ایتالیا لغو کارناوال ونیز در تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس

رم (AP) — مقامات ایتالیایی اعلام کرده اند که آنها در حال بستن ونیز مشهور کارناوال حوادث در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش ويروس جديد به تعداد افراد آلوده در کشور باید افزایش یافت و به حداقل 133. ونتو منطقه ای رژیم صهیونیستی است. لوکا Zaia گفت: shutdown آغاز خواهد شد و یکشنبه شب. کارناوال که تساوی دهها هزار نفر از بازدید کنندگان به تالاب شهرستان را اجرا کنید از طریق پنج شنبه. مقامات گفت: سه نفر در ونیز باید آزمایش مثبت همه آنها در اواخر 80s و کسی که در بیمارستان بستری هستند و در وضعیت بحرانی است. تقریبا همه از ایتالیا به موارد خوشه در شمال از جمله در شمال, ونتو منطقه که شامل ونیز.

این شکستن به روز رسانی اخبار به EXISITING را داستان زیر

ایتالیا تعداد موارد جدید کرونا ویروس همگانی روندی رو به بالا, با ده ها تن از جدید تایید موارد گزارش شده در لومباردی در شمال منطقه که شامل مالی این کشور سرمایه میلان.

تعداد کل تایید COVID-19 نفر در ایتالیا رسیده بود 115 روز یکشنبه تلویزیون دولتی گفت: پس از اعلام توسط لمباردی رژیم صهیونیستی است. Attilio فنتنا وجود دارد که 89 مورد در منطقه است. بسیاری از کسانی که در مورد ظهور کرده اند تا در شهرهای کوچک در حومه شهر اگر چه میلان حداقل یک مورد.

تقریبا همه از ایتالیا به موارد خوشه در شمال با حدود یک دوجین شهرها در مستند — به این معنی که مردم مجاز به ورود و یا ترک شهر’ مرزهای.

پس از لومباردی بعدی سخت ترین ضربه منطقه ونتو در شمال, با حداقل 17 مورد.

ایتالیایی’ گرامی یکشنبه روزمره – از فوتبال به کلیسا رفتن بودند لمس بودن گسترش سرایت تقریبا به طور کامل مستقر در شمال. رویدادهای ورزشی در بیاورد و مناطق شمالی از جمله محلی بچه های تیم ورزشی شیوه به سه سری آ (لیگ برتر) فوتبال مسابقات لغو شد.

اسقف در چندین دایره اسقفی در شمال ایتالیا با صدور بخشنامه که آب مقدس فونت نگه داشته شود خالی است که همدلی ویفر قرار می گیرد در دست مؤمنان و نه به طور مستقیم به داخل دهان خود را توسط کشیش جشن توده و عبادت خودداری از دست دادن و یا تبادل بوسه در طول نمادین نشانه ای از صلح آیین.

در یک تصادف واتیکان مسئول دفتر در برخورد با تبلیغ و ایمان عبدالله از یکی از سخت ترین ضربه شهرهای کدگنو. اسقف اعظم Rino Fisichella که خواهر و برادر زندگی می کنند در این شهر کاهش یافته است به نمایش بگذارد اقدامات است. “واضح است که ما نیاز به استفاده از همه لازم است احتیاط” برای جلوگیری از گسترش این ویروس در میان مؤمنان است.

ایتالیا اولین موارد — که از یک عروسی, چینی, زن و شوهر بودند که در تعطیلات در رم — ظاهر در اوایل فوریه.

به تاریخ مرگ دو نفر از افراد مسن در شمال — گزارش شده است.

از کسانی که در بیمارستان بستری, در, ایتالیا, حداقل 18 نفر در بخش مراقبت های ویژه در روز یکشنبه با توجه به مقامات.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

کفش اسپرت