بالاخره رسمی: غنی رای به دور دوم به عنوان رئیس جمهور

افغانستان کمیسیون مستقل انتخابات (IEC) می گوید: نتایج نهایی و رسمی از این کشور در سپتامبر 28, انتخابات ریاست جمهوری نشان می دهد رییس جمهور اشرف غنی شده است مجددا انتخاب برای دومین دوره پنج ساله با 50.64 درصد از آرا.

افغانستان و رئیس اجرایی عبدالله عبدالله در زمان و مکان دوم با 39.52 درصد از رای کمیسیون مستقل انتخابات اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی در کابل در فوریه 18.

Gulbuddin Hekmatyar یکی از افغانستان بدنام ترین جنگ سالاران سابق به پایان رسید و در دور سوم با 3.85 درصد از آرا.

انتخابات بود و فرو رفته با کم سابقه مردم در انتخابات و مجادله بین غنی و عبدالله در طول مبارزات انتخاباتی.

رسمی مشارکت مردم 1.8 میلیون رای از حدود 9 میلیون رای دهنده واجد شرایط.

نتایج نهایی و رسمی تاخیر شد توسط ماه در حالی که انتخابات ریاست جمهوری افغانستان با راه اندازی یک انتخابات بازشماری — از جمله در بازگو استان که در آن عبدالله عبدالله, حامیان متوقف شده بود این روند برای تقریبا یک ماه.

برنده بیش از 50 درصد از آرا غنی اجتناب شود دور دوم انتخابات.

گسترده اتهامات تقلب در افغانستان را در سال 2014 انتخابات ریاست جمهوری منجر به یک بحران سیاسی بین نامزدها غنی و عبدالله عبدالله ، که بحران حل و فصل شد توسط آمریکا و میانجیگری قدرت های توافق که ایجاد شکننده حکومت وحدت ملی.

در زیر است که ایران غنی رئیس جمهور شد در حالی که یک دفتر جدید — نام ارشد اجرایی — ایجاد شد برای عبدالله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>