مانند هر دیگر پیش نویس NFL چشم انداز اورگان QB جاستین هربرت در بر داشت تقلا زمانی که شیوع کروناویروس مجبور تعطیلی مدارس و اقامت در خانه محدودیت در سراسر کشور است.

در گاراژ خود را یک مایل از Autzen ورزشگاه ها, که در آن یوجین بومی تنظیم عبور سوابق اردک هربرت همچنان ادامه دارد و روزانه خود را در وزنه برداری رژیم همراه با ساعت طولانی پرتاب جلسات چند بلوک های جاده.

همه به لطف دو برادر خود را که در حال زندگی در خانه با او و خدمت خود را به عنوان شرکتکنندگان و مسیر دونده.

Mitchell, 23, بازی های برگزار شده گیرنده گسترده ای در مونتانا دولت و پاتریک 19, بود, اشتباه اول, تنگ پایان با اردک در فصل گذشته.

“این قطعا یک وضعیت دشوار با ویروس ها و همه چیز که در جریان است و ما در حال انجام بهترین های ما برای ایمن ماندن و اقامت در داخل” هربرت گفت.

“خوشبختانه من دو برادر شده اند که قادر به گرفتن پاس از من. وجود یک میدان بزرگ تا خانه من و ما قادر به راه رفتن وجود دارد و به پرتاب.”

انتظار می رود به بالا-پنج انتخاب هربرت گفت: شرایط غیر معمول نیست مخروطی آمادگی خود را برای NFL.

“این فوق العاده است برای اینکه با خانواده من و برادران من قادر به به اشتراک گذاری این گذشته از چند ماه با آنها” هربرت گفت. “این یک مقدار زیادی از سرگرم کننده و خوشبختانه ما بدست مقدار زیادی از کار و ما قادر به انجام همه چیز ما نیاز به.”

هربرت چهره او را به رفتن را از طریق همان روال تمرین روزانه برای مدتی دیگر به این دلیل که تیم NFL ممنوع است از جمع آوری و یا تمرین با هم در طول این بیماری همه گیر. پس rookies خواهد شد که برای تحصیل از راه دور مانند میلیون ها نفر از دانش آموزان که در حال حاضر یادگیری آنلاین.

“من فکر می کنم اورگان کردم بعضی از برنامه ها شاید شروع به باز کردن اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن” هربرت گفت. “اما برای زمان حال است که احتمالا چگونه من باید برای گرفتن کار من است. من فکر می کنم برای آینده قابل پیش بینی من مجبور به انجام آن است.”

هربرت معمول به ارمغان آورده است یک حس عادی به غیر معمول منجر به پیش نویس که انجام خواهد شد از طریق ویدئو کنفرانس به جای در لاس وگاس به عنوان اصل برنامه ریزی شده است.

“من می خواهم بگویم شاید دوربین در اتاق نشیمن من در حال حاضر احتمالا خیلی عجیب و غریب” هربرت گفت. “از آنجا که ما در حال داشتن آن در وگاس ما با داشتن آن در خانه من است. و ما تا به حال به مجموعه ای است که تا. برادر من مسئول آن است. است آن است کمی عجیب و غریب اما ما در حال گرفتن به آن استفاده می شود.”

هربرت یکی از quarterbacks در این پیش نویس در حالی که LSU QB و Heisman برنده جایزه جو نقب زدن است اجماع شماره 1 انتخاب کنید.

هربرت می تواند تبدیل طرفدار یک سال پیش اما تصمیم به بازگشت برای ارشد نجومی.

“من می خواستم برای تبدیل شدن به یک بهتر کارفرمایی, بهتر, رهبر, بهتر, دوست,” هربرت گفت. “چیزهای زیادی وجود دارد که من می تواند به بهبود و در این سال به من داد و من واقعا خوشحالم که من تصمیم به بازگشت می آیند.”

هربرت انداخت برای 3,471 متری با 32 touchdowns و شش interceptions در پیشرو اردک (12-2) به Pac-12 قهرمانی. او به ثمر رساند سه عجله touchdowns در پیروزی بیش از ویسکانسین در رز باول و MVP ارشد کاسه.

“هیچ تاسف. همه در همه ، من 100 درصد مطمئن است که من تصمیم درست و اگر من داده شد که تصمیم دوباره, من می خواهم همان یک” هربرت گفت.

هربرت گفت که او نگه داشته و یک چشم در NFL free agency با بسیاری از quarterbacks در حرکت و یا هنوز کار شکار.

“رایگان آژانس همواره چیزی است که من تماشا کرده ام فقط به خاطر اینکه من از طرفداران فوتبال” هربرت گفت. “اما با پیش نویس و همه چیز من واقعا نمی هر گونه کنترل بیش از که در آن من قصد دارم بنابراین من نمی تواند بیش از حد درگیر با آن است. و هر چه اتفاق می افتد اتفاقی می افتد; من قصد دارم به بهترین از هر کجا که بروم.”

NFL در حال انجام پیش نویس از راه دور, بنابراین به جای glitz و زرق و برق لاس وگاس هربرت را به شرکت در یک مجازی فرش قرمز در روز پنج شنبه بعد از ظهر از طرف سر و شانه و پس از آن سر خم کردن در خانه در انتظار است که بزرگ تلفن تماس بگیرید.

“ما در واقع دستور داده شده به آن را نگه دارید به طوری که ما باید برادران من, من دو پدر و مادر که می توان در مورد آن” هربرت گفت.

“من هیجان زده هستم. من منتظرش بوده ام برای این لحظه برای یک مدت زمان طولانی و قادر به به اشتراک گذاری آن را با خانواده من آن را دریافت نمی کند خیلی بهتر از آن است.”

___

دنبال Arnie Melendrez استاپلتون در توییتر http://twitter.com/arniestapleton

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de