مینیاپولیس (AP) — JBS ایالات متحده آمریکا گفته است که به طور موقت تعطیل آن بزرگ گوشت خوک پردازش گیاه در جنوب غربی ایالت مینه سوتا به دلیل شیوع COVID-19 در میان کارگران, آخرین بسته از عمده ایالات متحده کارخانه فرآوری مواد غذایی با توجه به همه گیر.

“ما را ندارد و این تصمیم به آرامی” باب کربس رئیس جمهور JBS ایالات متحده آمریکا گوشت خوک در بیانیه ای گفت. “ما می دانیم JBS Worthington, مهم است به محلی گراز تولید کنندگان در ایالات متحده عرضه مواد غذایی و بسیاری از کسب و کار است که پشتیبانی از تسهیلات هر و هر روز.”

این Worthington, کارخانه استخدام بیش از 2000 نفر و به طور معمول ذبح 20,000 خوک در هر روز. JBS گفت: این گیاه را باد پایین عملیات بیش از دو روز آینده با کاهش کارکنان. این شرکت که فقط اعطا 4 دلار در هر ساعت افزایش می دهد برای ایالات متحده خود را meatpackers ادامه خواهد داد به پرداخت کارگران در طول نامحدود بسته شدن و ترغیب آنها به دنبال سوتا اقامت در خانه سفارش تا زمانی که آنها بازگشت به کار.

مینه سوتا وزارت بهداشت گزارش داد بیش از آخر هفته که 26 کارگران و پنج بستگان کارگران آزمایش مثبت برای coronavirus. گروه گزارش روز دوشنبه که 16 نفر تست مثبت برای coronavirus در اشراف شهرستان که شامل Worthington. این موارد مطرح شده تعداد افراد آلوده در روستایی شهرستان به 76.

JBS ایالات متحده آمریکا بیش از 60 امکانات در سراسر ایالات متحده است. این Worthington, گیاه شرکت نیروگاه به طور موقت نزدیک به پیوستن به یک گاو گیاه در Souderton پنسیلوانیا که بسته به مدت دو هفته و بازگشایی شد روز شنبه و یک گوشت گیاهی است که باقی می ماند بسته در گریلی کلرادو.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im