واشنگتن (AP) — وزارت دادگستری ratcheted تا حقوقی فشار دوشنبه در دولت های محلی بیش از “محراب” سیاست هایی که مانع مهاجرت فدرال افسران آوردن دو پرونده های حقوقی جدید و راه اندازی یک هماهنگ پیام کمپین را برجسته انتخابات سال اولویت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

اعلام کرد که مأموران اجرای قانون بودن “قرار داده و در راه آسیب است توسط این ایدئولوژیک محور سیاست” دادستان کل ویلیام Barr گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحت پیگرد ایالت نیوجرسی و شهرستان است که به سیاتل بیش از سیاست های مهاجرتی است که ارائه حمایت به مهاجران در ایالات متحده به طور غیر قانونی.

وزارت دادگستری گفت: نیوجرسی فدرال نقض قانون منع اجرای قانون ایالتی و محلی از به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد زندانیان در آمریکا به طور غیر قانونی. واشنگتن دولت King County بود ضربه با طرح دعوی در دادگاه بیش از یک سیاست ممنوع است که وزارت امنیت داخلی با استفاده از شهرستان کینگ فرودگاه بین المللی-هواپیمای بوئینگ زمینه برای اخراج پرواز.

“امروز قابل توجهی تشدید تنش در دولت فدرال در تلاش برای مقابله با مقاومت پناهگاه شهرستانها” Barr گفت: مخاطبان از افسران ملی کلانتر انجمن به تشویق خروشان.

برخی از شهرها مانند نیویورک قرار داده اند قوانین در جایی که منع اشتراک گذاری اطلاعات با مقامات مهاجرت. مقامات مهاجرت فرستاده اند احضاریه به دنور و شهر نیویورک بیش از درخواست برای اطلاعات در مورد مهاجران به بود از زندان آزاد شده. در نیویورک امنیت معلق “اعتماد مسافرتی” برنامه هایی که با سرعت خود را به ورود مجدد به ایالات متحده بیش از یک قانون ممنوع است که مقامات دولتی از به اشتراک گذاری وسایل نقلیه موتوری اطلاعات با ماموران اداره مهاجرت.

دادستان کل گفت: وزارت دادگستری خواهد بود “حمایت قوی” امنیت داخلی به استفاده از “تمام اين بدان جهت” از جمله فدرال احضاریه به دست آوردن اطلاعات در مورد متهمان آنها به دنبال به اخراج.

“این سیاست ها کتاب درسی نمونه از غلط ایدئولوژی triumphing بیش از commonsense اجرای قانون است و پلیس که پرداخت قیمت” Barr گفت.

دولت نیز شکایت دولت از کالیفرنیا به بلوک یک قانون است که در اثر Jan. 1 به ممنوعیت قرارداد جدید با, برای سود شرکت های زندان از جمله هزاران نفر از بازداشتگاه های اداره مهاجرت تخت که دولت فدرال برای پرداخت در دولت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش شده است پس از او در زمان اداری به مجازات پناهگاه شهرستانها. در سال 2017 جف جلسات پس از آن دادستان کل گفت: این شهرستانها خواهد نه دریافت پول کمک مالی مگر اینکه آنها به مقامات اداره مهاجرت فدرال دسترسی به زندان و ارائه اطلاع زمانی که به کسی در این کشور غیر قانونی است از زندان آزاد شد. یک قاضی فدرال مسدود مجازات از در حال اجرا و شهرستانها کردم پول است.

مقامات فدرال باید سعی دعاوی قبل از پیگرد ایالت کالیفرنیا بیش از آن پناهگاه قانون در سال 2018 است. یک دادگاه تجدید نظر فدرال را رد کرد و بخش عمده ای از دولت طرح دعوی در دادگاه هر چند بار گفت که او امیدوار دولت برنده خواهد بود قبل از اینکه دیوان عالی کشور است.

که متوقف نشده مغلوب ساختن پیشی جستن از انتقاد از سیاست ها و با اشاره به در خونین جزئیات موارد خاص که در آن مهاجران در ایالات متحده به طور غیر قانونی مرتکب جنایات. روز دوشنبه در سخنرانی خود به ملت فرمانداران مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که آن را ضروری کشور مطابق با مهاجرت اجرای درخواست.

“حوزه های قضایی که اتخاذ پناهگاه سیاست و به جای انتشار این جنایتکاران قرار داده و همه آمریکایی ها در راه آسیب است,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من می دانم که ما باید سیاست های مختلف های مختلف احساسات مختلف همه چیز. اما پناهگاه شهرهای ما باعث مشکل فوق العاده در این کشور است. ما سنگ سرد قاتلان که آنها نمی خواهند به دست به ما و سپس آنها فرار به جوامع و آنها باعث می شود در برخی موارد فوق العاده ای ویران.”

اما مطالعات نشان داده اند مهاجران کمتر احتمال دارد به ارتکاب جرم و جنایت از شهروندان ایالات متحده.

نیوجرسی دادستان کل Gurbir Grewal گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “است که به خطر انداختن امنیت عمومی سیاسی مصلحت” است که آن را غم انگیز است وزارت دادگستری بود “توافق کردند که به همراه این انتخابات در سال شیرین کاری.”

در اجرا تا به پیام کمپین یک بخشنامه از عدالت ستاد تشویق “قوی رسانه های محلی نامزدی از هر منطقه” باعث ناخرسندی در میان برخی از امور عمومی مقامات در آمریکا وکلای’ دفاتر بر اساس مصاحبه ها و مکاتبات نوشته شده توسط آسوشیتد پرس.

برخی در حوزه های قضایی که نیست خانه را به محراب شهرستانها بودند و تمایلی به میزبان رویدادهای چرا که آنها فکر نمی کنم این موضوع مربوط به آنها. دیگران نگران بودند که اعلام عمومی می تواند تحریک روابط با سازمان های اجرای قانون محلی است که بستگی به همکاری جوامع مهاجر به گفته افراد آشنا با این موضوع صحبت کرد که به AP به شرط ناشناس ماندن.

اما مقامات ارسال یک توجه داشته باشید بعد از اطمینان مناطق آنها تحت هیچ الزامی برای برگزاری یک رویداد عمومی.

برخی هنوز هم: نبراسکا ایالات متحده وکیل جو کلی برگزار شد یک کنفرانس خبری به برجسته مزایای محلی و دولت و سازمان های اجرای قانون و همکاری با دولت فدرال برای به اجرا درآوردن قوانین مهاجرت. کلی گفت: امنیت عمومی می تواند به خطر افتاده است اگر مقامات محلی حاضر به همکاری.

“هر سال بسیاری از آمریکایی ها قربانی جنایات توسط بیگانگان غیر قانونی از آنجا که برخی از مقامات را انتخاب کنید به اولویت بندی خود ایدئولوژی بیش قسم خورده خود را موظف به رعایت قانون کند.” “ما لازم نیست که هر یک از این مشکلات در اینجا در ایالت نبراسکا است.”

در شیکاگو دادستان فدرال برنامه ریزی یک صدای جیر جیر اما هیچ کنفرانس خبری. دیگران در سراسر کشور منتشر شده نوشته اظهارات ابراز حمایت به پایان رسیده و بر این گفتار.

یک بیانیه مشترک توسط وکلای آمریکا در نیویورک با انتقاد از دولت جدید “چراغ سبز” قانون است که اجازه می دهد تا مهاجران به رانندگان بدون مجوز قانونی. “ما شهروندان قانونی دائم و موقت ساکنان بازدید کنندگان و مهاجران مستند نشده سزاوار بهتر و بنابراین کسانی که در خدمت و محافظت از آنها کردند.”

Barr نیز روز دوشنبه گفت که مقامات فدرال بودند “دقت بررسی اقدامات برخی از وکلای منطقه است که باید با اتخاذ سیاست های شارژ اتباع خارجی با كوچكتر را برای بیان هدف اجتناب از مهاجرت فدرال عواقب آن دسته از اتباع’ رفتار مجرمانه.”

Barr همچنین طرح دعوی در دادگاه واصل چند هفته پیش در برابر کالیفرنیا فرماندار و دادستان کل بیش از یک دولت قانون که در زمان اثر Jan. 1 به ممنوعیت قراردادهای جدید برای, برای سود شرکت های زندان از جمله هزاران نفر از بازداشتگاه های اداره مهاجرت تخت که دولت فدرال برای پرداخت در دولت است. این طرح دعوی در دادگاه واصل در منطقه جنوب کالیفرنیا می گوید قانون usurps دولت فدرال قانون اساسی قدرت.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در دفاع از این قانون روز شنبه گفت برای سود بازداشتگاه “کمک به حبس از جمله کسانی است که زندانی کردن زندانیان و همچنین به عنوان کسانی که بازداشت مهاجران و پناهجویان.”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان اریک تاکر در واشنگتن; کارولین تامپسون در بوفالو, نیویورک; Ryan Tarinelli در آلبانی نیویورک; Martha Bellisle در سیاتل; Michael تارم در شیکاگو; Michael Catalini در ترنتون نیوجرسی; Cuneyt Dil در ساکرامنتو کالیفرنیا; و جاش Funk در اوماها نبراسکا کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de