قاضی اجازه می دهد تا رپر Tekashi 6ix9ine رفتن به خانه با استناد به COVID-19

نیویورک (AP) — رپ Tekashi 6ix9ine دستور داده شد بلافاصله آزاد از یک فدرال منهتن قفل چهار ماه زود پنج شنبه و توسط یک قاضی که خود را ذکر آسم و بیشتر خطر او را پشت میله های زندان در طول شیوع کروناویروس.

ایالات متحده منطقه قاضی Paul A. Engelmayer ساخته شده این حکم یک روز پس از گفتن وکلا در هر دو طرف است که او در نظر گرفته شده برای انجام این کار. او اشاره کرد “مواج و بدخیم بیماری همه گیر است که وارد فدرال زندانها در شهر نیویورک است.” دادستان مخالفت عمل است.

“با توجه به افزایش ریسک های پزشکی ارائه شده به آقای هرناندز توسط COVID-19 گیر فوق العاده ای وجود دارد و دلایل قانع کننده ای برای کاهش آقای هرناندز جمله” او گفت:.

هفته گذشته قاضی گفت: او را محکوم 23 ساله مجری که نام واقعی است Daniel هرناندز به خانه حبس به جای زندان زمانی که او اعلام کرد این حکم در ماه دسامبر تا به حال او شناخته شده و سپس از coronavirus.

Engelmayer دستور انتشار همان روز که او خواسته وکلا به توصیه چه باید انجام شود پس از یکی از همکاران سابق Tekashi 6ix9ine بود که از زندان آزاد شده به دلیل coronavirus تهدید ممکن است خود را در معرض خطر خارج میله های زندان.

قاضی گفت: یک ویدیو از Kintea مکنزی که التماس گناه در مورد بود و در انتظار صدور حکم “به نظر می رسد به تأمل آقای مکنزی مهمانی در مجاورت بسیار نزدیک به تعداد زیادی از دیگران.”

Engelmayer گفت که او نگران بود چرا که این فعالیت ممکن است منعکس کننده نقض مکنزی شرایط قبل از جمله انتشار و به دلیل “رفتار نشان داده شده در این ویدئو نشان می دهد فقدان کامل از نگرانی های آقای مکنزی برای اجتناب از سرایت از خود و دیگران است.”

برای Tekashi 6ix9ine, شهادت, علیه اعضای نه Trey گانگستری Bloods باند به دست آورده او را به نرمی از اتهامات عنوان شده است که می تواند قرار داشته او را به اجباری حداقل 37 سال زندان برای جرایم که شامل سازماندهی یک تیراندازی است که در آن یک گناه اطرافیان زخمی شد.

رپر حال سپری کردن دوران محکومیت خود را در زندان به خاطر او به همکاری با دادستان و چون دولت کنترل او را به عنوان یک همکار است.

او انتظار منتشر خواهد شد ژوئیه 31. او خواهد بود موضوع را به نظارت الکترونیکی تا او منتشر شده است از خانه با خود بردهاند. تا زمانی که او می توانید ببینید تنها وکیل و یا یک دکتر. وکیل او گفت که او تشخیص داده شد در ماه اکتبر با برونشیت و سینوزیت است.

در 2018, Tekashi 6ix9ine حال multiplatinum ضربه آهنگ “Fefe” با Nicki Minaj که به اوج خود رسید و در شماره 3 در جدول پاپ و “Stoopid” شامل زندانی رپ Bobby Shmurda.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im