روحانی در 3 انتخابات در یک سال با تمرکز بر نتانیاهو

اورشلیم (AP) — اسرائیلی شروع رای گیری روز شنبه در این کشور بی سابقه انتخابات در کمتر از یک سال برای تصمیم گیری که آیا دیرین بنیامین نتانیاهو نخست وزیر باقی می ماند در قدرت با وجود آینده دادگاه جنایی به اتهام فساد مالی.

نتانیاهو طولانی ترین خدمت رهبر در تاریخ اسرائیل بوده و سرپرست نخست وزیر برای بیش از یک سال به عنوان یک تقسیم اسرائیل دارای اب و هوای طریق دو بی نتیجه انتخابات و طولانی مدت فلج سیاسی. با نظر سنجی پیش بینی یکی دیگر از بن بست نتانیاهو است که به دنبال اواخر افزایش حمایت از نمره یک اکثریت پارلمانی همراه با دیگر احزاب ناسیونالیست ارائه خواهد شد که او چهارمین دوره متوالی در دفتر پنجم به طور کلی.

او چهره سفت چالش یک بار دیگر از بازنشسته ارتش Benny Gantz که میانه رو آبی و سفید حزب در حال اجرا است حتی با نتانیاهو حزب لیکود در یک کمپین پیام است که اسرائیل دیرین نخست نخست وزیر نالایق است به سرب به دلیل جدی اتهامات علیه او.

با هر دو طرف ظاهر می شود قادر به تشکیل یک ائتلاف با متحدان سنتی و چشم انداز یک دولت وحدت بین آنها به ظاهر از روی میز روز دوشنبه رای به خوبی ممکن است به نوبه خود به صرفا یک مقدمه به یکی دیگر از انتخابات.

وجود دارد کمی هیاهو در روزهای منتهی به رای با فقدان قابل توجه کمپین پوستر در خیابان ها و تظاهرات که به طور معمول مشخص به اجرا تا انتخابات اسرائیل. با رای دهندگان خستگی به وضوح یک عامل مشارکت مردم می تواند به اثبات می تواند تعیین کننده باشد. روز انتخابات یک روز تعطیل ملی در اسرائیل و کشور معمولا دارای یکی از بالاترین رای دهندگان سوئیچ در میان دموکراسی های غربی. اما سه تکرار رای و ترس از جدید کروناویروس که تا کنون نگه داشته شده است تا حد زیادی در بررسی نگاه به مانع مشارکت مردم است.

اسرائیل راه اندازی برخی از 15 ایستگاه اجازه می دهد تا رای گیری توسط صدها نفر از اسرائیلی ها که دستور داده شده است به باقی می ماند در خانه-قرنطینه ممکن است پس از قرار گرفتن در معرض ویروس.

نتانیاهو در تلاش است برای به تصویر کشیدن خود را به عنوان یک دولتمرد است که منحصر به فرد واجد شرایط برای رهبری کشور را از طریق زمان به چالش کشیدن. Gantz سعی شده است که به رنگ نتانیاهو به عنوان تفرقه و رسوایی-گرفتار ارائه خود را به عنوان یک اثر آرام بخش و صادقانه جایگزین.

Gantz می گوید او به نفع یک دولت وحدت ملی با حزب لیکود اما تنها در صورتی آن را rids خود را از آن دیرین رهبر به دلیل اتهامات فساد علیه او است. نتانیاهو که هنوز برخوردار از حمایت گسترده در حزب خود اصرار دارد او باید باقی می ماند نخست وزیر در هر وحدت مقابله.

با حرفه ای خود را در خط نتانیاهو در مبارزات انتخاباتی است خشمگینانه. او را گرفته و سخت به نوبه خود به سمت راست و به امید وحدت ملی خود را پایه امیدوار به گسترش و ضمیمه شهرک غرب بانک. خود را عملیاتی را گسترش اتهامات بی اساس ادعا حریف خود فاسد است ناپایدار و مستعد ابتلا به باج خواهی از ایران هستند.

نظر سنجی پیش بینی نتایج مشابه به قبلی دو stalemates و بن بست افزایش احتمال چهارم انتخابات در جانشینی سریع.

Maverick سیاستمدار آویگدور لیبرمن بار دیگر بافندگی را به عنوان یک پتانسیل kingmaker با نه نتانیاهو و نه Gantz قادر به امن یک اکثریت پارلمانی بدون حمایت خود را. لیبرمن مرتکب نشده خود را به هر دو نامزد هر چند او قول داده است که وجود خواهد داشت نه یک چهارم انتخابات.

نتانیاهو از جان گذشته است به نمره باریک 61-صندلی اکثریت در پارلمان با خط های مذهبی و ملی متحدان قبل از رفتن به دادگاه و دو هفته بعد. نتانیاهو شکست خورده است را به امن خود را مصونیت از پیگرد قانونی اما با قوی نگه قدرت او می تواند به دنبال راههای دیگر برای از خط خارج شدن مراحل قانونی در برابر او.

نتانیاهو می رود در دادگاه مارس 17 به اتهام رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد ناشی از اتهامات او پذیرفته اسراف هدیه از میلیاردر دوستان و وعده داده شده به ترویج به نفع قانون به صورت عمده روزنامه در ازای مطلوب پوشش. او قول داد او را به اثبات بی گناهی خود را در دادگاه.

مراکز رای دهی باز در 7 صبح دوشنبه با خروج سنجی ها انتظار می رود در پایان روز رای گیری در 10 p. m. نتایج رسمی پیش بینی شده برای آمدن در یک شب.

این زمانی است که واقعی مانورهای رندانه ممکن است در جریان با توجه به تغییر رئیس جمهور رئوبن ریولین که مسئول انتخاب یک نامزد برای نخست وزیر. او قرار است برای انتخاب رهبر که او معتقد است بهترین شانس کنار هم قرار دادن ثبات و ائتلاف است. افتخار معمولا به رئیس بزرگترین حزب اما نه لزوما. فقط به عنوان مهم است که تعدادی از نمایندگان مجلس در خارج خود که او را توصیه به رئیس جمهور.

Rivlin انتخاب خواهد شد و سپس به مدت شش هفته برای تشکیل یک ائتلاف. اگر او نتواند نامزد دیگری پس از آن تا 28 روز به شکل یک جایگزین ائتلاف. اگر این تلاش با شکست مواجه انتخابات جدید خواهد بود ، این یک رویه فرایند است که باقی مانده فرضی برای اسرائیل اول 70 سال از وجود تا زمانی که آن را پس از آخرین انتخابات در ماه سپتامبر. باید نتایج مسابقه زمان نظر سنجی و پخش عمده چوب به وعده های انتخاباتی آن را ممکن است به خوبی خود را تکرار.

____

دنبال هلر در www.twitter.com/aronhellerap

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>