است که یکی را به توقف COVID-19?

سازمان بهداشت جهانی یا, که, آمده است در زیر برخی از تاول انتقاد خود را برای پاسخ به کروناویروس همه گیر است که بیش از کشته 190,000 مردم در سراسر جهان است.

اما در حالی که آژانس سازمان ملل متحد می ایستد متهم به بی مهارت خود را در پاسخ به شیوع بیماری که برای اولین بار نشان داد در چین در اواخر ماه دسامبر 2019 دیگران را با عجله به این که دفاع با این استدلال که آن را هرگز مجهز شده و یا در نظر گرفته شده به دیده بان شفافیت انطباق مجری و زمینه اضطراری واحد که برخی از آنها نشان می دهد آن است.

زمانی که جهان گرفتار شیوع مانند COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس است که واقعا یکی را پس از?

خشن منتقدان

انتقاد به رهبری ایالات متحده آمریکا که تا به حال ثبت بیش از چهار بار به عنوان بسیاری از عفونت ها (تقریبا 940,000 به عنوان از آوریل 26) و دو بار به عنوان بسیاری از مرگ و میر (تقریبا 54,000) به عنوان دومین رتبه کشور اسپانیا, با توجه به یک پایگاه داده نگهداری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. (این برگه تکیه بر اطلاعات ارائه شده توسط دولت که برخی از آنها ممکن است سرکوب اطلاعات و روش شفافیت و کیفیت داده ها می تواند به طور چشمگیری متفاوت کشور توسط کشور.)

واشنگتن ادعا کرده است که سازمان تجارت جهانی بود و به کندی پاسخ به بهداشت و درمان اضطراری ستایش چین که آن را باید سرزنش آن و همدستی با پکن در کم اهمیت جلوه دادن مقیاس شیوع, کمک به گسترش آن.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, چه کسی متهم است که این سازمان “چین-محور” است و گفت که چین باید عواقب اگر آن را “آگاهانه مسئول” برای همه گیر است به حالت تعلیق 400 میلیون دلار در بودجه به چه کسی است.

این حرکت توسط ایالات متحده به طور موثر کاهش این سازمان از بزرگترین واحد منابع و مدارک.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo است استدلال کرد که که قانونی بود “به وضوح شکست خورده” برای نگه داشتن عضو پاسخگو به تعهدات خود به طور شفاف و آینده در هشدار جهانی در مورد بهداشت عمومی در شرایط اضطراری.

او گفت: در تاریخ 22 آوریل که که “دو عملکرد اصلی” — که از یک تنظیم کننده و مشاور و به عنوان یک “بهداشت و درمان اضطراری و کمک های بشردوستانه عملیات در بالای آن است.”


بعلاوه Pompeo استدلال این سازمان تا به حال “به وضوح شکست خورده” به اجرای الزامات گذاشته در مقررات بین المللی بهداشت که رفت به اثر در سال 2007 و کدام دستور است که کشورهای عضو ارائه می کنند که با “به موقع و دقیق و به اندازه کافی دقیق بهداشت عمومی اطلاعات است.”

که مجری?

که مدافعان می گویند اتهامات بودن lobbed آن عادلانه نیست و یا واقعی.

در یک مصاحبه تصویری با RFE/RL در آوریل 10, سفیر سابق ایالات متحده در سازمان ملل متحد سامانتا پاور گفت که این ایده که که “سریع پاسخ بازوی” یک “اشتباه درک آنچه در آن است.”

“این تخصص فنی. آن را شما می دانید جمع آوری اطلاعات از سراسر جهان به منظور اعلام شیوع بیماری های همه گیر و یا گفت:” قدرت که در خدمت تحت دموکرات باراک اوباما ، “بنابراین آن را مانند یک سیستم هشدار بیش از آن در پاسخ سیستم و پس از آن ما نیاز به یک پاسخ سیستم به صورت موازی.”

تماشا کنید: ‘تفرقه است ویرانگر’: سفیر سابق آمریکا می گوید: سازمان ملل متحد باید به آن عمل هم

لارنس Gostin مدیر که مرکز بهداشت جهانی قانون و یک استاد در دانشگاه جورج تاون در مارس 9 در وب برای دفاع از سازمان در برابر تهمت را ادعا می کند و برای روشن شدن آن نقش دارد.

Gostin گفت این بود: “بسیار منصفانه نظر به می گویند که چین به طور کامل شفاف و چین تاخیر برای چند هفته و حتی شاید یک ماه یا بیشتر” قبل از آن گزارش پرش از coronavirus از حیوان به انسان به چه کسی است.

اما او گفت که “این نیست که تقصیر که چین گسل.”

“از این که نقطه نظر آنها بلافاصله پس از اطلاع جمعیت جهان,” او گفت:.

Gostin نیز رد اتهامات که که نه اعلام یک وضعیت اضطراری به زودی به اندازه کافی و گفت که پیشنهاد شد “در واقع اشتباه است.”

این که “اعلام عمومی بهداشت و درمان اضطراری به سرعت پس از اولین موارد COVID-19 گزارش شده است,” او گفت: با اشاره به ژانویه 30 حرکت ساخته شده که هزاران نفر از موارد جدید در چین نشان داد.

مردم به اشتباه او گفت: در گیج کننده است که اعلامیه با برچسب زدن از شیوع بیماری به عنوان یک بیماری همه گیر رخ داد که در مارس 12, اما که در واقع تا به حال “هیچ قانونی اهمیت است.”

“در واقع” او گفت:, “این است که هیچ قدرت به اعلام همه گیری آن فقط به آن نظر. آنچه در آن انجام شد ورزش تمام قدرت آن می تواند.”

نه چندان قوی ؟

کسانی که در قدرت هستند مسلما بسیار قوی نیست.

“که باید بیشتر شک و تردید در مورد آنچه بودند آنها را گفتن اما آنها کاملا در رحمت از آنچه دولت ارائه” دانیل Speigel سابق ملل تحت مدیریت رئیس جمهور آمریکا گفت واشنگتن پست در این ماه.

“آنها هیچ قابلیت های هوش و هیچ تحقیق, قدرت,” او اضافه شده است.

تاسیس در سال 1948 پس از جنگ جهانی دوم بود که در نظر گرفته شده برای ترویج بهداشت جهانی و محافظت در برابر بیماری های عفونی از جمله وبا و فلج اطفال. اما آن را به هیچ قدرت مستقل کارشناسان استدلال کرده اند و به طور کامل وابسته به آن 194 کشور عضو و همچنین نهادهای خصوصی برای سرمایه گذاری.

WHO Director-General Tedros Adhanom Ghebreyesus


که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus

Gostin مقایسه که بودجه سالانه که یک “بزرگ ایالات متحده بیمارستان” و می گوید که این مقدار — که $4.4 میلیارد دلار در طول دو سال دوره از 2018-2019 — است “کاملا incommensurate با آن جهانی مسئولیت دارد.”

بزرگترین قدرت از جمله چین که Gostin گفت: “داده است که فقط یک مبلغ جزئي” آیا بودجه کافی این سازمان است. علاوه بر این او گفت: این سازمان تنها مسئول بیش از 25 درصد از بودجه خود را به دلیل مقدار از بودجه ارائه شده است بر احتمالی که می تواند برای یک هدف خاص.

Gostin به نام در این بودجه که می شود ساخته شده اجباری توسط کشورهای تحت قوانین بین المللی.

“اگر ما نمی توانیم به آن را داشته باشد,” او گفت: از آژانس های سازمان ملل متحد “ما را مجبور به اختراع آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>