اسرائیل تخریب خانه ها از 2 اتهام فلسطینی حمله

اورشلیم (AP) — ارتش اسرائیل روز پنج شنبه گفت: نیروهای خود را تخریب خانه دو فلسطینی متهم به پشت وقوع انفجار در غرب بانک در سال گذشته است.

اسرائیل می گوید ولید Hanatsheh و Yazan Mughamis شد بخشی از یک سلول است که انجام این حمله در ماه اوت که به کشته شدن 17 ساله اسرائیلی Rina Shnerb و مجروح پدر و برادر به عنوان آنها پیاده به یک بهار در کرانه.

Hanatsheh و Mughamis همراه با دیگر مسئولان همراه در حال حاضر در انتظار محاکمه در یک دادگاه اسرائیلی.

بولدوزر پاره کردن یک خانه در غرب بانک شهر “بیرزیت”. در خانه دوم در شهر رام الله, سربازان استفاده می شود کاروان برای از بین بردن دیوارهای داخلی از آپارتمان.

در این عملیات اوایل پنجشنبه نظامی گفت: ده ها تن از فلسطینی ها سوخته لاستیک و پرتاب سنگ و کوکتل مولوتوف به سمت نیروهای اسرائیلی. آن گفت: نیروهای خود را در پاسخ “شورش پراکندگی به معنی” که معمولا به معنی گاز اشک آور و نارنجک.

اسرائیل می گوید تخریب خانه خانواده اتهام شبه نظامیان مانع خشونت است. منتقدان می گویند این تاکتیک به مقدار مجازات دسته جمعی.

___

آسوشیتد پرس نویسنده محمد Daraghmeh کمک به این گزارش از رام الله در کرانه.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>