اورشلیم (AP) — دولت اسرائیل تایید تنگ قرنطینه از مناطق مختلف بیت المقدس روز یکشنبه از جمله شهر تاریخی قدیمی در یک پیشنهاد به سرعت گسترش coronavirus در این شهر بیشتر مستعد ابتلا محله.

یک کمیته وزرا به تصویب خاموش کردن جنبش در داخل و خارج از چندین عمدتا ارتدوکس افراطی از مناطق شهرستان به منظور مهار بیماری است که در حال حاضر منجر به بیش از 100 مرگ و میر در اسرائیل و تقریبا 6000 نفر در سراسر خاورمیانه و اکثریت قریب به اتفاق در ایران.

اندازه گیری طول می کشد که اثر در ظهر روز یکشنبه اما تا به حال بحث شده است برای روز مواجه با مقاومت از ultra-Orthodox وزیران در بنیامین نتانیاهو نخست وزیر دولت که رد singling خارج حوزه خود را.

اسرائیل وزارت بهداشت مستند بیش از 10 ، 000 مورد از این رمان coronavirus و بیش از 100 مرگ و میر. تقریبا یک پنجم تمام موارد در اسرائیل در اورشلیم وزارت گفت. درصد زیادی از COVID-19 نفر در این کشور تا حد زیادی منزوی فوق العاده ارتدکس که برای هفته نمی پایبند به دستورات دولت اجتماعی را حفظ فاصله.

این ویروس باعث خفيف علائم در بسیاری از بیماران که بهبود در عرض چند هفته. اما آن را بسیار مسری است و می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ به خصوص در بیماران مسن و یا کسانی که با مشکلات اساسی.

شروع یکشنبه ساکنان چهار حوزه از اورشلیم خواهد بود نه مجاز به ترک محله خود برای تأمین و تنها می تواند حرکت به مناطق دیگر برای کار ضروری و مراقبت های پزشکی.

در حال حاضر تنگ محدودیت در مجامع عمومی را محدود به رویدادهای مذهبی در بیت المقدس این مه که ویژگی های تعطیلات عید فصح یهودیان مسیحی از تعطیلات عید و شروع ماه رمضان.

در بیت المقدس غربی دیوار جنش سایت که در آن یهودیان می توانند با دعا و محدود به حد نصاب 10 مردان جمع شده بودند برای انجام این روحانی نیایش های مرسوم نماز برگزار شد در طول یک هفته ای تعطیلات عید فصح. برکت به طور معمول به تساوی دهها هزار نفر از بندگان اما با توجه به کروناویروس محدودیت وجود دارد تنها تعداد انگشت شماری در میدان مجاور به دیوار. در میان کسانی که به شرکت در نماز بود و سفیر ایالات متحده در اسرائیل دیوید فریدمن.

در کلیسای قبر مقدس که در آن بسیاری از مسیحیان معتقدند که عیسی مسیح مصلوب شد و entombed بالا کاتولیک رومی روحانی در سرزمین مقدس اسقف اعظم Pierbattista Pizzaballa برگزار جرم قبل از عید پاک تا حد زیادی خالی کلیسا.

“پیام من این است که با وجود این نشانه ای از مرگ و ترس است که ما در حال دیدن در همه جا در سراسر جهان ما را به نگاه خوب است همه کسانی که زندگی خود را برای دیگران,” او گفت:. “پیام عید پاک است که زندگی با وجود همه پیروز خواهد شد.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im