رهبر ایران می گوید مذاکرات دو طرح نخواهد عمر تهمت

تهران (AP) — رهبر ایران گفت که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از ایران برنامه ریزی نمی خواهد عمر, رئیس جمهور, رسانه های دولتی گزارش شده است.

آیت الله علی خامنه ای در اولین سخنان پس از این طرح رونمایی شد, هفته گذشته, پیش بینی معامله سقوط خواهد کرد از هم جدا در مغلوب ساختن پیشی جستن عمر است.

“این طرح را مرگ قبل از مرگ مغلوب ساختن پیشی جستن,” او گفت:. “از این رو, این آمدن و رفتن و هزینه برای آن و رونمایی آن است که یک حرکت احمقانه.”

خامنه ای گفت: ایران همچنان به حمایت از گروه های مسلح فلسطینی به عنوان آنجا که ممکن است. “ما اعتقاد داریم مسلح سازمان های فلسطینی را به مقاومت در برابر” طرح.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای یک راه حل به اسرائیل-فلسطینی پیش بینی بی ربط فلسطین و تبدیل بیش از بخش های کلیدی از کرانه باختری به اسرائیل است.

از سال 1979 که انقلاب اسلامی به ارمغان آورد hard-خط اسلام گرایان به قدرت در ایران به رسمیت نمی شناسد اسرائیل و پشتیبانی از ضد اسرائیل گروه های شبه نظامی مانند حماس در غزه و حزب الله در لبنان.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>