زندانی Gulnara Karimova ارائه می دهد 686 میلیون منجمد در بانک سوئیس برای آزادی

Gulnara Karimova زندانی دختر بزرگتر از اواخر رئیس جمهور ازبکستان اسلام کریموف شده ارائه شده برای بازگشت به 686 میلیون به این کشور, وزارت خزانه داری در ازای بسته شدن در آخرین دادگاه علیه او.

Karimova ساخته شده این پیشنهاد را در نامه ای به پدرش جانشین Shavkat Mirziyoev ارسال شده توسط London-based دختر Iman Karimova در Instagram در فوریه 25. در این نامه او گفت: سلامت او رو به وخامت است و این که او دیده است کودکان خود را برای سال.

“همچنین برای حفظ خانواده و سلامت, تحت شرایط مناسب من آماده هستم به تمام ادعاهای مالی مبالغ تنها پول در سمت چپ به من و خانواده یخ زده در سوئیس اجازه می دهد تا به صورت ساده بسته شدن پرونده [علیه] یعنی بدون یک دادگاه در حالی که من می خواهم اختصاص 686 میلیون به دولت” در این نامه نوشته شده در روسیه می گوید.

Karimova شده است که آمریکا در تاشکند پس از مارس 2019 نیز شکایت در نامه ای که حدود 1.2 میلیارد دلار در اموال و پول های مصادره شده از او و فرزندان او در طول قبلی دادگاه هرگز در نظر گرفته شده است ازبکی دادگاه به عنوان جبران خسارت به خزانه ناشی از فعالیت های او.

ازبکستان دادگاه عالی گفته است که یک محاکمه جدید در برابر Karimova و “دیگران” آغاز شد در ژانویه 8.

ازبکستان دادستان کل امریکا در ماه اوت سال 2019 که جدید در برابر Karimova در ارتباط بود به اتهامات که او به طور غیر قانونی خریداری سهام متعلق به دولت از دو سیمان گیاهان است که او بعد از فروش به تجار و بازرگانان خارجی.

این زن 47 ساله Karimova یک بار دیده می شود به عنوان یک ممکن است جانشین پدرش شده است و همچنین وابسته به پول شویی تحقیقات در سوئد و سوئیس.

او تحت بازداشت خانگی در تاشکند در سال 2014 زمانی که پدرش هنوز زنده بود و فرار از کشور است. کریموف درگذشت در سال 2016 و Mirziyoev شد جانشین او به زودی پس از آن.

در دسامبر 2017, Karimova شد و محکوم به 10 سال حبس اما چند ماه بعد این حکم بود طبقهبندی به خانه بازداشت و کوتاه به مدت پنج سال.

در مارس 2019 او قرار داده شد و در زندان به اتهام نقض شرایط استفاده از خانه اش بازداشت.

همچنین در مارس 2019 ، وزارت دادگستری آمریکا به نام Karimova به عنوان بخشی از یک عمده بین المللی رشوه طرح شارژ خود را با توطئه به ایالات متحده نقض خارجی قوانین مبارزه با فساد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

کفش اسپرت