شده است برای کمک به او چهارم دو نقطه بازی در این فصل است. … سن خوزه F و کاپیتان لوگان مدل نشسته زیر ضربه مغزی پروتکل پس از ضربه به سر با یک جن در برابر کلرادو در روز یکشنبه. … شیکاگو D آدم Boqvist از دست رفته بازی در حال تصادم پروتکل پس از گرفتن آرنج به سر در مقابل سنت لوئیس در روز یکشنبه. … شیکاگو C دریک Caggiula خراشیده شد با دست راست دچار آسیب در مبارزه با بلوز. … شیکاگو D لوکاس Carlsson بازگشت و پس از نشستن دو بازی پس از ضربه به سر با یک جن.

بعدی

کوسه: در سنت لوئیس در شب جمعه.

Blackhawks: میزبان اتاوا در شب جمعه.

بیشتر AP NHL: https://apnews.com/NHL و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>