کوستا مسا کالیفرنیا. (AP) — یک دادگاه به طور موقت مسدود شده دولت ایالات متحده از ارسال به 50 نفر آلوده به یک ویروس جدید از چین به جنوب کالیفرنیا برای قرنطینه پس از مقامات محلی استدلال کرد که این طرح فاقد جزئیات بیشتر در مورد چگونه جامعه خواهد بود محافظت از وقوع.

یک قاضی فدرال با صدور موقت سفارش محدود در اواخر جمعه به توقف حمل و نقل از هر کسی که دارای آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید به کوستا مسا شهر 110,000 در قلب اورنج کانتی. ایالات متحده منطقه قاضی Joseph L. استانتون برنامه ریزی یک جلسه در شماره روز دوشنبه است.

مقامات شهرستان به سرعت به دنبال مداخله دادگاه پس از یادگیری از فرماندار کالیفرنیا دفتر خدمات اضطراری است که مقامات ایالات متحده برنامه ریزی شده شروع به حرکت بیماران به یک دولت متعلق به تسهیلات در کوستا مسا در اوایل یکشنبه.

آنها گفت: در اسناد دادگاه که مقامات محلی شامل نمی شد در برنامه ریزی و تلاش می خواستند بدانند که چرا فرویو توسعه مرکز در نظر گرفته شد مناسب قرنطینه سایت و چه نوع از پادمان در محل برای جلوگیری از انتقال این ویروس است که گسترش در سراسر جهان است.

“این شهرستان شده است بخشی از هر یک از مراحل که منجر به در نظر گرفتن این سایت و این امر می تواند غیر منصفانه به شامل نمی شود ما در این نوع تصمیم مهمی است که تاثیر زیادی در جامعه ما” شهردار کاترینا فولی گفت: اورنج کانتی ثبت نام کنید.

در دادگاه تشکیل پرونده فدرال و مقامات دولتی شهر گفت: استدلال در برابر قرنطینه تهدید سلامت عمومی است.

“شاکیان بد آگاه و از نظر قانونی بی اساس نرم افزار به خطر می اندازد ایمنی و رفاه مردم آمریکا” تشکیل پرونده می گوید. “درخواست شاکیان این دادگاه به جای بی اساس حدس و گمان برای تخصص فدرال و ایالتی عمومی-مقامات بهداشتی. به جای ارائه بهداشت عمومی تخصص (و یا هر تخصص), درخواست شاکیان این دادگاه به تکیه بر روی اینترنت اظهارات و حدس و گمان است.”

کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی سازمان در بیانیه ای گفت شنبه که در آن مشغول به کار بود با مقامات فدرال برای پیدا کردن یک محل برای افرادی که تخلیه شدند از یک قرنطینه کشتی کروز در ژاپن گرفته شده و به تراویس پایگاه نیروی هوایی در شمال کالیفرنیا.

هر کسی که تست مثبت برای این ویروس نمی تواند اقامت در پایه و باید ارسال شود یا به بیمارستان و یا اگر آنها بیمار به اندازه کافی جدا شده تا عفونت کاملا برطرف شده است.

این فرویو مرکز در کوستا مسا است که به عنوان یک محل برای آنها ارسال کنند.

“اگر فرویو انتخاب شدند, دولت فدرال خواهد بود مسئول برای ارائه مراقبت های بهداشتی — کاهش بار در بیمارستان های ما در طول فصل آنفولانزا — و برای ارائه قوی امنیتی برای اطمینان از امنیت عمومی و سلامت جامعه اطراف,” دولت در بیانیه ای گفت:.

فرویو است 109 هکتار پردیس بود که یک بار به حدود 2000 نفر با معلولیت های فکری و توسعه. آن را در حال حاضر تقریبا خالی به دولت منتقل شده است ساکنان به خانه های جامعه و شرایط.

یک مجلس دولت که منطقه شامل کوستا مسا گفت: او می ترسید این ویروس می تواند سفر را از طریق تسهیلات دریچه های هوا.

“Coronavirus بیماران باید درمان شود انسانی و با بهترین مراقبت های پزشکی در دسترس است. اما اولویت اول باید حاوی ویروس و مطمئن شوید که آن را نمی پرش به مردم محلی” جمهوریخواه دولت سناتور. جان Moorlach گفت.

در سطح جهان به ویروس آلوده شده است نزدیک به 78,000 مردم در 29 کشور و بیش از 2.300 فوت کرده اند.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im