اسرائیل نشانه آن روز استقلال تحت coronavirus مستند

اورشلیم (AP) — اسرائیلی جشن استقلال خود را در طول روز در خانه شنبه در میان یک مستند در سراسر کشور با هدف کند کردن روند گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

تعطیلات ملی که افتخارات ایجاد اسرائیل پس از پایان بریتانیا قیمومیت در سال 1948 است که معمولا یک جشن مناسبت با مردم از رفتن به ساحل, میزبانی, کباب کردن و تماشای آتش بازی.

در این سال دولت ممنوع کرد و دستور داد مردم را به باقی می ماند در 100 متر (متری) از خانه های خود را مگر اینکه آنها نیاز به دارو یا دیگر نیازهای حیاتی. حمل و نقل عمومی بوده است تعطیل شد و پلیس در حال منینگ موانع برای جلوگیری از سفر.

نیروی هوایی اسرائیل اختصاص سالانه خود را از پرواز به سلامت کارگران با هواپیما متقاطع کشور و اجرای بند هوایی بیش از بیمارستانها و مراکز پزشکی. دیگر رویدادها خواهد شد (پخش آنلاین با مخاطبان زندگی می کنند.

اسرائیل گزارش کرده است بیش از 15700 موارد و حداقل 210 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس. این ویروس باعث خفيف علائم در بسیاری از بیماران است اما می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ به خصوص در بیماران مسن و کسانی که با مشکلات اساسی.

اسرائیل اعمال محدودیت های گسترده در جنبش و دستور داد اکثر کسب و کار را در اواسط ماه مارس. آن را به تازگی آغاز کرده است و کاهش این محدودیت به عنوان میزان عفونت های جدید به نظر می رسد برای تثبیت شده اند.

روز استقلال مستند است به برداشته شنبه شب. اکثر مغازه ها خواهد شد و سپس مجاز به بازگشایی ارائه شده آنها با قوانین و مقررات اجتماعی فاصله و بهداشت. مردم ملزم به پوشیدن ماسک در اماکن عمومی.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>