یوونتوس ضربه اینتر 2-0 در بازی بسیار مهم در خالی ورزشگاه

میلان (AP) — کریستیانو رونالدو اقدام به اضافه کردن سبک سری به نگران وضعیت ویروس زده ایتالیا قبل از کمک به یوونتوس به یک 2-0 برنده بیش از اینتر میلان در سری آ روز یکشنبه.

این Derby d’italia یکی از فصل بزرگترین مسابقات بود به بازی بدون طرفداران و تنها با تعداد محدودی از افراد به دلیل شیوع ویروس در ایتالیا.

زمانی که رونالدو رو از داخل اتوبوس تیم از ورزشگاه او وانمود به بالا-پنج خیالی کثافت — چیزی که او به طور معمول با واقعی کثافت — قبل از خندان در دوربین.

آرون رمزی به ثمر رساند و دیگر گل پائولو Dybala که این مسابقه در نهایت رفتم جلو یک هفته دیر با توجه به گسترش جدید کروناویروس در ایتالیا.

یوونتوس نقل مکان کرد و به بالای جدول یک نقطه بالاتر از لاتزیو. اینتر سوم است نه امتیاز پشت سر یوونتوس پس از یک بدبختی بازگشت به یوونتوس برای مربی آنتونیو کونته.

این مسابقه در خالی ورزشگاه – از جمله هیچ کثافت – زیر هفته گذشته فرمان از دولت ایتالیا که تمام رویدادهای ورزشی در ایتالیا باید بدون تماشاگر تا آوریل 3.

که منجر به دوشنبه تصمیم که ایتالیایی فوتبال لیگ خواهد رزومه کامل در این آخر هفته با شروع این مسابقات بودند که به تعویق افتاد و گذشته دور به دلیل شیوع.

هیچ طرفداران به معنای وجود نداشت آتشین خوش آمدید برای کونته بود که بازگشت به یوونتوس برای اولین بار به عنوان مخالفت با مربی است. کونته که در سمت چپ در سال 2014 منجر یوونتوس برای اولین بار سه نفر از آن هشت مستقیم لیگ عناوین و همچنین صرف بیشتر از خود بازی حرفه ای با یوونتوس.

صدای بازیکنان و مربیان می تواند به وضوح شنیده می شود و با وجود عدم طرفداران وجود دارد مقدار زیادی از شدت و شور و شوق نشان داده شده در این زمینه است.

اینتر دروازه بان سمیر Handanović ساخته شده و تعدادی از مهم موجب صرفه جویی در قبل از یوونتوس را شکست بن بست 10 دقیقه به نیمه دوم.

رونالدو موفق به کنترل Blaise Matuidi را به عقب برگشت و آن را تبدیل به یک کمک برای رمزی که اخراج یوونتوس در مقابل.

رمزی نیز تا به حال یک بخشی در Juve گل دوم بازی یک-دو با Dybala زیر لذت تیم حرکت می کند. Dybala سپس feinted گذشته اینتر مدافع اشلی جوان قبل از تیراندازی به گوشه پایین سمت چپ.

بیشتر بدبختی میلان

Zlatan Ibrahimović اواخر هدف نمی تواند جلوگیری از آث میلان 2-1 از دست دادن به سقوط تهدید جنوا به عنوان سری مسابقات فوتبال از سر گرفته و در طرز مرموزی خالی استادیوم — پس از حتی بیشتر از یک تاخیر.

فوتبال ایتالیا پرتاب شد به سردرگمی بیشتر در یکشنبه پس از تماس از ایتالیا با وزیر ورزش و بازیکنان ارتباط رئیس جمهور به حالت تعلیق مسابقات در بخش بالا.

Ibrahimović که تا به حال دو خوب دیگر شانس به ثمر رساند از محدوده نزدیک 13 دقیقه از زمان برای تنظیم یک زمان آخر پس از نیمه اول اهداف از گوران Pandev و فرانچسکو Cassata برای جنوا.

در نتیجه اضافه شدن به میلان نگران کننده هفته. این اخراج رئیس فوتبال افسر Zvonimir Boban در روز شنبه.

انتخاب یک شماره از روزنامه نگاران در میان چند اجازه ورود به ورزشگاه و آنها هر یک بطری کوچک از ضد عفونی کننده دست میلان بود.

میلان باقی مانده هفتم در حالی که جنوا صعود از منطقه سقوط, اگر چه از آن باقی مانده در سطح در امتیاز 18-محل لچه.

پارما-Spal اولین مسابقه از روز لگد پس از 75 دقیقه تاخیر به عنوان مقامات در نظر گرفته درخواست از وزیر ورزش وینچنتزو Spadafora دقیقه قبل از شروع برنامه ریزی شده. Spal برنده 1-0.

سامپدوریا منتقل شد یک نقطه بالاتر از منطقه سقوط پس از آن از پشت آمد به ضرب و شتم هلاس ورونا 2-1.

اودینزه جلب 0-0 با فیورنتینا.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>