ژاپنی بیس بال بازیکنان تست مثبت برای coronavirus

توکیو (AP) — سه Hanshin ببر بازیکنان تست مثبت برای coronavirus این هفته نمی ساخت بیس بال ژاپن دهندگان فکر می کنم دو بار در مورد شروع لیگ حرفه ای نجومی ماه آینده.

ملی پخش NHK روز جمعه گزارش داد که ببر پارچ شینتارو Fujinami و دو هم تیمی تبدیل شده اند به اولین بازیکنان بیس بال حرفه ای در ژاپن به تست مثبت میان coronavirus بیماری همه گیر است که تعطیل ورزشی در سراسر جهان است.

بر خلاف ژاپن در لیگ حرفه ای فوتبال است که لغو همه بازی ها بیس بال ژاپن شده است بازی در نمایشگاه بازی بدون تماشاگر. ببر لغو شنبه مزرعه تمرین تیم بازی کرده بود و خانه خود را پارک Koshien ورزشگاه ضد عفونی پس از تست مثبت.

ژاپن بیس بال حرفه ای قبلا به تعویق افتاد شروع آن فصل به طور منظم در میان همه گیر شد و هدف مارس 24 به عنوان روز افتتاحیه. یک NPB رسمی روز جمعه تاکید داشت که هنوز هم این طرح است.

“ما طرح را به تجدید نظر در تاریخ از آنجا که این” NPB دبیر Atsushi یونیفرم گفت. “ما هنوز هم برای هدف آوریل 24.”

Fujinami بررسی شد و در یک بیمارستان در روز سه شنبه و چهارشنبه و یک پزشک توصیه می شود او را یک آزمون. 25 سال right-hander گزارش از دست دادن حس خود را از بوی, اگر چه او به نمایش گذاشته و دیگر علائم قبل از آزمون.

پس از چک کردن پارچ فعالیت های بیش از دو هفته گذشته مشخص شد که دو بازیکن دیگر که dined با Fujinami گزارش کاهش حس چشایی. آنها همچنین آزمایش مثبت است.

ببر نه اظهار نظر در این موارد اما دستور داده است تا همه از آن بازیکنان و کادر خود به قرنطینه و به حالت تعلیق در تمام عمل از طریق روز.

ژاپن تا به حال 1,905 تایید موارد از جمله 712 از یک قرنطینه کشتی کروز با 53 کشته و پنج شنبه.

پس از مدیریت به حفظ اولیه تحت کنترل توکیو شاهد بزرگترین افزایش عفونت در روز پنج شنبه با 47 مورد جدید گزارش شده است.

تعداد موارد در سراسر جهان شده است در صدر یک و نیم میلیون نفر و مرگ و میر صعود گذشته 24,000.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

تا کنون بیش از 120,000 نفر بهبود یافته اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de