مقامات ایرانی در واکنش به شیوع کروناویروس با اعلام اقدامات اضطراری عمومی در میان بی اعتمادی بر دولت را از دست داده و بیماری و نگرانی است که تعدادی از عفونت ها بسیار بالاتر گزارش شده است.

در مجموع 18 مورد تایید شده اند در کشور از جمله چهار مرگ و میر در مقدس شیعیان در شهر قم که در آن بسیاری از کسانی که تشخیص داده شده نیز واقع شده است. دو بيمار مسن فوت در این شهر در اوایل این هفته پس از آزمایش مثبت برای این ویروس به مقامات گزارش شده است.

پس تنها با داشتن پنج مورد, سلامت, سخنگوی وزارت kianush می Jahanpur اعلام کرد 13 مورد جدید در 21 فوریه به عنوان ایرانیان رفت و به پای صندوق های رای برای انتخاب پارلمان جدید.

تلویزیون دولتی نشان داد برخی از رای دهندگان با پوشیدن ماسک در حالی که ایستاده در خط برای رأی دهی در قم.

این موارد جدید شامل هفت نفر تشخیص داده شده در قم دو در شمال استان گیلان و در, پایتخت, تهران, Jahanpur گفت در توییتر.

“اکثريت ساکنان قم و یا تا به حال سابقه از بازگشت از قم در روزهای اخیر و هفته” Jahanpur اضافه شده است.

مقامات ایرانی باید توضیح داد که چگونه این ویروس در کشور است.

سلامت مقام وزارت پیشنهاد شده در فوریه 21 که کارگران چینی که به چین سفر کرده — که در آن ویروس پدید آمده در ماه دسامبر — بودند که به احتمال زیاد منشاء این ویروس.

“این روشن است که جدید [حامل] از coronavirus گردش اند در کشور و احتمالا منبع این بیماری بود, کارگران چینی [از] شهر قم بود که در سفر به چین” مقام وزارت مینو Mohrez گفته این مقام دولت خبرگزاری ایرنا.

Mohraz افزود که این وزارت متعهد شده است اقدامات قوی برای کنترل گسترش ویروس.

Iranian women wearing protective masks in Tehran on February 20. Some Iranians have questioned whether officials are being transparent about the extent of the outbreak in the country.


زنان ایرانی با پوشیدن ماسک محافظ در تهران در فوریه 20. برخی از ایرانیان که مورد سوال که آیا مسئولان شفاف در مورد میزان شیوع در کشور است.

مقامات گفته اند که همه مدارس و حوزه های علمیه بسته شده اند و در قم و کمیته ملی پیشگیری و مبارزه با ویروس ایجاد شده است.

مقامات بهداشت نیز خواستار تعلیق تمام هيأتهاي مذهبي در قم.

مقامات گفتند در فوریه 21 است که به منظور کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس رای دهندگان را نمی خواهد نیاز به جوهر و انگشتان خود را در حالی که رای گیری.

ایران همچنین اعلام کرد به طور موقت ممنوعیت پرواز به و از چین در اوایل فوریه. اما معاون جاده ها و حمل و نقل وزیر Sharam Adamnejad گفت: در 4 فوریه که ماهان ایر در لیست سیاه واشنگتن برای حمایت از سپاه (ع) بوده است اجازه یک “تعداد محدودی از پرواز” به چین را به شهروندان چینی به عقب و بازگرداندن ایرانیان.

مقامات در هفته گذشته اعمال اقدامات ایمنی برای چک کردن مسافران برای علائم بیماری در فرودگاه بین المللی در تهران و دیگر شهرستانها.

با وجود آن اقدامات برخی از ایرانیان که مورد سوال که آیا مقامات انجام می دهند به اندازه کافی برای کنترل گسترش بیماری و اینکه آیا آنها در حال شفاف در مورد میزان شیوع در کشور است.

بسیاری از ایرانیان هنوز هم عصبانی بیش از تهران را در ماه ژانویه سقوط اوکراین هواپیمای جت مسافربری و آنچه آنها را به عنوان تلاش سپاه برای پوشش مرگبار فاجعه است.

“گسترده عمومی بی اعتمادی در خصوص آمار و ارقام رسمی است خطرناک تر از coronavirus” روزنامه نگار سیاوش Fallahpour گفت در توییتربرجسته خلق و خوی بسیاری از.

یکی دیگر از روزنامه نگار, Sasan Aghaei مطرح شده برخی از سوالات جدی در مورد شیوع این ویروس در کشور است.

“ما نمی دانیم که coronavirus رسیده ایران. ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از مردم فوت کرده اند. ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از مردم آلوده و یا قرنطینه. ما نمی دانیم که در [بخش] جمعیت در معرض خطر است. ما واقعا نمی دانیم که اگر هر چیزی در حال انجام است برای کنترل بیماری” Aghaei توییتیاضافه کرد که “ما تنها می دانیم که آنها به دروغ به ما.”

A member of a medical team checks the body temperature of an Iraqi man upon arrival at the Shalamcheh border crossing with Iran, east of Basra city, on February 20.


یک عضو تیم پزشکی کنترل درجه حرارت بدن یک مرد عراقی پس از ورود به شلمچه عبور از مرز ایران در شرق بصره شهرستان در فوریه 20.

قبل از فوریه 21 اطلاعیه در مورد موارد جدید عفونت در کشور یک ویدیو ساخت دور در رسانه های اجتماعی نشان سلامت کارگران پوشیدن لباس محافظ در حالی که حامل یک بیمار به تهران و بیمارستان.

“آیا این ویدیو ضبط شده توسط یک دوست در مقابل تهران فرمانیه بیمارستان و این لباس و تجهیزات ویژه یعنی چی ؟” اقتصاددان سیامک قاسمی خواسته در توییتر در تاریخ 19 فوریه در حالی که ارسال ویدئو.

“این تجهیزات که به تازگی مورد استفاده قرار گیرد به مقابله با [مشترک] سرد است یا coronavirus بسیار نزدیک [به ما] در میان سکوت و پنهان کاری توسط مقامات؟”

در میان نگرانی های اصلاح طلب سیاستمدار حسین Nooraninejad گفت در توییتر در فوریه 20 که 40 ساله پسر عموی تا به حال به احتمال زیاد از درگذشت coronavirus در قم. او افزود که نتایج حاصل از پسر عموی خود را به آزمون برای تعیین چگونگی مرگ او هنوز رتبهدهی نشده است به پایان رسید.

در یک سری از توییت که رفت ویروسی Nooraninejad پیشنهاد کرد که مقامات بیمارستان بود در اصل پنهان حقیقت از خانواده است.

“آنها گفتند: او را به خوبی نمی, اما او متصل به تجهیزات. ما در نهایت آموخته [حقیقت] پس از پیگیری توسط خانواده” او گفت:, و اضافه کرد که بستگان در حال ویران نگرانی که آنها می تواند آلوده نیز هست.

او خواست مقامات برای انجام همه آنها می توانند برای صرفه جویی در زندگی و خودداری از توجه به “نادرست راه حل است.”

یک روز بعد در فوریه 21, Nooraninejad گفت: پسر عموی خود را برادر گفته بود که او را آزمایش مثبت برای ویروس.

در فوریه 21, چینی, سفیر ایران در چانگ هوآ توییتی یک پیام در حمایت از ایران و گفت که در مبارزه با این ویروس مرگبار چین در کنار ایرانیان.

در اوایل این هفته رسانه های ایرانی گزارش داد که تهران را به یاد برج آزادی روشن شد تا با پیام های همدردی و حمایت چین و مبارزه با کروناویروس.

مقامات ایرانی در ماه گذشته ابراز همبستگی با چین که در آن بیشتر از 2200 نفر از ویروس.

تهران رسیده است و به چین میان ایالات متحده کمپین “حداکثر فشار” است که فلج اقتصاد ایران.

و چین است و هنوز هم خرید نفت ایران با وجود تحریم ها ،

کسانی که تحریم ها را نیز تحت تاثیر ایران سلامت-مراقبت از سیستم با توجه به گزارش سازمان دیده بان حقوق بشر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de