جان بولتون کتاب دوباره به تاخیر افتاد و این بار به تاریخ 23 ژوئن

نیویورک (AP) — جان بولتون کتاب بار دیگر به تعویق افتاد با توجه به لیست در Amazon.com و Barnes & Noble که هر دو می گویند “چه اتفاقی افتاد در اتاق” رانده شده از مارس 12 ژوئن 23. تاریخ جدید نیز به نظر می رسد در انتشارات Simon & Schuster وب سایت.

بولتون کتاب در مورد زمان او را به عنوان مشاور امنیت ملی در اصل قرار بود در ماه مارس بود اما به تعویق افتاد ممکن است انتظار یک دولت امنیتی را نقد کنید. در همین حال “اتاق که در آن اتفاق افتاده است” ظاهرا رشد طولانی تر است. این اصل ذکر شده به عنوان 528 صفحه است اما در حال حاضر 576 pages با توجه به خرده فروش و ناشر وب سایت.

یک Simon & Schuster سخنگوی کاهش یافته چهارشنبه.

علاقه به کتاب و آن پیش بینی انتقاد از رئیس جمهور تهمت اقدامات در اوکراین به اوج خود رسید و در طول این مجلس با استیضاح آزمایشی در اوایل سال جاری هنگامی که آن را به بالا 20 در آمازون لیست پرفروش. در شب چهارشنبه آن رتبه #11,971.

بولتون گزارش توصیف اوت مکالمه یک ماه قبل از او را ترک کاخ سفید در acrimonious شرایط زمانی که تهمت به او گفت که او می خواست به خودداری صدها میلیون دلار در امنیت کمک از اوکراین تا زمانی که به او کمک کرد تا با تحقیقات به رقیب سیاسی جو بایدن. اتهامات که مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار اوکراین منجر به خود بودن استیضاح در ماه دسامبر گذشته توسط مجلس نمایندگان. در ماه فوریه به سنا او را تبرئه شد.

آسوشیتد پرس در گزارش ماه نوامبر که بولتون کتاب معامله به ارزش 2 میلیون دلار.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de