قاضی را پاک می کند مانع عمده در T-Mobile $26.5 B با حداکثر سرعت دویدن پیشنهاد

نیویورک (AP) — یک قاضی فدرال حذف یک مانع عمده برای T-Mobile 26.5 میلیارد دلار تصاحب حداکثر سرعت دویدن به عنوان او را رد کرد و ادعا می کند توسط یک گروه از کشورها که این معامله به معنی رقابت کمتر و بالاتر صورتحساب تلفن.

پس از معامله بسته به تعداد عمده ایالات متحده بی سیم شرکت های کوچک از چهار به سه. T-موبایل می گوید این معامله به نفع مصرف کنندگان به عنوان آن را تبدیل به یک بی رحمانه رقیب بزرگتر Verizon و AT&T.

اما یک گروه از وکلای دولت به طور کلی تلاش برای جلوگیری از برخورد با این استدلال که داشتن یکی کمتر تلفن شرکت هزینه آمریکایی ها میلیاردها دلار بالاتر صورتحساب تلفن همراه.

قضاوت ویکتور ماررو حکومت شنبه که در حالی که نگرانی معتبر بود امکان آن می افتد از راه دور.

ماررو تصمیم می آید پس از وزارت دادگستری در حال حاضر مورد تایید قرارداد. به عنوان بخشی از توافق با وزارت دادگستری, T-Mobile توافق برای کمک به ایجاد یک جدید اما کوچکتر بی سیم رقیب در ماهواره-تلویزیون شرکت ظرف.

یکی دیگر از قاضی هنوز هم نیاز به تایید است که حل و فصل یک فرایند است که معمولا ساده اما گرفته است طولانی تر از انتظار می رود. یک ابزار مدیره در کالیفرنیا نیز به تصویب قرارداد.

نیویورک دادستان کل Letitia جیمز گفت: در بیانیه ای که دفتر او بود و بررسی گزینه های آن از جمله امکان تجدید نظر شود.

جی جی Sohn, یک همکار در جورج تاون قانون موسسه فن آوری و سیاست گفت که در حالی که مصرف کنندگان اغلب مزایای وعده داده شده از ادغام “آنچه آنها در سمت چپ با هر زمان شرکت عظیم که می تواند افزایش قیمت را در استفاده از آنها دروازه بان با قدرت برای از بین بردن رقابت و صدای جدید و ربودن نظارتی و قانونی فرآیندهای.”

T-موبایل راه اندازی شد پیشنهاد خود را برای با حداکثر سرعت دویدن در سال 2018 پس از داشتن شده است رد شده توسط اوباما-دوران رگولاتور. T-Mobile مدیر عامل John Legere دیده بود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات و خود را منصوب رگولاتور به عنوان یک فرصت برای سعی کنید دوباره به ترکیب با توجه به مدارک و شواهد در دادگاه.

T-Mobile که وعده داده شده به افزایش قیمت برای سه سال در دفاع از خود مقابله به خوبی برای رقابت. آن را تکرار قبلی استدلال که همراه T-Mobile و Sprint قادر خواهد بود برای ساخت بهتر 5G شبکه — یک اولویت برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت — از هر شرکت می تواند به تنهایی.

معامله کردم nod از هر دو وزارت دادگستری و کمیسیون ارتباطات فدرال با تشکر از غیر معمول تعهد به ایجاد یک جدید بی سیم بازیکن در ظرف.

وزارت دادگستری تنها مجاز به معامله پس از T-Mobile موافقت با فروش میلیون ها با حداکثر سرعت دویدن اعتباری مشتریان را ظرف یک تلویزیون ماهواره ای شرکت با کاهش پایه مشتری. T-Mobile نیز به اجاره خود در شبکه نوپای رقیب در حالی که از آن ساخته شده خود را. ظرف نیز مورد نیاز برای ساخت سریع تر نسل بعدی شبکه شناخته شده به عنوان 5G در طول چند سال آینده.

ایالات متحده گفته بود که ظرف نبود خاصی به موفقیت به عنوان یک بی سیم شرکت و به مراتب کوچکتر از حداکثر سرعت دویدن و در نتیجه بی سیم در بازار هنوز هم می تواند بدتر برای مصرف کنندگان است.

ظرف را حدود 21 میلیارد دلار بیش از یک دهه خرید بی سیم طیف امواج رادیو و تلویزیون برای انتقال داده ها و تماس ها را اگر چه ظرف انجام نشده زیادی با آن است. تحلیلگران مدت طولانی است که شک و تردید که آیا ظرف در نظر دارد به ساخت شبکه خود را و یا فروش این طیف به دیگران است. در حال حاضر ظرف چهره به $2.2 میلیارد دلار جریمه اگر نتواند به ایجاد یک شبکه 5G است که در خدمت 70 درصد از کشور توسط 2023.

برخی از تحلیلگران گفته اند که ظرف دارای پتانسیل به عنوان یک عملی رقیب اما یک سوال بزرگ است که. حتی اگر آن را مطابق 2023 دولت تحمیل مهلت آن را هنوز هم نمی رسیدن به عنوان بسیاری از مشتریان بالقوه به عنوان با حداکثر سرعت دویدن شبکه 4G می کند امروز.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>