فرانکفورت, Ky. (AP) — کنتاکی بزرگترین شهر نمی تواند توقف یک کلیسای محلی drive-in خدمات برنامه ریزی شده برای عید پاک یک قاضی فدرال در روز شنبه حکم داد.

حاکم آمد و به عنوان خواهان لعنتی لیبریا اندی Beshear این ایالت طرح به سفارش مردم به قرنطینه اگر حضور آنها در تجمع جمعی از جمله مذهبی ،

در آتش کلیسای مسیحی بود شکایت کرد لویی شهردار گرگ فیشر و این شهر پس از فیشر اعلام رانندگی در سبک مذهبی تجمعات اجازه نداشتند در عید پاک.

ایالات متحده منطقه قاضی جاستین واکر طرفه با کلیسا و گفت که این شهر ممنوع است از “اجرای; تلاش برای به اجرا درآوردن; تهدید به اجرا درآوردن; و یا در غیر این صورت نیاز به انطباق با هر گونه ممنوعیت رانندگی در خدمات کلیسا در آتش.”

“در روز پنج شنبه مقدس, آمریکا شهردار جرم جمعی جشن عید پاک” واکر نوشت: در sternly دقت 20-صفحه: نظر است. “این جمله ای است که این دادگاه هرگز انتظار می رود برای دیدن در خارج از صفحات یک dystopian رمان یا شاید صفحات پیاز.”

واکر اضافه شده است که “شهردار تصمیم خیره کننده است. و آن را بسیار فراتر از همه دلیل’ خلاف قانون اساسی است.”

فیشر استدلال کرده بود که رانندگی در خدمات کلیسا نیست “عملی یا امن” برای جامعه. اما واکر اشاره کرد که از طریق درایو رستوران ها و فروشگاه ها مشروب هنوز مجاز به کار گیرند.

“خدا را شکر برای یک قاضی که درک متمم اول قانون اساسی مانع دولت از منع رایگان دولت, ورزش, دین, ایم” کنتاکی خواه ایالت کنتاکی.

38 ساله واکر تایید شد در سال گذشته با وجود داشتن تلقی شده است بی حد و حصر توسط کانون وکلای آمریکا. واکر یک کارمند سابق ایالات متحده به دیوان عدالت برت Kavanaugh رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی نامزد او برای یک صندلی در قدرتمند ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا مدار.

همچنین روز شنبه جمهوری خواه دادستان کل دانیل کامرون انتقاد Beshear هشدار که هر کسی حضور در شخص گردهمایی خواهد بود دستور داد به قرنطینه برای 14 روز.

Beshear اعلام کرد: این طرح سهشنبه برای جلوگیری از یک آخر هفته عید پاک شتاب coronavirus. در حالی که این اقدام جدید اعمال خواهد شد به تمام تجمع جمعی — و نه فقط آنهایی که مذهبی — برخی از رهبران جمهوری خواه را تحت فشار قرار دادند با این استدلال آن را ناعادلانه مجرد از خدمات مذهبی.

“کارگردانی یک لباس شخصی با حضور در کلیسا به ثبت هویت نمازگزاران و به زور یک قرنطینه در حالی که انجام چنین چیزی برای مردم با حضور در فروشگاه های خرده فروشی و یا به دست آوردن یک سقط جنین, تعریف خودسرانه” کامرون گفت: در یک توییت در روز شنبه. در همان زمان, کامرون تشویق مردم به جشن عید پاک در خانه و همچنان به تمرین های اجتماعی فاصله.

تحت اقدام جدید, مردم دیده می شود شرکت در تجمع جرم در کنتاکی آخر این هفته باید خود را به شماره پلاک ثبت شده توسط مقامات خواهد شد که ارائه اطلاعات به ادارات بهداشت محلی. مقامات بهداشتی با ما تماس بگیرید هر یک از شرکت کنندگان و نیاز آنها را برای رفتن به قرنطینه برای 14 روز.

Beshear یک شماس در کلیسای او گفت: این اقدام مورد نیاز برای محافظت از مردم است.

دولت تا به حال حدود 1,700 مورد تأیید و 90 مرگ و میر مرتبط با این ویروس را در روز جمعه.

بسیاری از افرادی که قرارداد COVID-19 خفیف یا متوسط علائم است که می تواند شامل تب و سرفه بلکه در موارد خفیف تر از پنومونی گاهی نیاز به بستری شدن در بیمارستان. خطر مرگ بیشتر است برای افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات سلامتی دیگر.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im