است روسیه در شرق دور شهر خاباروفسک ایمنی بدن به کروناویروس هیستری?

خاباروفسک روسیه — فقط کیلومتر از مرز با چین, ground zero جدید کروناویروس گسترش در سراسر جهان از شرق دور روسیه در منطقه خاباروفسک نشان می دهد چند نشانه های ظاهری بودن در چنگال وحشت.

در خارج از شهر اصلی ایستگاه قطار خاباروفسک-1 چند اگر هر گونه رهگذران را می توان خال خال با پوشیدن ماسک محافظ با وجود مقامات محلی نیاز آنها را در میان هر کسی که در این شهرستان بیش از 500,000 که کار آنها قرار می دهد در تماس با دیگران است.

در داخل ایستگاه است که در آن یک سرپرست می گوید چنین ماسک الزامی برای کارکنان حداقل یکی کارگر نمی پوشیدن.

“من دیر به کار امروز پس من نیست که زمان را انتخاب کنید تا یک ماسک” گفت: Aleksandr Bazhenov که با این نسخهها کار در توشه-بخش ذخیره سازی ایستگاه و اضافه کرد که او فکر می کند که آنها بی معنی هستند. “من واقعا نمی دانم آنچه که آنها مورد نیاز است.”

هیچ موردی از این ویروس ثبت شده در خاباروفسک اما اثر این بیماری همه گیر است که با داشتن محلی مشهود است به ویژه در میان صاحبان هتل و دیگران وابسته گردشگران چینی که از بین رفت یک بار پرواز مستقیم به چین متوقف شد. دیگران می گویند بیگانه ستیزی در حال افزایش است در این شهر به خصوص بعد از 20 گردشگران چینی بودند قرنطینه پس از یک پرواز از کره جنوبی.

نگرانی در مورد عفونت و مهار گسترش در سراسر جهان به عنوان هر روز به ارمغان می آورد تازه گزارش از عفونت کروناویروس. همانطور که از فوریه 26, coronavirus آلوده بیش از 80 ، 000 نفر در سراسر جهان باعث بیش از 2700 مرگ و میر به طور عمده در چین است. سازمان بهداشت جهانی به نام تا به نتیجه بیماری COVID-19.

روسیه گزارش داد که دو مورد اول از coronavirus — هر دو از اتباع چینی — در ژانویه 21. دو نفر ثبت نام شده در Zabaikalye منطقه نهفته است که فقط بیش از 1000 کیلومتری غرب شهر خاباروفسک و همچنین مرزهای چین و در Tyumen منطقه هم مرز با قزاقستان گفت: معاون نخست وزیر روسیه تاتیانا Golikova.

دو بعد بهبود یافت و مرخص شده. روسیه اتباع در حال دریافت درمان در روسیه پس از ابتلا به کروناویروس در یک کشتی کروز در ژاپن مقامات گفته اند.

فراتر از خطرات برای سلامت انسان coronavirus است به احتمال زیاد به غیر نافذ رشد اقتصاد جهانی به خصوص با توجه چین افزایش نقش به عنوان یک موتور رشد. و برای روسیه این خطرات می تواند بیشتر باشد.

روسیه و پرورش روابط نزدیک تر با چین از روابط با غرب رفت و جنوبی پس از روسیه در تصرف شبه جزیره کریمه اوکراین در آوریل 2014 و شروع به حمایت از جدایی طلبان در شرق اوکراین پس از مدت کوتاهی در یک درگیری که به کشته شدن بیش از 13000. چین در حال حاضر جمهوری روسیه شریک تجاری. گردش مالی بین دو مبلغ به 100 میلیارد دلار در سال 2018 است.

اما در ژانویه 31, روسیه بسته شد و بیش از 4000 کیلومتر-مرز طولانی با کشور چین بسته 16 گذرگاه های مرزی.

میلیون ها دلار از دست داد

وزیر دارایی روسیه آنتون Siluanov گفت: RBC وب سایت خبری در فوریه 20 که coronavirus باعث شده بود یک قطره در تجارت با روسیه از 1 میلیارد روبل ($15.68 میلیون) در روز است.

در اواخر ژانویه روسیه اعلام کرد که تعلیق یک سفر بدون روادید برنامه برای گردشگران چینی, بزرگترین راننده از رشد اقتصادی روسیه صنعت گردشگری پس از 2015. انجمن اپراتورهای تور روسیه, گردشگری گروه لابی گری گفت: روسیه می تواند از دست دادن 100 میلیون دلار از محدودیت اضافی $10 میلیون نفر از گردشگران روسی لغو و یا به تعویق انداختن سفر به چین است.

روسیه وزارت امور خارجه نیز اعلام کرد که آن را به حال متوقف صدور ویزای الکترونیکی به اتباع تعلیق مجوز ویژه است که به گردشگران در کوتاه مدت دسترسی به سنت پترزبورگ دریای بالتیک exclave از کالینینگراد و بخش هایی از این کشور شرق دور.

در خاباروفسک گردشگری به طور عام و صنعت هتل در خاص رنج می برند با توجه به والنتینا Aseyeva رئیس یک آژانس مسافرتی محلی و عضو هیئت مدیره اتحادیه روسیه از سفر میباشد.

“آخرین پرواز به چین از خاباروفسک در زمان خاموش در پایان ماه ژانویه است. از امروز شش پرواز در مسیر های لغو شده و این است که 320 نفر در هفته” Aseyeva به تازگی گفت سیبری میز RFE/RL را خدمات.

ممنوعیت سفر کرده است ناشی از یک سردرد برای اتباع چینی یا تعطیلات و یا مشغول به کار در روسیه Aseyeva توضیح داد.

“در حال حاضر آن را ممکن است برای کسانی که زندگی می کنند و یا کار در چین” برای بازدید از شرق دور گفت: Aseyeva اما از آن آسان نیست.

“برای مثال افرادی بودند که در اینجا وارد در خاباروفسک تنها برای تعطیلات و در 10 فوریه باید پرواز بازگشت به هاربین. از خاباروفسک به هاربین آن را یک ساعت و چهل دقیقه پرواز. اما با توجه به ممنوعیت Aeroflot تغییر بلیط خود را به مسیر — خاباروفسک به مسکو و پس از مسکو به پکن. و در پکن آنها مجبور به پرداخت حتی بیشتر برای رسیدن به هاربین.”

بیگانه نظرات

برخی از اتباع چینی با مجوز اقامت در روسیه می رسند از طریق پروازهای روزانه از تایلند و کره و ویتنام و ژاپن که عمل به طور معمول در خاباروفسک.

در اوایل این ماه, 24 شهروندان چینی پس از رسیدن از سئول گرفته شد به طور مستقیم از هواپیما به یک مجموعه ورزشی در حومه شهر که در آن آنها را به قرنطینه می شود و به مدت 14 روز. همه آزمایش منفی برای coronavirus اما این قسمت موجب ترس و حتی بیگانه ستیزی قضاوت توسط نظرات به رسانه های اجتماعی و انجمن های اینترنتی.

“خوب, 24 قرار گرفت آنها داد و آنها را در یک محل به خواب و تغذیه آنها را به مدت دو هفته و در یک دقیقه وجود خواهد داشت بیش از یک میلیارد دلار; آنها خواهد آمد در توسط هزاران و ما را به اشتراک همه آنها را برای دو هفته ؟ … اجازه دهید آنها را به مبارزه با ویروس ها. آنها مورد نیاز نیست اینجا هر دو کسانی که بیمار و سالم” نوشت: کسی که خود را شناسایی به عنوان آرتم در بخش نظرات از یک مقاله خبری در فوریه 7 گزارش quarantining از 24 ،

Many locals could be seen without protective masks at Khabarovsk's main train station.


بسیاری از مردم محلی دیده می شود می تواند بدون ماسک محافظ در خاباروفسک اصلی ایستگاه قطار.

روز پس از آن گزارش در فوریه 10, مقامات محلی را تغییر داد از توصیه به نیاز به پوشیدن ماسک محافظ برای تمام کارگرانی که در تماس با مردم در طول کار خود را.

به عنوان مورد در خاباروفسک-1 ایستگاه قطار در قانون ماسک بود که آشکارا مسخره بسیاری در این شهرستان است.

Timofei Shipilov یک همکار Bazhenov را در ایستگاه قطار می کند و مطابق البته اکراه.

“ویروس کار می کند مانند این است: گسترش سرفه توسط قطرات موجود در هوا می گوید:” Shipilov نامگذاری یکی از راههای انتقال شناسایی شده توسط سازمان بهداشت جهانی است. “و این ماسک های مناسب به صورت چسبیده. و هنگامی که ما بازرسی چیزهایی کیف و چنین ما به تماس مستقیم با مردم به هر حال. ما نمی خواهد ذخیره شده توسط ماسک. شما را لمس لباس, همه چیز در کیسه به بررسی کنید که آیا وجود دارد هر چیزی ممنوع است. آنچه می تواند ماسک انجام دهید ؟ آنها تنها برای نشان می دهد در صورت نیاز در همه.”

Prices for fresh fruit and vegetables have surged in Khabarovsk in recent weeks.


قیمت میوه های تازه و سبزیجات رسید در خاباروفسک در هفته های اخیر.

آنها در تقاضا با این وجود. مقامات شهرستان در تصدیق کرد که ماسک در تامین کوتاه مدت هستند باید سرزنش کرد “دلالان.”

“مشکل با عرضه ماسک در خاباروفسک داروخانه ها است که باعث شده نه تنها به دلیل افزایش تقاضا بلکه با تلاش برای حدس و گمان در کمیاب کالا. واقعیت این است که برخی از سازه ها’ در حال خرید در عمده فروشی تجهیزات حفاظت شخصی برای بیشتر رساله در نشانه گذاری و یا حتی صادرات به چین… در انبارها در خاباروفسک سه هفته پیش وجود دارد برخی از نیم میلیون ماسک. یک هفته بعد این محصولات در حال حاضر به فروش می رسد” خاباروفسک وزارت بهداشت شعبه گفت: در اوایل این ماه.

بالا رفتن سرسام آور قیمت

نه تنها ماسک ها سخت به آمده است. بسته شدن مرز با چین به معنای میوه ها و سبزیجات — که بسیاری از آنها وارداتی از روسیه را همسایه شرقی — نیز کمیاب شد که قیمت ها سر به فلک کشید. فقط در یک روز, قیمت خیار به یک جزء اصلی برای بسیاری از روس ها بیش از دو برابر شده است. دیگران گمان فروشندگان بی پروا از بهره برداری از این وضعیت به جک تا قیمت روی چیزهای دیگر.

“چرا قیمت سرخس افزایش” خواسته یک تحریک Zhanna. “این یک محصول محلی از شرق دور. چه این ویروس چیزی به آن؟”

RFE/RL خبرنگار گزارش از خاباروفسک گفت که قیمت ها را تا حدودی بهبود می یابند پس از مقامات به تازگی reallowed واردات میوه و سبزیجات از چین اما قیمت ها را به بازگشت به خود را قبل از coronavirus سطوح.

در حالی که خشم و حتی بیگانه ستیزی به نظر می رسد که بوجود آمده در طول اپیدمی Aseyeva گفت که یک فروم آنلاین در WeChat ایجاد شده است برای نشان دادن حمایت برای چین و احساسات است که او احساس می کند باقی می ماند فراوان در خاباروفسک با وجود این علائم به خلاف.

“به نظر می رسد به من که کشور ما تحمل چینی” Aseyeva گفت. “چگونه می تواند شما را از آنها بدم میاید و یا احساس بی تفاوت پرسید: با توجه به اقدامات انجام شده توسط مقامات چینی برای جلوگیری از گسترش ویروس.

نوشته شده توسط RFE/RL خبرنگار تونی Wesolowsky بر اساس گزارش Yekaterina Vasyukova یک خبرنگار با Siberia میز RFE/RL را خدمات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

کفش اسپرت