قوانین قاضی سر از مهاجرت سازمان, شد, غیرقانونی نام

سن دیگو (AP) — یک قاضی فدرال حکم داد که کن Cuccinelli شد غیرقانونی منصوب به رهبری ایالات متحده شهروندی و مهاجرت خدمات آژانس و به عنوان نتیجه فاقد اقتدار به پناهجویان زمان کمتری برای آماده شدن برای غربالگری اولیه مصاحبه.

Cuccinelli سابق ویرجینیا دادستان کل و مهاجرت و حاشیه ها شد به یک موقعیت جدید از “اصل معاون مدیر” در ماه ژوئن که بلافاصله او را سرپرست زیرا لی فرانسیس Cissna تا به حال فقط استعفا داد. آژانس کمک های مالی کارت سبز و دیگر ویزاها و همچنین نظارت پناهندگی کردند.

ایالات متحده منطقه قاضی رندولف خزه در واشنگتن در بر داشت Cuccinelli انتصاب نقض فدرال خالی اصلاحات قانون سال 1998 قانون حاکم است که واجد شرایط برای رهبری سازمان های فدرال در یک اقدام ظرفیت. تاثیر این حکم نبود ،

حکم صادر یکشنبه در تقابل با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میل شدید به صورت موقت قرار ملاقات. در امنیت داخلی چاد گرگ وزیر و روسای گمرک و حفاظت از مرزها مهاجرت و گمرک و خدمات شهروندی و مهاجرت نیز در نقش بازیگری.

قاضی نوشت که Cuccinelli آیا واجد شرایط برای استثنا برای مقامات که برنده سنا تصویب برای موقعیت های دیگر و یا صرف 90 روز در سال گذشته در این سازمان.

دولت را خواندن از قانون “خواهد تلفات این دقت گردد چارچوب” خزه نوشت: در 55 صفحه ای حاکم است. “رئیس جمهور می تواند رها از مسئولیت و پاسخگویی برای انتخاب اقدام مقامات و جهان از کسانی که واجد شرایط برای خدمت در یک اقدام ظرفیت خواهد بود بسیار گسترش یافته است.”

خزه منصوب از رئیس جمهور باراک اوباما در کنار Cuccinelli بخشنامه به پناهجویان زمان کمتر به وکیل مشورت قبل از غربالگری اولیه مصاحبه اما تصمیم خود را تنها به پنج هندوراسی که شکایت کرد. او نشانی دیگر Cuccinelli اقدامات است.

پناهندگی رهنمود می دهد پناهجویان حداقل یک روز تقویم به آماده شدن برای غربالگری مصاحبه به جای 72 ساعت برای خانواده ها و به طور کلی 48 ساعت برای بزرگسالان تنها. پسوند اعطا تنها “در فوق العاده ترین شرایط” مانند یک بیماری جدی یا روانی یا ناتوانی جسمی.

بخشنامه یک پایه و اساس سیاست های جدید با هدف سرعت تکمیل غربالگری شناخته شده به عنوان “ترس معتبر مصاحبه” بدون خروج از گمرک و حفاظت مرزی بازداشت کرده است.

وزارت امنیت داخلی سخنگوی هدر سریع گفت: “ما به وضوح مخالفت با دادگاه نظر و بررسی دقیق تر در آن است.”

Cuccinelli در حال حاضر اقدام معاون امنیت داخلی دبیر بخش شماره 2 موقعیت. یوسف Edlow یک دیرین کنگره aide که عضو خدمات مهاجرت و شهروندی در ماه جولای بود به نام ماه گذشته برای اجرای آژانس روز به روز عملیات.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>