عراق و روسیه و بحث در مورد افزایش همکاری نظامی میان ایالات متحده گونه

عراق وزارت دفاع می گوید که در مورد امکانات برای تعمیق همکاری نظامی با روسیه به عنوان روابط میان بغداد و واشنگتن فرای پس از ایالات متحده در حمله هوایی که به کشته شدن یک ژنرال ايراني در کشور است.

این بیانیه توسط وزارت در فوریه 6, به دنبال یک جلسه در بغداد بین رئیس ستاد عراق, ارتش سپهبد عثمان Al-Ghanimi و سفیر روسیه Maksim Maksimov همراه با مسکو به تازگی وارد دفاع وابسته.

Ghanimi ستایش مسکو نقش مهمی در نبرد علیه دولت اسلامی گروه های افراطی گفت: روس ها ارائه شده بود “نیروهای مسلح ما با پیشرفته و موثر از تجهیزات و سلاح هایی که تا به حال نقش عمده ای در حل و فصل بسیاری از جنگ” این وزارتخانه در بیانیه ای گفت:.

در این بیانیه اضافه شده است که دو طرف مورد بحث و بررسی چشم انداز برای “همکاری و هماهنگی” و Maksimov دعوت Ghanimi برای بازدید از روسیه و ملاقات با همتای خود “در چارچوب تقویت همکاری بین دو کشور.”

مسکو بلافاصله نمی دهید.

عراق با اتکا به شدت در واشنگتن نظامی و حمایت مالی از ایالات متحده به رهبری تهاجم که سقوط صدام حسین در سال 2003. این اقدام به تلاش برای تعادل در روابط خود با واشنگتن و تهران که حفظ نفوذ قوی با شیعیان شبه نظامیان اگرچه اخیر تظاهرات خیابانی ابراز خشم در مورد نفوذ خارجی در کشور است.

بر اساس گزارش AP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>