اسرائیل حملات موشکی آمار مشکوک ایران به اهداف خود در سوریه و

اسرائیل حملات موشکی هدفمند یک مرکز تحقیقات و پایگاه نظامی در شمال استان حلب سوریه, رسانه های دولتی گفت: آوریل 4, در پنجمین جمله اعتصاب دو هفته ای مشکوک ایران موقعیت.

ارتش سوریه گفت: اسرائیل, اسرائیل به یک پادگان نظامی در السفیره در شرق حلب. قبلا رسانه های دولتی گفت: یک مرکز تحقیقاتی شده اند.

ارتش دفاع هوایی “مواجه خصمانه موشک” و آسیب های ارزیابی که انجام شد سانا رسانه های دولتی گزارش شده است.

به طور جداگانه بریتانیا مبتنی بر ناظر حقوق بشر سوریه, جنگ مانیتور گزارش مشکوک جنگنده های اسرائیل حوالی فرودگاه ایران و نیروهای حوثی در شرق سوریه در نزدیکی ابوکمال در مرز با عراق است.

اسرائیل انجام داده است صدها نفر از حملات در سوریه در سال های اخیر هدف قرار دادن نیروهای ایرانی در سوریه مواضع دولت و شبه نظامیان متفقین. آن را به طور کلی نمی دیدگاهها عملیات خاص.

غربی و اطلاعاتی اسرائیل می گویند ایران و نیروهای متفقین شبه نظامیان با استفاده از شرقی سوریه صحرا هم مرز با عراق برای انتقال جنگجویان و سلاح های پیشرفته سیستم برای حمایت از حکومت سوریه و لبنان گروه های شبه نظامی Hizballah.

در استان حلب ایران و نیروهای حوثی داده اند بسیار مهم حمایت از رئیس جمهور سوریه بشار اسد در این کشور نزدیک به نه سال جنگ داخلی.

روسیه یک کلید حامی دمشق که نزدیک همکاری های امنیتی با اسرائیل تا حد زیادی نگاه راه دیگر به اسرائیل انجام یک سایه جنگ با ایران در سوریه برای جلوگیری از آن archenemy از entrenching خود در کشور است.

با گزارش AFP dpa و سلامت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de