‘آن را آسان برای خراب کردن زندگی کسی’: کالینینگراد مورد زنده بحث از روسیه مواد مخدر جعلی پیگرد قانونی

کالینینگراد روسیه – دادستان در این غربی شهر باز کرده است تحقیقات جنایی را به نامشخص تعدادی از افسران پلیس به ظن جعل مواد مخدر-در اختیار داشتن مورد در جهت باد عملکرد شغلی خود.

این مورد یک بار دیگر بازیگران ویژه در آنچه که فعالان حقوق زن می گویند که یک عمل گسترده میان روسیه اجرای قانون از کاشت مواد مخدر در مردم و قانع کننده اعترافات از آنها به دلایل مختلف مانند میل به دیدار مورد سهمیه برای حل و فصل اختلافات کسب و کار و یا شخصی نمرات برای سرکوب مخالفت سیاسی یا به سکوت ناخوشایند روزنامه نگاران.

“کاشت مواد مخدر است که اغلب استفاده می شود برای فشار سیاسی و یا به سادگی به بهبود عملکرد آمار گفت:” کالینینگراد دفاع وکیل ماریا Bontsler. “اگر وجود ندارد به اندازه کافی موارد در حال حاضر اجازه دهید یک.’ اما این موارد واقعا وحشتناک است. آن را بسیار آسان برای خراب کردن زندگی یک فرد است. چند گرم [مواد مخدر] و یک فرد می تواند رفتن به زندان برای بسیاری از سال است.”

The area of Kaliningrad where Filatov's client says he was detained


منطقه کالینینگراد که در آن Filatov مشتری می گوید که او بازداشت شد

افسران مشکوک در کالینینگراد صورت متصل به مواد مخدر بخش ویژه وزارت کشور در بخش پوشش بخش حمل و نقل. تنها یکی از آنها – ارشد ستوان روسلان Yakovenko – شناخته شده است به گفته وکیل ولادیسلاو Filatov که در دفاع از 22 سال از محلی که قربانی ادعا در مورد. نام او نیز در حال نکردن.

“با توجه به مورد مواد افسران مبارزه با مواد مخدر وزارت…با کمک یک خبرچین پیدا یک شخص در آنها مواد مخدر می تواند کاشته شده به منظور بهبود عملکرد خدمات خود را ضبط” Filatov گفت: RFE/RL.

پس از مرد جوان دستگیر شد و در ماه ژانویه پلیس گفت که آنها در بر داشت 1.2 گرم آمفتامین در کوله پشتی خود را.

ادعا قربانی یک دانش آموز که خود را به اتمام خدمت در گارد ملی بود و تهدید به حبس از سه تا 10 سال اگر او متهم شدند که بخشی از یک “گروه های جنایی.” به عنوان یک نتیجه او امضا, بیانیه ای گفت نوشته شده بود توسط ماموران گفت که او تا به حال خریداری مواد مخدر به عنوان یک نتیجه از یک تصادفی فرصت است و او تنها بود.

پس از او امضا, بیانیه Filatov گفت: مرد جوان منتشر شد در تعهد خود را در انتظار محاکمه است.

افسران درگیر اتهام جعلی اسناد و مدارک نشان می دهد که آنها تا به حال بررسی شده است و surveilling مرد جوان قبل از دستگیری او.

Lawyer Vladislav Filatov: "Monstrous provocation"


وکیل ولادیسلاو Filatov: “هیولا تحریک”

“من مطمئن هستم که داروهای کاشته شده است و من به دادگاه تجدید نظر به سرویس امنیتی فدرال (FSB),” Filatov گفت. به عنوان یک نتیجه از یک پرونده جنایی باز شد در مارس 13 برابر افسران و غیر نظامی خبرچین بود که گفته کار کردن با آنها.

“شما نمی توانید فقط تماس بگیرید این سوء استفاده از قدرت” Filatov گفت. “این در واقع یک هیولا تحریک با جعل مدارک و شواهد. هر شهروند مطیع قانون می توانست به پایان رسید تا در مشتری و موقعیت. این اولین مورد من تا به حال که در آن ما نه تنها موفق به ایجاد که در مورد یک اقدام تحریک آمیز اما همچنین که مواد مخدر کاشته شد.”

منتقدان بر این باورند چنین مواردی کاملا رایج در روسیه است. هر سال بیش از 100 ، 000 نفر در حال محکوم اساس ماده 228 از این قانون که به قانون شکنان تولید در اختیار داشتن و یا فروش مواد مخدر و تجویز زندان محکوم از سه تا 10 سال است.

پدیده ساخته شده ملی و بین المللی عناوین در ژوئن 2019 زمانی که روزنامه نگار ایوان Golunov دستگیر شد در مسکو و متهم طبق ماده 228.

در پی سرسخت تظاهرات — از جمله برجسته روزنامه نگاران و چهره های فرهنگی — باعث قوی نشانه شواهد در این مورد تا به حال ساخته شده است و مقامات کاهش هزینه ها و اخراج چند از افسران پلیس و مقامات وزارت کشور درگیر در این پرونده است. پنج سابق افسران پلیس در حال حاضر در انتظار محاکمه در ارتباط با این مورد.

اما فعالان نقطه به بسیاری از دیگر موارد مشکوک. در دسامبر 2019 یک مرد جوان در سیبری شهر اومسک به نام دیمیتری Fyodorov دستگیر شد مواد مخدر را به اتهام. پس از او منتشر شد در تعهد خود او منتشر شده اجتماعی-رسانه های تصویری که در آن او توضیح داد که چگونه مواد مخدر کاشته شده است و چگونه او می خواهم برگزار شده است توسط پلیس بازداشت بدون ملاقات برای تقریبا 24 ساعت است.

چند روز بعد شماری از بدن یافت می شد در نزدیکی محلی راه آهن. پلیس گفت: مرگ بود یا یک حادثه یا خودکشی, اما هواداران و بستگان باور او به قتل رسید.

در ماه نوامبر سال 2019 Karelia منطقه ای فعال Yekaterina Muranova بود که متهم به “افراط گرایی” و “توجیه تروریسم” برای او نظرات عمومی در مورد یک انفجار در آرخانگلسک FSB در اکتبر 2018, توصیف چگونه پلیس به اتهام ساخت داروهای مورد در برابر او به منظور ارعاب ، پلیس او را در انزوا برای 16 ساعت قبل از او جریمه شد از 4000 روبل (54 دلار) برای در اختیار داشتن ماری جوانا.

“در حال حاضر من می ترسم به ترک خانه من,” او گفت: RFE/RL در آن زمان است. “آنها ممکن است می آیند و می گویند که من کشته و یا سرقت از کسی. آنها می خواهند آنقدر به من قرار داده در زندان به خراب کردن زندگی من نوعی.”

در مارس 2018, کالینینگراد ساکن الکساندر Zakamsky بود که رو آمفتامین-در اختیار داشتن اتهامات عنوان شده است که وی درگذشت و در بازداشت پیش از محاکمه در زندان. قبل از او به دار آویخته شدند با یک bedsheet او می خواهم شکایت از شکنجه توسط نگهبانان زندان. 25 ساله بیوه معتقد است او به قتل رسید.

وکیل مدافع Bontsler معتقد است بسیاری از این موارد و توصیه به شهروندان مراقب باشند که با نزدیک شدن توسط پلیس.

“من همیشه به مردم بگویید که مهم ترین چیز این است که آنها هیچ اثر انگشت,” او گفت: RFE/RL. “زمانی که آنها از شما چه در جیب خود نداریم تحت هیچ شرایطی برسد در آن وجود دارد. اگر آنها پیدا کردن چیزی بگو آن است که مال من نیست و آن را لمس نکنید.”

نوشته شده توسط RFE/RL خبرنگار ارشد رابرت Coalson بر اساس گزارش از کالینینگراد با خبرنگار یولیا Paramonova از شمال میز RFE/RL را خدمات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>