داوران وزن مورد مینه سوتا معاون که به ضرب گلوله خودکشی مرد

STILLWATER, Minn. (AP) — مینه سوتا داوران شروع تعمق شنبه در دادگاه از یک کلانتر معاون که به ضرب گلوله یک فرد مسلح به خودکشی در سال 2018 است.

Washington County معاون برایان Krook می گوید او احساس وحشتناک درباره تیراندازی, اما او تا به حال هیچ چاره ای به دلیل زندگی خود و زندگی از همکاران خود را مورد تهدید قرار گرفتند.

Krook کشته بنیامین ایوانز 23 ساله فوريت های پزشکی و وابسته به التزام آتش نشان است که بود پریشان بیش از یک فروپاشی است. آوریل 12, 2018, تیراندازی اتفاق افتاده پس از یک بن بست که در آن Evans زانو در یک لیک المو تقاطع حدود 40 دقیقه با یک تفنگ به سر خود را. Krook است در دادگاه برای قتل نفس.

Krook شهادت روز شنبه که او احساس تهدید توسط ایوانز حتی اگر ایوانز گفت: او نمی خواهد صدمه دیده است نمایندگان بود که در صحنه وارد شدند. Krook گفت: “مردم می گویند که شما را به یک از امنیت کاذب. آن را اطمینان برای من.”

به گفته رادیو دولتی مینسوتا اخبار Krook شهادت دادند که ایوانز در حال رشد بود بیشتر “amped و متحرک.” Krook گفت: او بعد از چهار دور پس از Evans اشاره کرد و تفنگ خود را به سوی او و معاون مایکل راموس. Krook زد تا به ایوانز و اخراج سه دور.

در حالی که Evans شده بود نگه داشتن تفنگ خود را سر Krook, 32, گفت: “گلوله نه تنها متوقف و پس از آنها از طریق کسی است.”

Krook شهادت ادامه داد: چهار شنبه. دادستان ادعا Krook نادرست با عجله به مقابله با Evans قبل از تیراندازی او, استار تریبیون گزارش داد.

“شما در ایجاد این وضعیت خطرناک” دادستان توماس هچ گفت.

“آقای ایوانز ایجاد این وضعیت” Krook پاسخ داد.

“حتما آقای ایوانز آغاز آن” دریچه گفت: “و شما به پایان رسید است.”

دادستان ها می گویند Krook نادیده گرفته و قانون و آموزش های خود را زمانی که او Evans اما وکلای مدافع گفته اند که ایوانز می خواستم به مرگ و آنها به نام وضعیت یک “خودکشی توسط پلیس.” گفتند ایوانز باید زندگی می کردند اگر او تا به حال قرار دادن اسلحه خود را به ماموران دستور داده بود.

Krook سوم مینه سوتا افسر در سال های اخیر به اتهام در یک وظیفه کشتن. سابق سنت آنتونی افسر Jeronimo Yanez بود تبرئه شد در جولای 2016 قتل Philando کاستیا و سابق مینیاپولیس افسر محمد نور به اعدام محکوم شده در جولای 2017 عکسبرداری از جاستین Ruszczyk Damond.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>