رئیس جمهور ایران می گوید پوشیدن ماسک یا محروم خدمات عمومی

حسن روحانی رییس جمهور می گوید ایرانیان که نمی پوشیدن ماسک محروم خواهد شد خدمات عمومی و محل های کار است که قادر به تطابق با سلامت پروتکل بسته شد برای یک هفته.

روحانی ساخته شده, نظرات در جولای 4 به عنوان او اعلام کرد مراحل جدید را امتحان کنید برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس که برای اولین بار تایید کرد ایران در ماه فوریه است.

“با پوشیدن یک ماسک عملا نقض دیگر حقوق مردم” به رئیس جمهور ایران گفت: با توجه به ریاست جمهوری سایت.

شمار تلفات ناشی از شیوع این بیماری در کشور بود در 11,408 در حالی که تعداد کل عفونت های رسیده 237,878 با توجه به آمار و ارقام رسمی منتشر شده توسط وزارت بهداشت در جولای 4. تعداد واقعی موارد اعتقاد بر این است به طور قابل توجهی بالاتر است.

با پوشیدن ماسک اجباری می شود از 5 ژوئیه تحت پوشش در اماکن عمومی, روحانی اعلام کرد پس از تشدید محدودیت تحمیل شده بود در شهرستانها و شهرهای کوچک در پنج استان کشور که در آن تعدادی از عفونت ها افزایش پس از یک کاهش تدریجی از مستندات از اواسط ماه آوریل است.

“کارکنان دولت باید در خدمت مردم که نمی پوشیدن ماسک و کارمندان که پوشیدن آنها باید در نظر گرفته شود نمیبینم و به خانه فرستاده” گفت: روحانی.

کسانی که آلوده به یک “وظیفه دینی” به اطلاع دیگران, روحانی گفت: “نگه داشتن عفونت خود را یک راز نقض حقوق افراد دیگر است.”

وب سایت دولت منتشر کرده است عکس های روحانی است که به ندرت دیده می شود پوشیدن یک ماسک با ماسک صورت.

روز قبل از آن یک عکس از رهبر ایران علی خامنه ای با پوشیدن یک ماسک صورت گرفت منتشر شده توسط وب سایت خود را.

دولت در گذشته روز به نام شهروندان به پوشیدن ماسک و یک weeklong کمپین توسط تلویزیون دولتی شده است هشدار بینندگان که کروناویروس “یک شوخی نیست.”

بیش از یک دوجین فوتبال ایران از بازیکنان داخلی استقلال و فولاد خوزستان باشگاه باید آزمایش مثبت برای coronavirus, رسانه های ایران گزارش شده در جولای 4.

با گزارش “رویترز” dpa و ایرنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de