مسکو — الکساندر Kolotushkin است عادت کرده اند به اینکه شرکت.

به عنوان یکی از معدود باقی مانده از جنگ جهانی دوم جانبازان در کشور است که reveres آنها را به طور منظم دون خود یونیفرم ارتش سرخ برای بازدید از مدارس و یاد در مورد گذشته خود را قبل از جمعیت کودکان است.

زمانی که او تبدیل 93 در ماه دسامبر یک مراسمی در افتخار او پخش در تلویزیون دولتی. و یک ماه از زمانی که روسیه علائم 75 سال پس از متفقین شکست آلمان نازی که او امیدوار است برای ایستادن در کنار دیگر جانبازان در مسکو به تماشای دیدنی رژه نظامی در میدان سرخ.

اما حتی در حالی که دولت می کشد و از همه متوقف می شود, به مناسبت سالگرد در سبک coronavirus همه گیر را تهدید به scupper برنامه های خود را. Kolotushkin است که به طور معمول هولناک با پیام قدردانی و دعوت نامه در این زمان از سال می گوید: او تلفن شده است و سکوت.

“هیچ کس خواهان است دیگر,” او گفت: توسط تلفن از ولگوگراد های روسی در جنوب شهر که در آن او را از خود جدا و با خود ناتالیا. “هیچ کس دعوت مرا در هر نقطه. من فقط نشستن در خانه و برای خودم نگه دارید.”

Russian veteran Aleksandr Kolotushkin


روسی جانباز الکساندر Kolotushkin

در این سال روز پیروزی جشن در مارس 9 شد به معنای متحد روسیه. افزایش آثار تاریخی و کلیساهای اختصاص داده شده به ارتش روسیه منتظر بود پرده برداری قبل از تشویق جمعیت و رژه شامل تانک و جت های جنگنده که برنامه ریزی شده در شهرستانها عمده در سراسر کشور.

در ماه فوریه وزیر دفاع سرگئی Shoigu اعلام کرد که میدان سرخ رژه خواهد شد از ویژگی های 15,000 نیروهای نظامی و 375 وسایل نقلیه نظامی و هواپیما از جمله جدیدترین عناصر از روسیه آرسنال. رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی شد در میان رهبران جهان انتظار می رود برای حضور در اعطای وام صورت اعتبار در زمانی که روسیه باقی مانده است موضوع به تحریم های غرب برای مداخله خود در اوکراین است. برای جانبازان پرواز به مسکو برای این رویداد ویژه چهار برنامه روز برنامه ریزی شده بود.

‘دفاع از اجداد ما’ حافظه’

روز پیروزی نیز به معنای کلاه کردن یک فصل سیاسی هماهنگ به نیروی تازه دادن به دولت پوتین. عمده ترمیم کابینه در ماه ژانویه قرار بود به دنبال در تاریخ 22 آوریل با یک همه پرسی که با مهر لاستیکی مهر کردن یک مجموعه ای از تغییر قانون اساسی مسح پوتین به روسیه را رهبر بلامنازع و اعطای 67 ساله یک فرصت برای حکومت تا زمانی که او را 83. در حال حاضر که همه پرسی شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد و رژه در معرض خطر است.

“زیادی در این جشن گفت: Yekaterina Schulmann یک مسکو بر اساس علوم سیاسی. “روز پیروزی یک عنصر بسیار مهم دولت مشروعیت نزدیکترین چیزی که ما باید به یک ایدئولوژی رسمی و همچنین قرار است برای حمایت از قانون اساسی رای می دهند. در حال حاضر این طرح تمام شده است به تعویق افتاد.”

در واقع نماد مقامات مورد استفاده در ترویج این دو رویداد در سمت چپ کمی به تخیل: تابلوهای تبلیغاتی متصل کردن قانون اساسی رای به طور مستقیم در جنگ جهانی دوم نقوش با دعوت از مردم به “دفاع از اجداد ما حافظه” در حالی که نشان دادن تصاویر کودکان لباس پوشیدن و در لباس ارتش. مارس 9 بود و پیش بینی به عنوان یک فینال بزرگ است.

“رژه را تایید پیروزی پوتین تصمیم به باقی می ماند برای همیشه لطفا برای در روسیه راس” گفت: Aleksandr Golts یک تحلیلگر نظامی.

در حالی که پوتین به تعویق افتاد رای در یک سخنرانی عمومی در 25 مارس دولت او شده است فروتن در مورد برنامه های خود را برای پیروزی در روز است. جانبازان شده اند خواست در خانه بمانند و جاودانه هنگ مارس یک رویداد است که به پیروی از میدان سرخ رژه با بسیاری از صدها نفر از هزاران نفر راهپیمایی از طریق روسیه را در خیابان نگه داشتن عکس ها از اقوام که فوت در جنگ جهانی دوم لغو شده است.

کرملین مواجه است تجدید نظر از سربازان گروه های مدافع حقوق بشر برای لغو این رژه نظامی ، اما به عنوان دولت اصطبل آماده سازی به نظر می رسد در نوسان کامل است. یک ویدیو ارسال شده در مارس 2 به روسیه Facebook معادل VK نشان داد هزاران نفر از سربازان مونتاژ در زمینه آموزش در Alabino در خارج از مسکو که در آن وزارت دفاع در حال برگزاری تمرینات. هیچ یک به نظر می رسد به پوشیدن ماسک.

‘زمین پرورش برای ویروس’

رهبر مخالفان آلکسی Navalny به نام عینک یک “زمین پرورش برای کوروناویروس” اما وزارت دفاع گفت: سربازان که هر سال فرود در مسکو از سراسر روسیه داده می شود به طور منظم متوسط چک و دیگر اقدامات در نظر گرفته شده برای اطمینان از ایمنی خود را.

“هیچ تصمیم گیری نشده است ساخته شده” در مورد پیروزی روز کرملین سخنگوی دیمیتری Peskov گفت: در 7 آوریل. در چند آدرس از همه گیری آغاز شد, پوتین ذکر نشده رژه.

“واضح است که سازمان امیدوار بودند که حافظه از پیروزی خواهد بود پیش بینی شده بر روی زمان رهبری روسیه” گفت: Golts. “اما به نظر می رسد آنها در حال حاضر در انتظار برای دیدن چگونگی توسعه و امید این بیماری همه گیر خواهد شد و شروع به عقب رفتن در ماه.”

Schulmann توافق کردند که مقامات به احتمال زیاد خواهد شد صبر کنید تا ببینید که آیا روسیه COVID-19 بحران — که تا به حال به کشته شدن بیش از 90 و آلوده به برخی از 12000 به عنوان از آوریل 10 — شروع به فروکش کردن قبل از ممکن است.

“مقامات خواهد شد بازی را از گوش,” او گفت:. “به سادگی با قرار دادن آن همه بستگی به تعداد بدن.”

Vladimir Putin shakes hands with a World War II veteran during Victory Day celebrations in 2015,


ولادیمیر پوتین حرکت دست با جنگ جهانی دوم و جانباز در طول روز پیروزی جشن در سال 2015,

اما جعل جلوتر با نقطه عطف جشن ممکن است از لحاظ سیاسی مصلحت در زمانی که پوتین حمایت عمومی ضعیف است. داده ها از Levada مرکز ناظر انتخابات نشان می دهد یک قطره در تصویب امتیاز از 69 درصد در ماه فوریه به 63 درصد در ماه مارس به پایین ترین پس قبل از روسیه 2014 الحاق کریمه به روسیه باعث تجمع-round-the-flag اثر است که افزایش پوتین ایستاده است. مراسم رژه روز پیروزی است “کلید برای حفظ محبوبیت خود را رتبه بندی” تحلیلگر سیاسی آندره Kolesnikov نوشته شده است.

در زمانی که دولت موظف مستند است که منجر به بیکاری و روبل روسیه غوطه ور است به دلیل کاهش قیمت نفت نیز وجود دارد این سوال که چقدر عادی روس ها در واقع در مورد مراقبت از رژه نظامی. نظرسنجی ها نشان می دهد که پیروزی در جنگ جهانی دوم باقی مانده است تا کنون مشهور ترین لحظه در تاریخ روسیه. اما آنها همچنین نشان می دهد که برای عموم رفاه اقتصادی می آید برای اولین بار.

“مردم در حال حاضر بیشتر در رابطه با این بیماری همه گیر و بیکاری باعث آن است. آنها باید زمان کمی برای راهپیمایی گفت:” لو Gudkov مدیر Levada مرکز. “این قانون اساسی رای شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد. رهبران خارجی نمی آیند. همه از این است که از بین بردن و از آن اب و تاب و اهمیت است.”

Mooting چندین گزینه

با توجه به گزارش رسانه های روسیه رهبری است mooting چندین گزینه در این مرحله است. یکی برای به تعویق انداختن رژه نظامی تا 2 سپتامبر سالگرد ژاپن تسلیم در سال 1945 و رسمی پایان جنگ جهانی دوم جنگ ، دیگری است که برای برگزاری یک مدرج به پایین نسخه در مارس 9, بدون مخاطبان در میدان سرخ.

سوم این که به پرچین شرط و برنامه نمایش تئاتر نظامی ممکن است در 24 ژوئن دقیقا 75 سال پس از اصلی رژه پیروزی در میدان سرخ به ریاست دیکتاتور شوروی جوزف استالین.

Aleksandr Kolotushkin as a young soldier in 1945


الکساندر Kolotushkin به عنوان یک سرباز جوان در سال 1945

Kolotushkin یکی از تنها زندگی شرکت کنندگان که رژه. او هنوز هم به خاطر نشستن در پشت یک Studebaker کامیون با 11 سرباز دیگر به عنوان یک 18 ساله, به عنوان آنها را در گذشته آرامگاه لنین در میدان سرخ از بالای آن استالین مشاهده شده نشان می دهد.

در حال حاضر پر از سوراخ در آپارتمان خود در شهرستان را به یک وقفه توسط نامرئی دشمن او می گوید او می خواهم پرواز به مسکو در قطره از کلاه coronavirus سر در گم می شود.

“پاهای من هنوز هم حمل من و سر من هنوز هم کار می کند” او گفت:. “من فقط نیاز به یک دعوت نامه, و من می خواهم قرار داده و بر من سرهنگ و برو.”

اگر تنها دختر خود را به او اجازه دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de