عراق کویت محدود کردن ورود شهروندان ایرانی در میان ویروس ترس

عراق و کویت را به طور موقت محدود ورود ایرانیان به کشور خود را در تلاش برای جلوگیری از شیوع مرگبار coronavirus زیر ایران اعلام کرد که دو نفر در آنجا کشته شده بود از این بیماری است.

عراق با عبور از مرز قدرت در فوریه 20 گفت: ایرانی مسافران خواهد بود را تکذیب کرد ورود به عراق از طریق مرز مشترک گذرگاه برای حداقل سه روز آینده.

همچنین گفت: عراقی ها از بازگشت از ایران قرار خواهد شد “به روش اتخاذ شده توسط عراق در وزارت بهداشت است.”

ملی عراق حامل عراق ایرویز نیز به حالت تعلیق پروازها به مقصد ایران.

حرکت در آمد و پس از ایران و شهر مقدس قم اعلام کرد اقدامات اضطراری برای جلوگیری شیوع احتمالی ویروس پس از مرگ دو مرد وجود دارد.

میلیون ها نفر از ایرانیان به طور سنتی سفر به عراق به دیدار شیعیان مقدس در کشور به عنوان انجام عراقی به ایران است.

به طور جداگانه کویت بنادر سازمان به حالت تعلیق در جنبش مردم به و از ایران تا اطلاع ثانوی بیش از نگرانی در مورد گسترش ویروس دولت خبرگزاری کونا گفت: در اوایل فوریه 21.

یک روز زودتر کویت ایرویز به حالت تعلیق در تمام پروازها به مقصد ایران در مشاوره کویت وزارت بهداشت و سازمان هواپیمایی کشوری.

Coronavirus آغاز شد که در شهر ووهان را کشته است 2,118 مردم و آلوده 74,576 مردم در سرزمین اصلی چین با صدها نفر داشتن بیشتر آلوده شده است در حدود 30 کشور جهان است.

ایران تشخیص داده و پنج در افراد آلوده به اولین موارد گزارش شده در خاورمیانه است.

مقامات در قم یک شهر از برخی از 1.2 میلیون نفر از مردم خواسته اند ساکنان غیر ضروری برای جلوگیری از تماس فیزیکی از جمله دست دادن یا بوسیدن, پس از مرگ دو مردان مسن تر است.

وزارت بهداشت گفت: هر دو مردان آمده بود به بیمارستان با مشکلات تنفسی و مورد آزمایش قرار گرفتند مثبت برای فشار از coronavirus

نه انسان تا به حال سفر خارج از شهر در نظر گرفته است که مقدس برای شیعیان مسلمانان و نه آنها فکر به حال تماس با گردشگران چینی است.

مقامات بهداشت خواست که همه اشاره کرده بود به حالت تعلیق در شهرستان با توجه به رسانه های ایرانی.

با گزارش dpa ساعت و ایسنا و ایرنا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت