قضات آهسته ممنوعیت سقط جنین در تگزاس و اوهایو آلاباما در میان ویروس

DES MOINES, آیووا (AP) — فدرال قضات روز دوشنبه به طور موقت مسدود شده و تلاش در تگزاس و آلاباما به ممنوعیت سقط جنین در طول بیماری همه گیر کوروناویروس توزیع والدین و دیگر ارائه دهندگان خدمات سقط جنین یک پیروزی به عنوان درمانگاه در سراسر ایالات متحده آمریکا در زمینه پرونده های حقوقی برای جلوگیری متحده از تلاش برای شاتر آنها در طول شیوع بیماری است.

جدید اوهایو جهت نیز خلاف قانون اساسی است اگر آن مانع از سقط جنین انجام شده جداگانه قاضی حکومت شنبه. حاکم دستور کلینیک برای تعیین مورد به مورد و بر اساس اگر سقط جنین می تواند به تاخیر افتاد به حداکثر رساندن منابع — از جمله حفظ تجهیزات حفاظت فردی مورد نیاز برای مبارزه با کروناویروس. اگر سقط جنین ضروری و نمی توان با تاخیر آن را اعلام کرد از نظر قانونی ضروری است.

این احکام نشان داد قضات بودند هل دادن به عقب بر جمهوری خواه کنترل متحده از جمله سقط جنین در جارو سفارشات به وقوع رشد در ایالات متحده آمریکا در تگزاس حاکم آمد و پس از دولت دادستان کل کن پکستون جمهوری گفت: سقط جنین شد در یک ایالت ممنوعیت اعمال جراحی غیر ضروری.

اما ایالات متحده در منطقه قاضی لی Yeakel گفت: “دیوان عالی کشور به وضوح صحبت کرده است” در حق زن برای سقط جنین. یک ارائه دهنده سقط جنین در تگزاس کل سلامت زن گفت: آن را لغو کرده بود بیش از 150 قرار ملاقات در روز پس از تگزاس سفارش به اثر رفت.

“می تواند وجود داشته باشد هیچ ممنوعیت آشکار در چنین روش” Yeakel نوشت. پکستون گفت: دولت تجدید نظر خواهد بود.

اسلام اتفاق افتاده است روز شنبه به عنوان پرونده های حقوقی نیز در زمینه آیووا و اوکلاهما پس از فرمانداران در این کشورها به طور مشابه دستور توقف به غیر از روش اورژانس و به طور خاص شامل سقط جنین در میان آنها است.

پرونده های حقوقی ثبت شد با برنامه ریزی والدین اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا مرکز حقوق باروری و محلی وکلا در هر دولت است. هدف آنها مانند ارائه دهندگان خدمات سقط جنین در تگزاس است که برای متوقف کردن مقامات دولتی از منع سقط جنین به عنوان بخشی از به طور موقت تغییر سیاست مربوط به بیماری همه گیر کوروناویروس.

اوکلاهما رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt جمعه اعلام کرد که سقط جنین گرفتند و اجرایی خود را به منظور منع در تمام اعمال جراحی الکتیو و جزئی روش های پزشکی تا آوریل 7, مگر اینکه این روش لازم بود برای جلوگیری از خطرات جدی بهداشتی برای مادر. Stitt گفت: منظور لازم بود برای کمک به حفظ دولت در عرضه محدود از تجهیزات حفاظت شخصی مانند فولاد ماسک و دستکش.

یک سخنگوی Stitt مراجعه کننده سوال در مورد چالش به دادستان کل مایک شکارچی که قول داد در بیانیه ای به دفاع از ممنوعیت.

“من خواهد شد و با شور و نشاط در دفاع از فرماندار اجرایی نظم و ضرورت به دادن اولویت به ضروری روش های پزشکی در طول این دلهره آور بهداشت عمومی بحران” شکارچی بیانیه ای گفت:. “اشتباه نکنید این دعوی به خودی خود تخلیه منابع قابل توجه و پزشکی و حقوقی از اورژانس تلاش و به احتمال زیاد به طور مستقیم و غیر مستقیم آسیب به Oklahomans به عنوان یک نتیجه است.”

دوشنبه شب متحده در منطقه قاضی Emma Thompson صادر موقت سفارش محدود در برابر آلاباما سفارش کرد و گفت: این حکم با در, اثر, از طریق, مارس 13 در حالی که به نظر او استدلال اضافی.

تامپسون نوشت: دولت نگرانی در مورد حفاظت از تجهیزات پزشکی در طول همه گیر نیست “بیشتر جدی و در برخی موارد دائمی مضرات اعمال شده توسط محرومیت از یک فرد حق حفظ حریم خصوصی است.”

وکلای مدافع برای آلاباما درمانگاه گفت: امکانات حال لغو قرار ملاقات برای 17 نفر برنامه ریزی شده این هفته است.

“بیماران که در حال حاضر به قرار ملاقات خود را لغو ویران شده اند; در بسیاری از موارد خواستار لغو قرار ملاقات را به پایان رسید در اشک” وکلا برای درمانگاه ها نوشت.

آلاباما بسته بسیاری از کسب و کارهای غیر ضروری با یک دولت بهداشت و درمان, منظور, موثر شنبه. آلاباما دادستان کل استیو مارشال گفت: اوایل روز دوشنبه دولت را ارائه نمی دهد “پتو معافیت” به کلینیک سقط جنین.

در اوهایو والدین و درمانگاه سقط جنین شکایت کرد که در سال گذشته به تلاش برای خنثی کردن یک قانون است که ممنوعیت ترین سقط جنین پس از اولین تشخیص ضربان قلب جنين درخواست دادگاه برای سرعت بخشیدن به تصمیم خود در این مورد به نظر می های اخیر coronavirus سفارش توسط دولت سلامت مدیر. در براده روز دوشنبه گروه وکلای مدافع استدلال “دولت دوباره اقدام به ممنوعیت سقط جنین” را از طریق دکتر امی اکتون را رهنمود محرومیت همه “غیر ضروری” روش و دادستان کل دیو Yost را تهدید خواهد شد که در آن سختگیرانه اجرا گذاشته است.

آیووا رژیم صهیونیستی. کیم رینولدز سخنگوی Pat Garrett گفت: فرماندار “متمرکز شده است در حفاظت از مردم آیووا نمایندگان شان از بی سابقه بهداشت عمومی در بلایا و او به حالت تعلیق در تمام اعمال جراحی الکتیو و روش برای حفظ آیووا منابع مراقبت های بهداشتی.”

رینولدز گفت: این حرکت بود و نه بر اساس ایدئولوژی شخصی اما گسترده ای به منظور توقف غیرضروری روش برای صرفه جویی در تجهیزات پزشکی.

آیووا طرح دعوی در دادگاه گفت: سقط جنین روش نیازی به استفاده گسترده از تجهیزات پزشکی و استفاده از N95 ماسک دستگاه در کوتاهترین عرضه در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

“بيماران سقط جنین به تعویق خواهد افتاد و در برخی از موارد را تکذیب کرد و گفت در مجموع” طرح دعوی در دادگاه متحده است. “به عنوان یک نتیجه, آیووا, بیماران خواهد بود مجبور به حمل حاملگی به مدت منجر به محرومیت از حق اساسی برای تعیین زمانی که و این که آیا به یک کودک و یا برای اضافه کردن به موجود خود را خانواده.”

پرونده های حقوقی به دنبال دادگاه دستور توقف عمل مربوط به سقط جنین و از قضات فوری برای جلسات.

___

وبر گزارش از Austin, Texas. AP نویسندگان شان مورفی در شهر اوکلاهما; Kimberly چندلر در مونتگمری آلاباما; Julie Smyth در کلمبوس, اوهایو کمک به این داستان.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im