مونته نگرو در مورد برای تبدیل شدن به اولین Coronavirus کشور در اروپا وجود دارد ؟

هیچ مورد جدید از coronavirus برای یک دوره طولانی از زمان.

برای بسیاری از کشورها در سراسر جهان است که از یک آرزو به جای یک هدف واقع بینانه.

اما مونته نگرو کوچک بالکان کشور از برخی از 600000 نفر است که این ادعا آن است که در آستانه دستیابی به آن است.

Montenegrin نخست وزیر Dusko Markovic اعلام کرد در 25 مه که هیچ تاييد موارد ثبت شده در کوهستانی کشور در ساحل دریای آدریاتیک. او اعلام یک روز پس از آخرین شناخته شده coronavirus آلوده بیمار بهبود بود.

حال اگر هیچ مورد جدید گزارش شده است مونته نگرو برنامه های خود را اعلام coronavirus-رایگان در ژوئن 2 در مرحله با دستورالعمل های تعیین شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO).

مشخصات فنی آن را نمی خواهد اول کشور را به خود اعلام coronavirus-رایگان. اسلوونی همین اخیرا تنها به بعد گزارش تازه موارد برجسته چگونه مملو از عدم قطعیت این حرکت می تواند.

دولت امیدوار است coronavirus وضعیت را در این کشور بسیار مهم در صنعت گردشگری افزایش اطمینان وحشت زده و عصبی بازدید کنندگان خارجی است که همه امن است اگر چه دولت خواهد بود انتخابی در مورد آنها این اجازه می دهد تا در.

مونته نگرو گزارش اول خود را COVID-19 عفونت در مارس 17, ساخت, آن, آخرین کشور اروپایی به ثبت نام یک مورد از بیماری کروناویروس. در مجموع آن را تایید کرده 324 موارد و نه مربوط به مرگ و میر.

چگونه یک کشور گواهی آن را رایگان از Coronavirus?

مونته نگرو گفت که اگر هیچ مورد جدید از COVID-19 ثبت نام کرده بودند در ماه ژوئن 2, از آن خواهد بود از کشنده ویروس مسری است. چرا ؟ خواهد شد که دقیقا 28 روز پس از آخرین مورد شناسایی شده در مارس 5.

این که اعلام یک کشور عاری از ویروس زمانی که وجود ندارد یک مورد تایید شده پس از دو بار حداکثر دوره کمون است که در زمان اولین قرار گرفتن در معرض عفونت و شروع علائم. در مورد COVID-19 که گفت: حداکثر دوره کمون 14 روز است.

در گذشته که با صدور اعلامیه رسمی اعلام پایان یک بحران بهداشتی در کشور به عنوان آن را با ویروس ابولا در سال 2014. معلوم نیست اگر و وقتی که در حال برنامه ریزی برای انجام همان چیزی که برای کشور مونتنگرو در حال حاضر.

چگونه آن را انجام داد آن را انجام دهید ؟

مونته نگرو ممنوع همه سفر به کروناویروس نقاط ایتالیا, اسپانیا و استان هوبئی در چین-که در آن ویروس برای اولین بار شناسایی شده در دسامبر 2019-و همچنین کره جنوبی در مارس 10.

کوچک کشور بالکان پس از آن مرزهای خود را بسته به تمام خارجی ها-به جز کسانی که به طور موقت و اقامت دائم — در 15 مارس و دو روز قبل از کشور ثبت نام خود را برای اولین بار coronavirus مورد.

در اوایل ماه مارس دولت نیز تعطیل مدارس و ممنوع مجامع عمومی و فعالیت در سراسر کشور برای جلوگیری از گسترش ویروس.

آن را به طور کلی مورد تحسین قرار گرفته برای آن تست با بیش از 12 ، 000 نفر برای بررسی این ویروس به عنوان از آوریل 26.

بحث برانگیز دولت نیز علنا ذکر نام و آدرس از مردم خود در انزوا به دلیل مشکوک به عفونت یا افزایش خطر یک حرکت بود که انتقاد با حقوق ناظران و نگهداری کل شهرداری در lockdown برای هفته ها.

“اجازه دهید هر شهروند می دانم که از همسایگان خود و شهروندان قرار می دهد و آنها را در معرض خطر” Montenegrin دولت گفت: در پایان ماه مارس زمانی که لیست ارسال شده آنلاین.

در یک نقطه, نام ها و مکان های نزدیک به 6000 نفر — در حدود 1 درصد از مونته نگرو جمعیت — ذکر شده بود روی وب سایت دولت.

به عنوان اعداد کاهش یافته و دولت شروع به سهولت محدودیت در مارس 30.

آن را احیای گردشگری?

در اطلاعیه خود در تاریخ 25 مه Markovic گفت: مونته نگرو خواهد باز کردن مرزهای خود به مسافران از کشورهای گزارش بیش از 25 مورد از عفونت در هر 100000 نفر – از جمله کرواسی و آلبانی اسلوونی و آلمان و یونان.

که شامل آگهی های مکرر مانند انگلیسی ها و روس ها که حساب به صورت قابل ملاحظه تکه از بازدید کنندگان خارجی به ساحلی کشور است.

مرزها در حال باز کردن در اوایل ماه ژوئن رسما لگد زدن به فصل تعطیلات.

تور اپراتورها هنوز انتظار سختی های نجومی اما امیدوارم که coronavirus وضعیت را نرم کردن ضربه به صورت یک صنعت است که به حساب یک پنجم از تولید ناخالص داخلی این کشور و استخدام حدود 19 درصد از نیروی کار است.

اما تازه واردان خواهد شد با این حال سقوط به مراتب کمتر از 2.6 میلیون دلار ثبت شده در سال گذشته با پیش بینی تا 70 درصد کاهش در درآمد گردشگری به عنوان به خوبی.

مشکلات احتمالی

Zoran Radovanovic متخصص اپیدمیولوژی و استاد بازنشسته در بلگراد پایتخت همسایه صربستان گفت: RFE/RL در بالکان خدمات در مارس 19 که “هر بیماری همه گیر است نیز یک, اجتماعی, اقتصادی و اجتماعی پدیده است.”

Montenegrin مقامات “بدیهی است که تا به حال اقتصادی و مالی دلایل; تعداد زیادی از کارگران به آنها را مجبور به پرداخت غرامت یک اقتصاد راکد و دلایل دیگر به طوری که مقامات تخمین زده است که آن را بیشتر به مصلحت به سادگی می گویند که این بیماری همه گیر بود. اما اجازه دهید فراموش نکنید که اقدامات پیشگیرانه هنوز هم اعمال می شود در اسلوونی ” Radovanovic گفت.

اسلوونی اعلام کرد در پایان از شیوع کروناویروس در آن کوچک بالکان کشور در مارس 14.

وضعیت فعلی “باعث می شود آن را ممکن است برای استراحت اقدامات که فوری برای مهار و مدیریت COVID-19 اما آنها هنوز نمی تواند به طور کامل لغو” دولت گفت: در آزادی مطبوعات که روز است.

نخست وزیر Janez Jansa گفت: در 14 ماه مه که اسلوونی شده بود “موفق ترین کشور در اتحادیه اروپا در برخورد با این بیماری همه گیر.”

اسلوونی اما گزارش coronavirus مورد در مارس 25, نشان دادن ویروس هنوز هم همچنان وجود دارد.

در جای دیگر در اروپا و کوچک لیختن اشتاین — با مجموع 82 coronavirus مورد و یک مورد مرگ در جمعیت 38,000 پایین ترین تعداد در قاره — نه گزارش یک مورد جدید از “اوایل ماه آوریل” با توجه به اصالت ساندویچ بین سوئیس و اتریش.

ایسلند نیز به نظر می رسد در جاده به بازیابی. این جزیره دور افتاده کشور ثبت شده و در مجموع 1,805 موارد با 10 مرگ و میر مرتبط. در حال حاضر وجود دارد سه موارد گزارش شده از coronavirus عفونت وجود دارد. با مجموع جمعیت برخی از 366,000 عفونت رای در ایسلند 1 مورد در هر 203 نفر. که بالا است اما تا حد زیادی در پایین قرار داده و به سطح بالایی از تست انجام می شود.

در مونته نگرو برخی از آنها شک و تردید از ادعای دولت این کشور ممکن است coronavirus-رایگان استدلال که ممکن است عفونت ممکن است در کمین به دلیل به اندازه کافی تست و کمبود در برخی از موارد از علائم.

“من احساس می کنم بهتر است یا امن تر چرا که آنها آزمایش تعداد بسیار کمی از مردم در مونته نگرو” پودگوریتسا ساکن Desanka Rakcevic گفت: در نظرات به RFE/RL در بالکان خدمات. “و چگونه آنها می دانند که چگونه بسیاری از در میان ما هستند و بدون عمده علائم؟”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net