ایتالیایی, اتحادیه شرکت های موافق اقدامات برای حفظ کار

آخرین در جهان بیماری همه گیر کوروناویروس:

دانمارک بستن تمام مرزهای خود را به مسافران در تلاش برای مقابله با گسترش جدید کروناویروس.

دولت دانمارک گفت: اواخر جمعه که این کشور نزدیک مرزهای خود — زمین — در ظهر روز شنبه تا آوریل 13. تمام ترافیک مسافری و از دانمارک متوقف خواهد شد.

مسافران خواهد بود تبدیل دور در مرز مگر اینکه آنها می تواند نشان دهد که آنها “یک دلیل مشروع” وجود داشته باشد مانند که آنها دانمارکی شهروندان یا اتباع خارجی برای زندگی و کار در کشور است.

“ما در قلمرو ناشناخته,” دانمارکی نخست وزیر Mette Frederiksen یک کنفرانس خبری گفت. “ما در وسط چیزی است که هیچ یک از ما hase رو قبل از.”

“من می دانم که به طور کلی لیستی از اقدامات (اعلام شده توسط دانمارک) بسیار شدید خواهد بود و به عنوان دیده می شود بسیار شدید اما من معتقدم که آن را به ارزش آن است.”

دانمارک تا کنون تایید 827 موارد این ویروس در جمعیت خود را از 5.6 میلیون نفر است.

روسیه همچنین گفت که مرزهای زمینی خود با نروژ خواهد بود بسته به خارجی ها آغاز روز شنبه به عنوان مرزهای روسیه در کالینینگراد exclave با لهستان. بلاروس شهروندان خارجی با اقامت قانونی در روسیه و اعضای هیئت های رسمی هستند به استثنای.

دیگر مرزهای روسیه با کشورهای اروپایی باز باقی می ماند.

___

از کشورهای آفریقایی رواندا و موریتانی را ثبت اولین مورد از coronavirus.

رواندا وزارت بهداشت می گوید یک شهروند دارای آزمایش مثبت است. آفریقای مرکزی کشور وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت شنبه که نشان داد هیچ علائم زمانی که او وارد رواندا از هند شهر بمبئی در 8 مارس. آن گفت که در مارس 13 مرد بررسی خود را به یک مرکز درمانی که در آن او بلافاصله تست شده است و در حال حاضر در وضعیت با ثبات است.

این کشور غرب آفریقا از موریتانی خود را تایید اولین مورد از coronavirus در یک خارجی که وارد این کشور در مارس 9 از اروپا است. وزیر بهداشت محمد Nazir ولد حمید گفت: اواخر جمعه شب که بیمار “بود که بلافاصله حذف شد و همه پزشکی اقدامات انجام شده برای درمان او شامل این اولین مورد از (coronavirus) در کشور ما است.”

این ویروس در حال گسترش به کشورهای آفریقایی بیشتر. کنیا گینه و اتیوپی گزارش اولین موارد در روز جمعه در حالی که گابن و غنا بود تا اواخر پنج شنبه. سودان همچنین گزارش اولین مورد یک فرد که در حال حاضر مرده است.

نوزده از آفریقا 54 کشور در حال حاضر ثبت نام ویروس موارد است. مقامات می گویند که اکثر این موارد وارد شده است.

___

در حال حاضر cooped بسیاری از روز در خانه های خود تحت ایتالیا را در سراسر کشور مستند به مبارزه با کروناویروس میلیون ها نفر از ایتالیایی ها از خواب بیدار در روز شنبه برای پیدا کردن خود را محروم از یکی از معدود لذت های ساده چپ: یک پیاده روی در پارک.

شهرداران بسیاری از شهرستانها از جمله رم و میلان تصمیم گرفته بود با اواخر جمعه به زمین های بازی عمومی و پارک ها. مقامات بهداشتی باید اظهار تاسف کرد که بیش از حد بسیاری از مردم جمع آوری شد هم این که آیا آن را به پا زدن در اطراف یک توپ فوتبال یا تنه زدن در گروه.

تحت فرمان دولت صادر شده پیش از آن در هفته مردم شده بود مجاز به تنه زدن و یا دوچرخه سواری در پارک ها به عنوان طولانی به عنوان آنها را نگه داشته و حداقل فاصله 1 متر بین هر یک از دیگر. اما همه به دنبال قوانین است.

در میان این پارک که دروازه قفل شده بودند روز شنبه بود رم وسیع ویلا Pamphilj یک تپه گستره چتر سنبه و درختان نخل در سابق زمینه از یک خانواده نجیب. ایتالیا بزرگترین شیوع کروناویروس پس از چین است.

___

اسپانیا کابینه دیدار خواهد کرد روز شنبه اعلام کرد یک هفته دو حالت اضطراری و اعلام بیشتر اقدامات برای کنترل شیوع کروناویروس که دارای مشخصی به شدت در روزهای اخیر به بیش از 4000 عفونت در کشور است.

اندازه گیری اجازه می دهد که دولت برای محدود کردن رایگان و جنبش و مصادره کالا و گرفتن کنترل از صنایع و مراکز خصوصی از جمله بیمارستان های خصوصی.

ساکنان در مادرید که حدود نیمی از عفونت و شمال شرقی کاتالونیا بیدار شنبه به توقیف کافه ها و رستوران ها و دیگر غیر ضروری رسانه های تجاری به عنوان دستور مقامات منطقه ای است.

___

استرالیا خانه های وزیر امور پیتر داتون می گوید دولت او در تماس است کاخ سفید به آنها اطلاع دهد که او مسری نیست با جدید کروناویروس در سفر اخیر خود به واشنگتن است.

Dutton گفت: ملبورن رادیو TripleM در یک مصاحبه تلفنی از یک بیمارستان در شهر بریزبن در روز شنبه که به او گفته شده است او به مسری تا سه روز پس از بازگشت از ایالات متحده در روز یکشنبه.

Dutton می گوید که او شروع به نشان دادن علائم در روز پنج شنبه و آزمایش مثبت شد روز بعد. Dutton می گوید: علائم شده اند “نسبتا خفیف است.”

در طول سفر خود Dutton ملاقات با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, دختر, Ivanka و آمریکا دادستان کل ویلیام Barr.

___

اندونزی در شهر و بسته شدن تمام مدارس دولتی برای بعد از 14 روز از دوشنبه در میان جهانی از شیوع کروناویروس.

جاکارتا رژیم صهیونیستی است. Anies Baswedan از اعلام روز شنبه و گفت: آنها را بررسی وضعیت و بعد از اینکه به گسترش بسته شدن.

وی جاکارتا در اعتراض به رفتار اجتماعی فاصله اقدامات برای کاهش خطر گسترش ویروس از بین افراد است.

فرماندار قبلا اعلام یک مستند از همه توریستی و تفریحی سایت در آسیای جنوب شرقی شهرستان به مدت دو هفته شروع شنبه.

___

نخست وزیر کره جنوبی می گوید این کشور در جنگ علیه coronavirus در حال گسترش با وجود کاهش قابل توجه در مورد جدید.

او خواستار هوشیاری پس از ظهور عفونت خوشه در مناطق از جمله سئول و هشدار از احتمال این که ویروس دوباره وارد این کشور از خارج از کشور میان گسترش شیوع بیماری در غرب است.

چانگ Se-kyun نظرات در طول یک جلسه دولت در روز شنبه آمد و به عنوان عفونت آهسته ادامه داد در بدترین آمار در شهر Daegu است که گزارش روزانه را افزایش می دهد 60 تا 70 نفر در طول سه روز گذشته پس از به طور متوسط حدود 500 مورد جدید در هر روز از یک هفته پیش.

کره جنوبی گزارش 117 موارد جدید و پنج مرگ و میر آوردن مجموع آن اعداد به 8,086 موارد و 72 مرگ و میر. مقامات گفت: 204 نفر منتشر شده از بیمارستان و ساخت چهار شنبه دومین روز متوالی است که بهبود بیشتر عفونت های جدید.

اما نگرانی بیش از یک افزایش مداوم عفونت در سئول شهری که در آن حداقل 115 عفونت شده اند و متصل به مرکز تماس.

___

ژاپن وزارت دفاع می گوید: یکی از مقامات آن آزمایش مثبت برای ویروس جمعه پس از بازگشت از پاریس که در آن او با حضور بین المللی دفاع از سمینار.

ماه مارس 4-11 سمینار بود به حالت تعلیق در 8 مارس پس از یک شرکت کننده داشت به آلوده شده اند.

این وزارت روز شنبه گفت که رسمی بود در 40s خود را و بازگشت در یک پرواز اختصاص داده شده توسط دولت فرانسه پس از رسیدن به توکیو هاندا فرودگاه بین المللی.

اگر چه او تا به حال هیچ نشانه رسمی بود و توسط یک Self-Defense Force خودرو رانده شده توسط پرسنل در دنده محافظ و حمل و نقل به بیمارستان برای یک تست به عنوان یک احتیاط. نتیجه مثبت بود.

وزارت گفت: ژاپنی ها رسمی باقی مانده بود در هتل خود را تا زمانی که خروج خود را از پاریس در روز جمعه.

___

ترکیه می گوید پرواز از نه کشور اروپایی را متوقف شنبه به عنوان کشور, گزارش, پنجم را در مورد کوروناویروس.

وزیر حمل و نقل Mehmet Cahit Turhan گفت: سفر هوایی به آلمان, فرانسه, اسپانیا, بلژیک, نروژ, دانمارک, سوئد, اتریش و هلند لغو خواهد شد تا آوریل 17.

ترکیه در حال حاضر به حالت تعلیق در چین, ایتالیا, ایران, عراق و کره جنوبی پرواز.

در همین حال وزیر بهداشت Fahrettin Koca گفت: ترکیه به ثبت سه بیشتر موارد, دو روز پس از این کشور در مورد یک مرد بیمار که تست مثبت روز شنبه پس از بازگشت از اروپا است. همه اقوام اولیه بیمار Koca اضافه شده است.

___

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio اعلام کرده است آنچه او می گوید که برخی از سخت ترین مرز محدودیت در جهان در تلاش برای حفظ کردن جدید کروناویروس.

از شنبه همه مسافران ورودی از جمله شهروندان نیوزیلند مورد نیاز خواهد بود برای منزوی کردن خود برای 14 روز. تنها کشورهای معاف از محدودیت های یک تعداد انگشت شماری از جزایر اقیانوس آرام است که هنوز رتبهدهی نشده است تا به حال هر گونه موارد COVID-19.

نیوزیلند تا به حال تنها شش تایید موارد این بیماری است. همه کسانی که شده اند در ارتباط با مسافران بین المللی و شده اند وجود دارد هیچ نشانه ای و در عین حال از هر محلی شیوع است.

اقدامات روز شنبه اعلام کرد باید یک تاثیر بزرگ در نیوزیلند را در صنعت گردشگری فراهم می کند که بزرگترین کشور تنها منبع درآمد خارجی.

___

جمهوری چک را تایید کرده است بیشتر اقدامات چشمگیر به سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

اعلام کرد تصمیم خود را در وسط شب دولت دستور داد تا کسب و کار خرده فروشی از جمله مراکز خرید به عنوان از صبح روز شنبه.

استثنا شامل خدمات ضروری از قبیل سوپر مارکت ها, ایستگاه های گاز و داروخانه الکترونیک فروشگاه ها و مکان های روزنامه فروش عینک و لوازم حیوانات خانگی.

کافه ها و رستوران ها بسته خواهد شد و همچنین قمار.

اقدامات تنظیم شده بود در محل برای حداقل 10 روز است.

“ما تحمیل آن دشوار محدودیت برای جلوگیری از عظیم گسترش ویروس” نخست وزیر Andrej بابیان گفت.

در جمهوری چک نیز 150 نفر از COVID-19.

___

کلمبیا رئیس جمهور دستور داده است تا کشور خود را در مرز با ونزوئلا بسته به عنوان یک coronavirus مهار اندازه گیری.

Iván دوقو اعلام کرد اواخر جمعه که همه رسمی گذرگاه های مرزی با همسایه آند ملت خواهد بود توقیف آغاز و در ساعت 5 شنبه.

این دو کشور به اشتراک گذاری متخلخل 1,370 مایل (2,200 کیلومتر) مرز که عبور است توسط هزاران نفر از ونزوئلا هر روز در جستجوی غذا و دارو. بسیاری نیز به طور دائم ترک کشور خود را از بحران اقتصادی است.

ونزوئلا مقامات اعلام کرد در اوایل جمعه که آنها را تایید کرده اند خود را دو coronavirus موارد است.

بیش از 4.5 میلیون ونزوئلا فرار کرده اند در سال های اخیر بسیاری از ورود در کلمبیا. کارشناسان در کلمبیا نگران هستند که بحران مهاجرت می تواند باعث تشدید شیوع کروناویروس در سراسر منطقه است.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im